Страната в която живея

  • 4 106
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
момичета, за какво става въпрос? децата ви си изпращат картички ли, нещо не успявам да схвана Embarassed

# 16
  • Мнения: 919
О'Хара, идеята е децата да научават за различни интересни места от други деца. Получават писъмце от далечна страна, пълно с интересни неща, стикер, страница за оцветяване, някакъв дребен сувенир, после търсим на картата мястото и обсъждаме интересните неща които е споделило детето.

в първия пост съм написала основните неща, но може да се импровизира разбира се:)

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Гаргамелчо, и аз долу-горе така го схванах, ама прочетох за някакъв абонамент и затова реших да питам
ами бройте ни и нас тогава, май няма записани деца от испания Simple Smile

# 18
  • Мнения: 90
И ние се включваме от Германия.

# 19
  • Мнения: 3 367
moмичета,аз участвам в подобни обмени (за възрастни Mr. Green) и няма да ми отнеме време да го огранизирам..ако искате пратете ми емейли на лични с име на дете,възраст,държава
Ще направя мейл лист и оттам е много по-лесно договарянето кой на кого праща

# 20
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
A kakьв в проблема да се изпраЩат от една и сьща страна? Ако е от разли4ни градове?Така може да се полу4и информация за пове4е места.
И аз бих искала да се вклУ4а, само 4е се местим след 4 дни и в момента не зная новият адрес, ако правите в крайна сметка списьк сьс вси4ки желаещи, бройте ме и мен, пьк аз като се преместя ще си кажа адреса.

# 21
  • Мнения: 429
Гаргамелчо прекрасна идея! Ама то се знае че ти си по тези неща.  Hug

Мишел за сега си "пише" с 2 роднински дечица и знае за всяко писмо и картичка да си рисува ръката и много се радва като го правим. След година-две живот и здраве с удоволствие бихме се включим в подобен по-сложен проект. Все пак Емма и Чарли (споменавам само тях защото са в близка до Мишел възрастова група) ще трябва да научат много за родния си град! Heart Eyes

Липсвате ни тук! Особено сега по Великден се присетих за миналогодишната ти инициатива която ние не можехме да уважим.  Hug
Сърдечни поздрави за вас! 

# 22
  • Мнения: 115
Страхотна идея.Бих искала да се включа .

# 23
  • Мнения: 919
Страхотна идея.Бих искала да се включа .
Heart Eyes

 Jennie, много си мила!

 Val, няма проблем

Който иска да се включи моля да пише град/държава и предпочитания за езика за да ви включа в списъка:)
Мерси!

anette1104, пращам ти:)


Малко съм бавна но изпращам лека полека, 2 от 4ри за сега,  трябваше да сменя пакеджинга и т.н. с нашата луда поща.. искат ми да им пиша декларация за всичко, смешки разни.. сигурно е само в нашия малоумен пост офис, но този ми е на най удобно място.. Трудно ми е да организирам хлапетата когато е слунчево на вън, но се надявам утре да мога да изпратя и другите 2.. или най късно другия понеделник Crazy

Вие до къде стигнахте? Моля когато получите от нас пишете да кажете дали мидичките са пристигнали здрави или да мисля някакви други неща за напред Thinking

# 24
  • Мнения: 1 860
Чудесна идея. Искам и ние да се включим от Шотландия с Габриел на 6 и половина.  Flutter Език английски (за предпочитане  Blush) или български.

# 25
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
О, аз не съм писала данни

Моника, Испания, 8г. Предпочитан език- български. За какво ходим на бг училище   Laughing

# 26
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Ние сме тук вече и ще участваме.

Влади, 6 год., Канада, Калгари, предпочитан език: български, може и английски

Не разбрах има ли списък с адреси или да пращам лични съобщения на изброените от списъка без адреси. Малко съм отвеяна ...

# 27
  • Мнения: 2 885
Я каква интересна идея! Пращаме картички на няколко деца от групата му в ДГ в София за всеки по-голям празник, но защо не и да получава/праща от цял свят.... Hug

Стефан, 6 г, Ирландия, български или английски език.

# 28
  • Мнения: 115
Много хубава идея Simple Smile
Антон и Петко (една обща картичка за двамата) , на 7г и 9г. Bangor,North Wales,UK, английски или български.

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Гаргамелчо, получихме писмото и благодарим много. Hug Аз малко се забавих с моето, по независещи от мен обстоятелства Confused
Само да споделя, пристигна счупен долара

Общи условия

Активация на акаунт