Давате ли на децата си Данон Фантазия?

  • 3 310
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Аз нямам проблеми да давам Данон, дори напротив откакто станаха тези скандали с Култура/Бор Чвор и Боженци избягвам да давам мляко от недоказани производители, просто нямам вяра на тези фирми. По добре доказан производител, за малко повече пари, но поне знаеш, че всичко е наред и се спазва контрол и стандарт на качеството!

# 16
  • София
  • Мнения: 44 133
не, изобщо всякакъв такъв тип плодови млекца давам изключително рядко, данон спец съм купувала съвсем малко. Ако иска плодово, лятото сметана или кисело с плодове, яде и е много доволен.
Ако искам със сладко или топчета...също винаги мога просто в хубаво кисело да му цопна 1 лъжичка такива, някакне виждам защо да е конкретно този продукт, още повече че не харесвам и самите млека на данон.

# 17
  • Мнения: 1 897
Аз нямам проблеми да давам Данон, дори напротив откакто станаха тези скандали с Култура/Бор Чвор и Боженци избягвам да давам мляко от недоказани производители, просто нямам вяра на тези фирми. По добре доказан производител, за малко повече пари, но поне знаеш, че всичко е наред и се спазва контрол и стандарт на качеството!
То пък само с тези станаха скандали,Данон най-често попада на такива.
И аз като Ейнджъл,купувам млякото което по принцип яде и добавям вътре каквото иска,плодове,топчета или бисквити.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Давах и давам всякакви неща от този род. Противно на другите мнения не виждам нищо вредно и лошо в тези млечни продукти. Но и аз не съм маниачка на здравословното и крайно ограничено хранене. В смисъл крайностите и в двете посоки ги намирам за неправилни. Нито го тъпча само с Данон, нито го лишавам от подобни неща. Умереност за всичко  Peace

newsm10

# 19
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Напълно съгласна съм с Блонди,колкото повече ограничаваш едно нещо,толкова по желано ще бъде за в бъдеще.....Рядко давам,защото ние кисело мляко не ядем под никаква форма и затова прибягвам към тези изкушения....Целият ни свят е тъпкан с толкова боклуци, че ......  #Crazy наистина докато мога ще му ги ограничавам,но не и забранявам....

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Тя не обича плодови млека. Нито от магазина,нито домашно. Не давам.  Peace

# 21
  • Мнения: 472
Рядко давам плодови млека, предпочитам да свиква с натуралния вкус, но сега ме моли  заради рекламите, та ще купим да опита.

# 22
  • Мнения: 75
Аз не давам никакви неща от този сорт, все още. Ще се опитам да удържа фронта максимално дълго. Не мисля, че има кой знае каква полезност в тези млекца, макар сигурно да са вкусни и много привлекателни, особено за малките.  Peace

  И аз съм така. Наясно съм , че рано или късно ще яде всякакви боклучки, но докато мога ще го ограничавам от тях. Предпочитам да му дам кисело мляко и плодчета вътре или пък натрошена бисквитка, ама дето аз съм сложила.

# 23
  • Мнения: 19
А сега и аз да се цопна тука,за млеката давала съм от плодовите само на Данонино,и кисело мляко почти всеки ден си хапва Simple Smile,но като натроша вътре някоя бисквита и неиска,само с бишкоти и някой плод

Общи условия

Активация на акаунт