Кога си е отишла любовта, и има ли различни видове любов!??!??!?

  • 9 554
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
ХАХАХАХАХА ами да ама като не иска да ме вижда как да стане newsm78

# 16
  • Мнения: 4 569
Да не се е разочаровала нещо от теб?

Едва ли решението е развод преди да си се опитал да оправиш нещата.

От колко време сте заедно? Брак имате ли? Деца?

# 17
  • Мнения: 1 224
Едва ли има брак и деца. По моя преценка Идеалчо е на не повече от 20 години.  Laughing

# 18
  • Мнения: 0
 Много смешно 31 за да сме честни Joy

# 19
  • Мнения: 741
Щом винаги към теб има женско внимание, значи няма да ти е толкова трудно да намериш по-подходяща жена за себе си, такава която не полудява от време на време.  Peace

# 20
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Била изстинала........., не знам женски работи са това отвреме на време жените полудяват...
Ами да, като не щеш да се замислиш повечко, най-лесният довод е *женски работи* и *жените полудяват*. Аз пък да те светна, че в една връзка нещата трябва да се поддържат от двамата. Четох в другата тема, че обичаш да се сваляш с други жени. Дотук добре. Само че ако си взел приятелката си за даденост и тия свалки стават за сметка на вниманието ти към нея, жална ти майка. Тоест, ако е усетила, че не влагаш усилията, които влагаш при свалките с другите, за да им направиш впечатление, здравата си загазил. В една връзка както мъжът очаква да е спокоен, обичан и желан и да го усеща от жената до себе си, то и жената очаква и иска същото от мъжа.

# 21
  • Мнения: 135
Да проблема е в нея, изведнъж взе да се държи все едно съм и враг или нещо такова, без причина от моя страна. Аз си знам, че жените изпадат в състояния ама чак пък толова...

Знаеш ли братле.. за да гори една печка, някой трябва да слага дърва в огъня.. ако няма кой, нормално е огняра да се замени с друг!!!  Sunglasses
Сомбрето е права в случая... за да има връзка са нужни двама.  Peace
Съвети е глупаво да давам.. само ще ти кажа да я оставиш за известно време.. хората оценяваме какво сме загубили, едва след като се разделим.. но притиснеш ли я.. задължително я губиш завинаги.. личен опит приятел!!!  Peace
Жените не са лесни.. иска им се винаги да имат принца до себе си.. като не го открият почват да експериментират, белким го открият другаде.. случва се и да се връщат.. но за целта си трябва търпение.. а повярвай ми, много скоро ще се разбере дали има смисъл да чакаш!!!  Wink

# 22
  • Мнения: 130
Като не иска да те вижда я остави да пътува У лЕво.
Търсиш си друга жена и т.н.
Живота не свършва с една жена или един мъж.
А наздраве братле и УСПЕХ... newsm10 newsm10 newsm10

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Като не иска да те вижда я остави да пътува У лЕво.
Търсиш си друга жена и т.н.
Живота не свършва с една жена или един мъж.
А наздраве братле и УСПЕХ... newsm10 newsm10 newsm10
Joy Дай направо да не създаваме семейства по тая логика, щото в един момент някой може да реши да си тръгне или на някого да му хареса друг. Кво тук значат някакви си години отношения, деца, всичко, което прави семейството? Щом винаги можеш да го/я замениш с друг/друга, а други винаги ще има, що изобщо да градим връзки и бъдеще?
И друго - напук на широко разпространеното всеобщо схващане, че има и други и че клин клин избива, за доста хора всички тия други и клинове не могат да заменят Него или Нея.  Peace

# 24
  • Мнения: 0
Мерси брат за подкрепата така и ще направя. Има много жени, всеки ден се събират и разделят хора така, че за всеки влак си има пътник Grinning

# 25
  • Мнения: 741
Никой не е длъжен да поддържа връзка, в която не се чувства щастлив и удовлетворен; да остане на място, където не се чувства комфортно, приет и обичан.
Обаче, Ideal4o, ако си правил грешки в тази връзка, не ги допускай в другата. Защото ако в сегашната не си намерил подходящия влак за себе си, то следващия влак може да е най-подходящия за теб. Старай се да не го изпуснеш, защото друг, толкова подходящ за теб - може и дълго време после да не откриеш.

ПС  La Sombra, тук деца и брак няма.

# 26
  • Мнения: 448
Добре, че няма деца, че тогава е трудно. Ще се налага да я виждаш. Добре че на мен не ми се налага поне това. Иначе това с минаването и непукането е доста бавен процес май. Аз не ги разбирам жените, много са сложни. Май няма подходящ съвет за това. Бившата уж ме напусна, пък после дълго плака за мен и тя не знаеше какво иска май. Сега не ме поглежда в очите дори. Виждаме се на годината 2 пъти. Ако решиш бягаш и това е не мисля, че някой може да ти даде съвет по въпроса.

# 27
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

ПС  La Sombra, тук деца и брак няма.
Знам, Анджи. Говоря по принцип. Щото, ако си с нагласата, че всеки може да замени човека до теб, за какво ти е да създаваш връзка, после семейство, деца и така нататък? Та това говори, че тоя човек не значи нищо за теб, щом решението е толкова просто - ще го заменя с друг.  ooooh!

# 28
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Мерси брат за подкрепата така и ще направя. Има много жени, всеки ден се събират и разделят хора така, че за всеки влак си има пътник Grinning

Ето видя ли колко лесно я прежали... Joy Едно мъжко рамо ти трябваше само!
Пък после, що била изстинала....
Ми помъчи се малко, вложи мисъл! ooooh! Лесно се е отървала бих казала! Peace

# 29
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ако няма изневери естествено, поне от едната страна. Въпроса ми всъщност е дали може едно изстиване или отдалечаване да бъде обратимо или така да се каже временно, разводът ли е единственият вариант?

според мен "изневярата" е най-малкият проблем, веднъж изстинеш ли - няма връщане назад и ако е от съжаления или друг интерес става още по-тъжно

в такъв момент трябва да гледаш напред с вярата, че най-доброто предстои и да запазиш най-добри отношения с партньора - все пак сте споделили моменти от живота си  Peace



любовта винаги е различна, колкото по-млад е човек - толкова повече я идеализира и фантазира невъзможности ... сблъсъкът на реалността с илюзиите често е пагубен

с времето уляга, склонен е на компромиси, има по-реалистични очаквания и отношенията са по-стабилни

любовта се развива, ражда се обич, доверие, партньорство, разбира се хубаво е и искрата да е жива

но може да се случи и двамата, както крачат ръка за ръка, в една посока, с едно темпо ...така да гледат в различни посоки, да имат различно темпо и неусетно се разминават ...

разбира се - няма как всички случаи да се обобщят - това са примери  Peace

Общи условия

Активация на акаунт