След неуспеха - да отпуснем душата 2

  • 24 480
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
еее последна съм но се записвам

 Hug Hug Hug Ела мила тук  Hug От колко време сте със съпругът ти ?? И как така не е научил нашенският език  newsm78 newsm78 newsm78 То съм чувала, че за чужденците българският език е много труден. Аз имам зет грък ...... няма ти казвам инат, като е казал труден ми е езика и край  hahaha hahaha hahaha

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ехеее, ма гледайте колко сме готини  lalalala lalalala lalalala lalalala lalalala седим и си говорим, седим и си говори ...... и накрая гледам само си седим  hahaha

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Момичета време е и аз да взема да си тръгвам от работа, файда няма и до 24 часа да седя  hahaha Айде паля  travel и тръгвам. До после  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: X
еми женени сме от 3 години и половина, не знае да чете кирилица(само няколко букви знае), почти не разбира бг и няма време да  го учи, но като слуша повтаря и запомня това което го интересува,  но всички думи за ядене знае и до там. Кой каквото го интересува. Flutterа  бъдешите ни деца само от мен ще трябва да учат бг,  че стаята и за дете вече имаме и е готова...ама е къде е това дете само...така ще си стои празна засега.Много тъжно. Sad Sad

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 21:42 от Анонимен

# 19
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961

Айдеееее,юрушшшш и аз на клона! hahaha hahaha
Десдемонче,благодаря за темичката!Дано и тази е все така весела и налудничева! Hug
Ехеее, ма гледайте колко сме готини  lalalala lalalala lalalala lalalala lalalala седим и си говорим, седим и си говори ...... и накрая гледам само си седим  hahaha
Лелиииии,нареди ни като на Тайната вечеря! Joy Joy Joy

Аз,може да съм последна,ама броейки отзад напред съм първа. Mr. Green Joy
Много странни излизания имат всички днес!Да не сте забърсали неща чуждо и да му викате "неотложност"? newsm78 Thinking Whistling hahaha

# 20
  • Мнения: 1 625
Rumi то всичко чуждо е неотложно  hahaha

Мацките сега се правят на примерни домакини cook  1dishes

# 21
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Rumi то всичко чуждо е неотложно  hahaha

Мацките сега се правят на примерни домакини cook  1dishes
Не,не е това,алексче!Всички имали "излизане"!?! hahaha Joy Crazy newsm78

# 22
  • Мнения: 4 737
Rumi то всичко чуждо е неотложно  hahaha

Мацките сега се правят на примерни домакини cook  1dishes
Не,не е това,алексче!Всички имали "излизане"!?! hahaha Joy Crazy newsm78
Ма за да додим пак тука, ей по това време, нали първо трябва да излезем от работа  Mr. Green Joy hahaha Ма newsm78 като гледам другите Thinking или не са излязли Thinking или не са влязли hahaha

# 23
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
 hahaha hahaha hahaha Joy Joy JoyДа си кажат без бой, какви ги вършат.

# 24
  • Мнения: 4 737
hahaha hahaha hahaha Joy Joy JoyДа си кажат без бой, какви ги вършат.
ами да си кажат hahaha Joy ама на Mr. Green никакви ги няма  Mr. Green

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Еййй кво става тук ..... нещо не Ви разбрах писанията  hahaha hahaha hahaha или защото съм се навечеряла и съм уморена/в което се съмнявам/ или защото съм пийнала едно питие вече  hahaha hahaha hahaha

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ей Вас да не ви остави чавек сами и направо се излезни от релсите  hahaha hahaha hahaha

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Алексче дет вика Иванката много и е кофти че свеки я няма да и готви и др. такива неща. ..................... аз в това отношение съм супер  Joy Прибирам се уготвено ми е, изпрано ми е, изгладено ми е ..... аз трябва само де седна да хапна, да пийна едно питие и това е .... ех живот си живея аз  Joy Joy

# 28
  • Мнения: 4 737
Алексче дет вика Иванката много и е кофти че свеки я няма да и готви и др. такива неща. ..................... аз в това отношение съм супер  Joy Прибирам се уготвено ми е, изпрано ми е, изгладено ми е ..... аз трябва само де седна да хапна, да пийна едно питие и това е .... ех живот си живея аз  Joy Joy

Ей, тва се казва живот, е сега направу ти завидех  Mr. Green

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Крики мила задължително е дечицата ти мила който ще имаш живот и здраве  Praynig да знаят майчиният си език. Това е задължително, не трябва да позволяваш да не го знаят ....... това е нашият език и езикът на нашите майки  Weary знаеш ли сега ти пиша и очите ми се пълнят и знаеш ли защо .... моят брат и снаха ми заминават за Маями след по малко от година и много ми е болно за това Mr. Green не мога да си представя, че бъдещите ми племенници нямат да могат да общуват с нас  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт