Нарекох те Фериха ~ 116 ~ Кекс, кекс олеле майко..... :)

  • 29 212
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Венцислава, Тинче,   bouquet  bouquet

Тинче, не се притеснявай за редакцията, желая ти лек път  Hug

# 61
  • Мнения: 0
Търсеща72  Hug
Ето и още нещо за душата.

# 62
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 63
  • Мнения: 3
Публикувана от: titikova
Цитат
Незабравка не падай духом мила и всичко ще се нареди.И мен ме уволниха  от работа заради дългия ми болничен но много важно .Ще си намериш нова по хубава работа само не се поддавай на лоши мисли това единствено ще ти пречи
Благодаря ти мила, много са жестоки по някога.

Публикувана от: ·٠•Sasy•٠·
Цитат
Незабравка, не се отчайвай и си пиши с нас -по лесно ще минеш през депресията.
Hug  Hug Благодаря

# 64
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Венцислава, Тинче,   bouquet  bouquet

Тинче, не се притеснявай за редакцията, желая ти лек път  Hug


Благодаря Hug

# 65
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Тинче, Венцислава newsm51 newsm51 newsm51

# 66
  • Мнения: 3
Цитат
Незабравка, неудобно ми е да коментирам болезнени и лични неща (особено по интернет), но трудни моменти и идиоти в живота си срещаме постоянно и не бива да се отчайваш затова, че някой друг е "повреден". Обидата и чувството за извършена несправедливост са големи, да останеш без насъщния е силно стресова ситуация, но всичко преминава - щади си здравето и душата! Нали има една приказка, че нишката на кълбото веднъж е отдолу, веднъж отгоре...
Може да ти изглежда повърхностно, но - ние сме тук и можем поне с приказки да се подкрепяме и разсейваме - и щом сме стигнали до състоянието да изписваме по толкова страници на ден заради сериал... сама си направи заключението...   
Ферда много добре си го написала, аз и за това благодарих, че ви има, голяма подкрепа сте ми.

# 67
  • Мнения: 0
Венцислава, Тинче,   bouquet  bouquet

Тинче, не се притеснявай за редакцията, желая ти лек път  Hug


Благодаря Hug

И аз Hug Hug


Ферда , вади питиетата и мезетата Laughing Laughing,
 купона започва , а вие ще решите за какво ще се черпим Mr. Green Mr. Green

# 68
  • Враца
  • Мнения: 791
Тинче приятен път бабе  Hug
Лека нощ момичета  Hug

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте милички.
Тинче много ни е хубава новата тема, благодаря  newsm51
Тези дни само ви четях и не се включвах. Нали ви бях писала, останах без работа и още съм в депресия.
Като ви чета и ми олеква на душата. Благодаря, че ви има и, че съм част от вас.
Видях нови попълнения в семейството и им казвам Добре дошли, със закъснение но от сърце   Heart Eyes

Здравей мила!  Hug
Извинявай, че ще те съветвам, но ако също пишеш още по-лесно ще се откъснеш от неприятната реалност...

Благодаря Ферда, може би си права.
Не съм в разцвета на младостта и никога в живота си не съм прибягвала до лекарства за успокоение, но сега...Начина по който останах без работа ме заболя и разстрои.Както и да е...
Серията в петък я чакам с нетърпение, да се разбере най сетне за този брак.
Незабравка не падай духом мила и всичко ще се нареди.И мен ме уволниха  от работа заради дългия ми болничен но много важно .Ще си намериш нова по хубава работа само не се поддавай на лоши мисли това единствено ще ти пречи

Данче, това не е ли незаконно?!

Незабравка, неудобно ми е да коментирам болезнени и лични неща (особено по интернет), но трудни моменти и идиоти в живота си срещаме постоянно и не бива да се отчайваш затова, че някой друг е "повреден". Обидата и чувството за извършена несправедливост са големи, да останеш без насъщния е силно стресова ситуация, но всичко преминава - щади си здравето и душата! Нали има една приказка, че нишката на кълбото веднъж е отдолу, веднъж отгоре...
Може да ти изглежда повърхностно, но - ние сме тук и можем поне с приказки да се подкрепяме и разсейваме - и щом сме стигнали до състоянието да изписваме по толкова страници на ден заради сериал... сама си направи заключението...  Wink  Hug
Незаконно е  , такива като мен с това заболяване закона ни защитава ,но кои в днешно време спазва закона.Ако искам мога да си защитя правата и да ме върнат на работа ,но аз не
искам да се занимавам .А и нямам проблем с намирането на работа,но моята половинка ми каза да си почивам и аз се възползвах.

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 23:05 от titikova

# 70
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
..............
Който търси, намира.  hahaha
.............

Тук е още мъничък, имаше снимки, на които вече е поотраснал Аталай (там са на нещо като тераса или покрив).

Тинче, на теб и другитре пътуващи лек пък и весело изкарване!

# 71
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Венцислава, Тинче,   bouquet  bouquet

Тинче, не се притеснявай за редакцията, желая ти лек път  Hug


Благодаря Hug

И аз Hug Hug


Ферда , вади пититата и мезетата Laughing Laughing,
 купона започва , а вие ще решите за какво ще се черпим Mr. Green Mr. Green


Как за какво?- за срещата на Халил и Джансу и да им пожелаем да се вземат! Joy

# 72
  • Мнения: 0
Публикувана от: titikova
Цитат
Незабравка не падай духом мила и всичко ще се нареди.И мен ме уволниха  от работа заради дългия ми болничен но много важно .Ще си намериш нова по хубава работа само не се поддавай на лоши мисли това единствено ще ти пречи
Благодаря ти мила, много са жестоки по някога.

Публикувана от: ·٠•Sasy•٠·
Цитат
Незабравка, не се отчайвай и си пиши с нас -по лесно ще минеш през депресията.
Hug  Hug Благодаря
Един ден ще им се връща нали знаеш господ бави но не забравя

# 73
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
...Незаконно , такива като мен с това заболяване закона ни защитава ,но кои в днешно време спазва закона.Ако искам мога да си защитя правата и да ме върнат на работа ,но аз не
искам да се занимавам .А и нямам проблем с намирането на работа,но моята половинка ми каза да си почивам и аз се възползвах.

Ако има кой да те подкрепя в семейството ти не ти и трябва да се занимаваш и изнервяш още повече в работата, където ще усещаш нажежена обстановка. Преди години моя роднина я уволниха по време на болест, тя се съди и спечели, но бяха такива нерви... В случая обаче нямаше избор.

Венцислава, Тинче,   bouquet  bouquet

Тинче, не се притеснявай за редакцията, желая ти лек път  Hug

Благодаря Hug
И аз Hug Hug

Ферда , вади пититата и мезетата Laughing Laughing,
 купона започва , а вие ще решите за какво ще се черпим Mr. Green Mr. Green


Как за какво?- за срещата на Халил и Джансу и да им пожелаем да се вземат! Joy

О-о! Лесна работа: най-напред ще пием, пеем и празнуваме заради миналите хубави фрагмани и така до петък, а после ще пием, пеем и бършем сълзи от мъка заради тъжнотиите в епизода...

Видях хубави питки в готварските секции - ще отида да потърся...

# 74
  • Мнения: 0
Тинче, на теб и другите пътуващи лек пък и весело изкарване! Laughing Laughing

На лягащите , приятни сънища. Heart Eyes

А на всички останали , да сме щастливи , че ни има   Naughty Naughty, да сме здрави и усмихнати
 Hug Hug и както са казали хората, всяко зло за добро. Thinking Thinking
Всичко лошо на този свят има възмездие Naughty.Но ,всеки ден в които си жив е благодат. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт