Някой пазарувал ли е от eBay.com?

  • 2 404
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 290
Аз не вярвам да не ги признават Stop

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз имам регистрация в немския e-bay, но още нищо не съм поръчвала. Някой купувал ли е от там?

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не съм купувала от еВау.com. Но искам да допълня въпросът Пазарували ли сте чрез Интернет?
Имате ли доверие на търговските сайтове?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Плаща се с кредитна карта, за съжаление, българските не ги признават
Chockolina, сигурна ли си, че ни ги признават, аз не виждам никаква причина за това. На мен българската ми кредитна карта е на MASTER CARD и мога да си раполагам с нея и в чужбина. Още овече, че хаскоро плащах по Интернет на една приятелка сертификат за един специализиран курс и вичко мина успешно и тя си го получи по пощата, отгоре на това беше с дебитната ми доларова карта. Много ме сърбят ръцете напоследък да пробвам с да си купя нещо от е-бей, но не се решавам.


Сигурна съм - само че съм писала, че не ги признават за плащане през PayPal - просто при регистрацията там искат картата да е издадена от банка в определен кръг държави, между които България не е включена. При положение, че вече имам регистрация, се опитах да въведа данните на моята кредитна карта Мастъркард (българска, но ставаща за международни разплащания - даже сега, по празниците, теглих от банкомат с нея в Гърция), но не ми я признаха.
А, както Бу е писала, с останалите начини за плащане не си заслужава риска. ПейПал е еиднственият сигурен.

Общи условия

Активация на акаунт