Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 89

  • 53 325
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
 Joy Joy
wavey  И аз тук  Grinning
 Отново искам да благодаря на момичетата , които се грижат за преводите на двата сериала   bouquet
мариянка51 благодарности и за теб   bouquet

# 76
  • Мнения: 50
Пу и аз тук Simple Smile   bouquet Hug

# 77
  • Мнения: 0
за превода!!!     bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 51
  Joy Joy Joy

Даже са ви го направили на порции, за всяка има парченце Керимово  newsm53 Чудя се 13  номер на коя ли ще да е  Wink

# 79
  • Мнения: 5 591
Добър ден!

Благодаря на mariana51  и  екипа  преводачки!  


Надявам се,че канал Д ще работи и ще мога да гледам с вас серията.





Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 17:29 от лава

# 80
  • Мнения: 2
Огромно благодаря на талантливите и неуморни наши преводачи! newsm51
Мариана, на теб специално за умението ти темата ни винаги да е с най-новата информация, въпреки че напоследък сме безмилостно бъбриви! newsm51  omm

Момичета, много весело, бе! Ама знаете ли на мен какво ми е след многочасова борба с компа... hit Добре, че сте ми вие!  Hug Hug Hug

Мамата48, да бяха всички свекърви като теб! Hug Heart Eyes

Злати, давай го насам 13-тото. Нищо не отказвам.  Hug Heart Eyes

# 81
  • софия
  • Мнения: 1 050
Привет, мацки! Зодия стрелец, адвокатски сътрудник - драго ми е...ама от вчера най- им завидЕх на бургазлийките.... Heart Eyes Heart Eyes

спешъл целувки за
Нелка

Скрит текст:

и Гони
Скрит текст:

# 82
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Лек на Аблата Мерием срещу пролетна умора от нета... Tired Tired Tired

Скрит текст:
Взимате няколко таблетки от мултивитамина  „Мустафа”,счуквате много силно и бързо,докато гледате как героя Мустафа Налчъ пленява бившата си изгора,тъй като нагарча много,добавяте благи  думи на концерна  „Ришат Яшаран”,но пък от тях може да стне блудкав лека,така че добявяте изтискан ломон от сорта „Мукадес” /много е кисел/,няколко съзлзи Керимови,няколко страстни изблика Фатмагюлови /ако има/,няколко криви усмивки от” Селим &Ердоан”,две-три лъжи от  запазената марка „Мюнир”разбъркавате многократно като повпторенията на Рахми....Вземате всеки  четвъртък от 21 часа като гледате съсредоточено канал Д.Ако ви стане байгъм от лековития бъркоч,четете темата на КВФ в БГ-МАММА,ще се почуствате освежени още след първия пост,а и вкусът ви значително ще се подобри.....

Славенка, като й прочетох на аблата съставките на рецептата, то не само, че няма да ми мине пролетната умора, ами ще се увеличи. Ми то голям зор ще е докато ги събера. Още издирвам оня "Екстра вързан Селим" и няма и няма. Явно са спрели доставките.

Хубава вечер на всички и безпроблемно гледане на серията. Още преди десет дни съм им поръчала на сценаристките да ни зарадват с целувка.
Някой ако даде линк на канал Д /да го пусна да загрява/, ще е супер  Hug, че моя някъде съм си го загубила.

# 83
  • Мнения: 162
Оффф, понякога имам чувството, че постовете ми са невидими... бъг в системата ли, що ли...

Както и да е, ако имате нужда от мен за репортажи, кажете, на линия съм.

Хриси, ето ти линк: http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/

# 84
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
sylia, благодаря ти. Тръгна без проблем. Явно не ще загряване, но да видим, има доста време.

Току що ти видях поста. Идеята ти е много добра. И според мен няма смисъл да се пише по 5-6 пъти едно и също. Но в суматохата и емоцията обикновено така се получава. На всеки му се иска да сподели.

п.п. Аз много се надявам тази вечер тук да има момичета, които знаят езика. Ще е супер ако се включват от време на време. Така поне няма да налучкваме, а ще знаем със сигурност какво става.

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 17:59 от hrissi_sz

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 34 185


Да сложим и момичето - да ни порадва....

# 86
  • Мнения: 0
И аз да се разпиша,че днес е Велики четвъртък Hug дано да нямаме проблем довечера с канал Д

# 87
  • Мнения: 2 229
Моля ви,не се отказвайте PraynigБлагодарение на вас преживявам всичко,което се случва! HugТук нищо не мога да видя-вие сте ми очите и ушите.Не че не бягам в къщи на другия ден да си я гледам поне два пъти Joy Joy Joy

# 88
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Детелинке, за теб винаги  Hug Но дано да има и "лицензирани" преводачи тая вечер.

# 89
  • София
  • Мнения: 15
И каква стана тя - аз преброих над 16 счетоводителки, включая и себе си.А счетоводителите били сухарки, а? А се оказа, че сме повече от романтички. Какво ще кажете?
Сега е най-трудния период за всички счетоводители, а форума е пълен.Е, кажете, че не сме работливи, всеотдайни, романтични и красиви! Не искам да обидя никой от другите професии, особено си харесвам една учителка.
Морски бриз, благодаря ти, че отговори на въпроса ми със стихотворение и отново ме омая.
Върха си!!!
Мариана51, в предходната тема беше предложила на счетитата Селим и Ердоан. Ама не така, немой с лошо, какво лошо сме ти направили? Дай да ти направим годишната декларация и пито, платено. А Селим и Ердоан ги дай на белите мечки!
Чай до след 2-3 часа на балкона.

Общи условия

Активация на акаунт