Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 37

  • 24 950
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 0
Здравейте!

Един колаж с ролите на Еркан избирам от новата тема, благодаря и честито! Peace

# 17
  • Мнения: 0
dizinin son sahnesinden birtane replik

ALİ:hepsi o adamın başı altından çıktı hepsi o herifin suçu niye söylemdin hakanı göndreme diye he söyleyebilirdin kızın çoçuğundan ayrılacak o erif isteseydi sayleseydi yapardı he cemile
Али: Всичко от този мъж, от неговата..глава, идва..се ражда, излиза...по негова вина е всичко! Защо, нищо не каза....да не го изпраща, защо не му каза...дъщеря ти от детето си, ще се раздели...онзи човек, ако искаше, беше му казал....щеше да го направи, не е ли..така, Джемиле? 
CEMİLE:sen aklın başında değil şimdi yumruk yedinya sonra konuşuruz
Джемиле: Ти не си на себе си, нали си получи....полагаемото, юмрука...после, ще говорим..
ALİ:cemile ben,m aklım başımda tamammı ben öyle bir yumrukla yıklacak adam değilim ben sana söz ve...rdim karışmıyacağım diye erif bana vurdu ben vursaydım birşey yapsaydım kevka etseydim ne olacak dunyayı dar edecektin bana söylemediğini bırakmıyacaktım ama iş nedim beye sıra gelince duruyorsun sesini çıkarmıyorsun niye
Али: Джемиле, аз съм си наред, с акъла съм си...разбра ли? С този, с един удар, с едно кроше....няма да падна, ме съборят...не съм, такъв ..лесен, аз ти обещах...че, няма да се бъркам...той, ме удари..аз, не съм...отвръщал...нищо, не направих...ако, бях виновен аз, да вдигна скандал...какво, щеше да направи...да овикаш, навред....какво ли още, не....но като, стане дума за него...за Недим бей, нищо не ...направи, стоиш....не ти се чува, гласа...защо?
CEMİLE:ya sen herşeyi nasıl birbirine karıştırıyorsun ya bunun onunla ne ilgilisi var
Джемиле: Абе, ти защо..така, мешши, объркваш...нещата...той, с това каква връзка...има, сега в случая!
ALİ:cemile bak bana doğruyu söyle o herife bir ilgin varmı doğru söyle varmı
Али: Джемиле, погледни ме...кажи ми, направо...с този човек, нещо общо имаш ли...наистин, кажи!?
CEMİLE:sen varya insanı delirtisin
Джемиле: Ами, тебе ..нали те, има.....ще, побъркаш човек..ти...
ALİ:sen beni delirtirsin delirttin zaten
Али: Ти, мене ще побъркаш..побърка ме, и без това...
CEMİLE:salak
Джемиле: Глупак..
ALİ:cemilee
Али: Джемиле...


Глупаците и идиотите свършиха Джемиле. Вече не вярвам в нейната промяна, продължава да смята Али за свой враг, всяко негово действие, че и бездействие е зле и всичко което децата или Недим направи е ок. Така не става. Но в крайна сметка всеки ще намери това което дири. И Джемиле ще го намери, и тогава ще й кажем: да ти е сладко .. скъпа !  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 0
Ето го и рейтинга http://www.televizyondizisi.com/index.php/13-mart-2012-sali-reytingleri/70809/32/

34.2 %  ooooh! ooooh! ooooh! Още се чудя как е възможно такива огромни глупости да поддържат най-високият рейтинг сред tr сериалите. Особено последната, снощната серия беше върха на тъпотията. Извинявам се, но направо не разбирам нито гошкун нито продуцентите, имаха толкова възможности да направят прекрасен и умен сценарий за този втори сезон, а се излагат серия след серия, все повече и повече, язък! Даже не става за писане вече.

# 19
  • Мнения: 36 754
Здравейте мамчета. Денят е прекрасен, дано да бъде и спорен  Peace

Вече ми стана навик да обхождам турската преса, но за да не пълня страниците с хабери и да ви дотягам, ще споделя какво "прочетох" в един хабер. Коментира се рейтинга. Има спад в рейтингите на много сериали. И този спад е очеваден. Говорят за спад в гледаемостта с около половин милион души. Това е общата тенденция и в частност за Ойлето. Сравнението е с рейтинга от миналата седмица.

Разходих се и из дизито. Голям смях пада там с обувката на Сонер - Пепеляшко. Малко по-сериозно се коментират сцените Ахмет-Берин Хакан. Има тук таме писано и за "шамара" /така го преведе транслатора/ на адвокат Недим, и оново смях и нищо сериозно. Дори една от пишещите е продължила сцената след шамара - Али с посинене буза, намесват и Осман....правят си весело хората.

Сани стигнах и до твоето изречение -

Цитат
Даже не става за писане вече.

Напълно съм съгласна, че можеха да направят един великолепен втори сезон - зрителите харесват героите, харесват актьорите и ако не беше тази алчност за големи печалби, биха могли да направят един по-стегнат сценарии в който да има действие. Това разводняване на събитията не се харесва на хората. Почти 80% от пишещите в дизито коментират Берин-Ахмет и Айлин-Сонер. За Али и Джемиле почти не се пише....

# 20
  • Мнения: 36 754
Цитат
Глупаците и идиотите свършиха Джемиле. Вече не вярвам в нейната промяна, продължава да смята Али за свой враг, всяко негово действие, че и бездействие е зле и всичко което децата или Недим направи е ок. Така не става. Но в крайна сметка всеки ще намери това което дири. И Джемиле ще го намери, и тогава ще й кажем: да ти е сладко .. скъпа !

CEMİLE/към Али/:salak

salak -"идиот"- така траслатора превежда тази дума......... newsm78 newsm78 newsm78 Тя съществува в речника на Джемиле само по отношение на Али....Грозно и тъпо е да наричаш бащата на децата ви "идиот".....
Али не можа да й угоди с нищо на тази жена и аз продължавам да се чудя до кога той ще тича след нея....
А дали всеки включително и Джемиле ще намери това, което търси - не зная. Все пак това е образ на турската жена - жената от народа. На мен не ми харесва този образ, но може би голяма част от жените се оприличават с него....Намират нещо общо......

# 21
  • Мнения: 36 754


От темата на Еркан тук пост 805.... newsm78 newsm78 newsm78

# 22
# 23
# 24
# 25
# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 36 754
 İşte AŞK Çifti











# 29
  • Мнения: 36 754

Приятна и романтична вечер  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт