15 години разлика,много ли са при решение за бебе???

  • 3 652
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
ох , милата не го мисли щом така го чувстваш и най - вече се чувстваш щастлива с този човек, а разликата въобще не е от значение и не е важен показател.  bouquet

# 16
  • Мнения: 98
ох , милата не го мисли щом така го чувстваш и най - вече се чувстваш щастлива с този човек, а разликата въобще не е от значение и не е важен показател.  bouquet
Благодаря много за укоражението и подкрепата,предвид всичко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 446
ох , милата не го мисли щом така го чувстваш и най - вече се чувстваш щастлива с този човек, а разликата въобще не е от значение и не е важен показател.  bouquet
Благодаря много за украшението и подкрепата,предвид всичко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


За нищо , само ти трябва спокойствие и нищо друго  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 241
Крис-криско, сигурна съм, че ще станеш добра майка, но не е нужно да е веднага.
Една майка трябва да е "намерила себе си " за да се грижи добре за едно дете.
В този смисъл ми се струва, че известна възраст е важна.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 677
Крис-криско, сигурна съм, че ще станеш добра майка, но не е нужно да е веднага.
Една майка трябва да е "намерила себе си " за да се грижи добре за едно дете.
В този смисъл ми се струва, че известна възраст е важна.  Peace
Напълно съм съгласна с мнението на Iventse. Ти си толкова млада, дай си още малко време преди да вземеш решението да имаш дете.

# 20
  • Мнения: 380
Разликата няма никакво значение. Важното е доколко ти и той се чувствате готови да станете родители. И то не само в този момент, а до края на живота ви.
Когато детето се роди, вашият живот ще се промени. Важно е двамата да сте готови за тази промяна, и да се подкрепяте в нея. А и както другите са ти писали, ти си много млада, имаш да учиш, да се усъвършенстваш, важно е, мъжът до теб да те подкрепя във решенията ти, касаещи това.

# 21
  • Мнения: 5 173
Аз не бих се обвързала с толкова по-голям мъж от мен, който пуши марихуана и който не смята да я оставя заради бъдещото си дете.
Щом твориш теми във всички подобни подфоруми и търсиш мнението на съфорумки, показва, че още си неуравновесена, не умееш да поемаш отговорности и не си дорасла да имаш дете.

# 22
  • Мнения: 4 954
Ок. Знам, че звучи ужасно, но малко хитрина и трезв разум са важни в момента. Колкото и сериозен да ти се струва този мъж сега, достатъчно сериозен ли е, че да му имаш доверие да имате дете без брак? А ако нещо се случи с него кой ще те осигурява финансово? А ако, да кажем също толкова малко вероятно, той реши след 3 години, че иска друга, ще имаш ли поне някакви законови претенции за издръжка? Тук не нападам двойките, които имат деца без брак, но мисля, че в конкретния случай едно такова изискване към него - дете, но с брак, ще ти даде малко повече сигурност, че наистина е отговорен, че въпреки възрастовата разлика те вижда като жената на живота си, че е наистина сериозен и ще се грижи за теб. Деца без брак е схема, която работи при финансово независими жени, което не е твоят случай в момента. Според мен един истински мъж не би отказал брак при положение, че вече говорите за деца. Отправи му това предложение и ще получиш всичките си отговори от реакцията му. Успех!

# 23
  • Мнения: 11 844
Доколкото разбрах от друга тема която е пуснала http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=647379.0  авторката вече е бременна така че...просто няма смисъл да и се отговаря повече.

Общи условия

Активация на акаунт