Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 227

  • 44 184
  • 701
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Русе
  • Мнения: 2 259
http://www.dailymotion.com/video/xpmnbm_yy-yyyyyyy-yyyyyyyy-yy-yyyyyyyy-yyyyyy-yyyyyyyyyyyy_music?code=AQCZv4rL5Pg7qT5xhSJe1tqcZ7RDkPeSRk-RMWyJuRha264hhPbgpYpaQavcSIOMZh55YxwzhvWfnxZ9qozRT2lcdTuwQKJQuBQmNpv_2gdP1P2BE3WdS5nXS1sLLnPnf0gx41BuYlczgx3i6dM1dWwyuvCBQ6L9TuyKW91NYGo1OvwEQ-jIRfa02i4UBjG1Elw#_=_[/video]

# 692
  • Русе
  • Мнения: 2 259


"За кратка по4ивка е време..." newsm47

# 693
  • Русе
  • Мнения: 2 259


"Разбити сърца в съдбовна любов"! Е, днес беше епизода с розите...и разбитото сърце на Тюркян. smile3518

# 694
  • Мнения: 5 832
Здравейте! Някой може ли да ми каже кой епизод излъчиха днес по Нова и дали номерацията си отговаря с оригиналните серии.

# 695
  • Мнения: 9
Привет, дружина! 
Със стих на неповторимата Петя Дубарова, Ви пожелавам  слънчев и прекрасен уикенд...

ПРОЛЕТ

Повярвали в лудия смях на петлите,
в звъна на камбана с нестройно сърце,
взривяваме зимната броня на дните
с момичешки устни, с момчешки ръце.

Мокрее стопеният сняг по косите.
Красиви сме в джинсите от кадифе.
И чувствам как огън на кръгове скрит е
в очите ни с тежкия цвят на кафе.

Мостове, задрямали сфинксове, дюни...
Със наш седемнайсетгодишен размах
възсядаме, будим... Но кой ли целуна
косите ми светли от слънце и прах?

Дали ме докосват по светлото чело
смутените устни на дръзко момче?
А може би просто задъхана радост
в косите ми блика, в кръвта ми тече...


# 696
  • Русе
  • Мнения: 2 259
Здравейте! Някой може ли да ми каже кой епизод излъчиха днес по Нова и дали номерацията си отговаря с оригиналните серии.
Тан4, бг-епизодите не отговарят на оригиналите. Един турски епизод е около 90-93 мин. игрално време. Нашите цепят на 2, понякога остава и за 3 епизода.
Днешният епизод е между 56-58 от излъ4ваната ве4е номерация.

# 697
  • Мнения: 315
Здравейте! Някой може ли да ми каже кой епизод излъчиха днес по Нова и дали номерацията си отговаря с оригиналните серии.
Тан4, бг-епизодите не отговарят на оригиналите. Един турски епизод е около 90-93 мин. игрално време. Нашите цепят на 2, понякога остава и за 3 епизода.
Днешният епизод е между 56-58 от излъ4ваната ве4е номерация.
Да довавя само:
Не  съм гледала днешния епизод , но по мой сметки трябва да бил 26 -27 турски оригинален епизод.По точно част от 26 и началото на 27 епизод.
Номерацията 56-58 е номерацията от предишните излъчвания на сериала по Нова и Диема , а тогава епизодите бяха с различна- значително по кратка продължителност!!!

# 698
# 699
# 700
  • Мнения: 943
Здравейте!
Аз пак влизам да ви моля за помощ.
Гледах до 82 епизод, но после губя последователността и не мога да навържа сериите. Гледах до където Харун говореше с Бату, който се беше скрил в храстите пред хотела, а Еда и Ямур седяха на полянката и Харун ги остави, за да се срещне с Бату.
И после какво ли не търсих, следва как Еда седи у тях и реве и си спомня, после пък ражда бебе, което бебе пък в следващите серии изобщо го няма.
Ще споделите ли как стоят нещата?
Лудница ви казвам!  Crazy

# 701
  • София
  • Мнения: 832
Здравейте!
Аз пак влизам да ви моля за помощ.
Гледах до 82 епизод, но после губя последователността и не мога да навържа сериите. Гледах до където Харун говореше с Бату, който се беше скрил в храстите пред хотела, а Еда и Ямур седяха на полянката и Харун ги остави, за да се срещне с Бату.
И после какво ли не търсих, следва как Еда седи у тях и реве и си спомня, после пък ражда бебе, което бебе пък в следващите серии изобщо го няма.
Ще споделите ли как стоят нещата?
Лудница ви казвам!  Crazy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=651520.75#bot
Ние сме вече в другата тема,но ще ти отговоря и тук  Whistling Раждането на бебето е само сън на Еда,в периода когато Бату издевателства над Харун и после беше в болница даваха само техни спомени,за да не е съвсем тежко за гледане  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт