CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 19

  • 51 762
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Разлики от 200 до 400 лв. е имало при мен.  Peace
Разбирах за тях вече на ниво оферта.
Това казвам и аз- не са 4- цифрени суми, при висшия мениджмънт не зная как стоят нещата.

# 16
  • Мнения: 1 749
Записвам се в новата тема. Благодаря за пожеланията и детелинката.
Попаднах на някои хубави предложения. Стискам си палци.

Какво значи "прекалено квалифициран" за дадена работа? newsm78

# 17
  • Мнения: 2 068

Не мога да разбера, как може и хабер да си нямаш от това, което пише в обявата и да кандидатстваш? Аз и на 1-2 изисквания да не отговaрям, просто не пращам CV. Също и ако в обявата е посочено изискване за възможност за пътувания - имам малко дете и не мога да липсвам от къщи постоянно. Не съм посочила детето в  CV-то, но не го и крия. С двойна фамилия съм, нося халка, така че това, че съм омъжена е ясно.
И аз не пускам. Голям проблем ми е английския, нито го говоря нито пък и съм така да се каже начално ниво. Имам си сертификат и на уроци ходя в момента, но видя ли обява с изискване "добър английски" я подминавам, а май не трябва  newsm78

Успех на всички в намирането Simple Smile

# 18
  • Мнения: 65
Заплати не се обявяват,защото повечето работодатели имат бюджет. Ако кандидатът поиска по-малко,това е добре дошло...

Щом се е стигнало дотам да спечели от мен....  ooooh!

Фонда работна заплата, ако е инструмент за генериране на печалба - моля, благодаря и по-далече от такава фирма!   Stop
напълно подкрепям този пост


# 19
# 20
  • Мнения: 22 435
Да се запиша и аз тук. )
Очаквам другата седмица да публикуват списък с одобрените по документи кандидати и да насрочат евентуално дата за теста. Става въпрос за агенция Митници.

S k i n, означава, че не им трябва човек с 2висши и един куп допълнителни квалификации, когато ще го карат да набира текст на компютъра. )))) или да е "момче за всичко".

# 21
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Какво значи "прекалено квалифициран" за дадена работа? newsm78

Еми например Бранд Мениджър да стане продавач У МОЛ-а. Образно казано.
Аз така го разбирам.
Да не си достатъчно мотивиран, за да се задържиш дълго на съответната позиция, а да търсиш по- добро предложение.

# 22
  • Мнения: 1 749
Аз подминавам само като видя "отличен английски" и обявата не е от някоя квартална фирмичка, а наистина се изисква ниво С2.

Ясно, мерси за отговора и на двете ви. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
Да не ви изпусна  Hug
И да не е гол поста - сега съм на обучение за Вътрешен одитор  Mr. Green

# 24
# 25
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Запис да не ви изгубя.

# 26
  • Мнения: 803
 smile3525  за новата тема!

За високите позиции не се разбира много разликата защото ако искаш по-малко от техния бюджет те не ти дават повече, това съм видяла поне в моята практика. Виждала съм много големи разлики. Преди години на моето място назначиха /ниво началник отдел/ една дама, която си поискала три пъти по-ниска заплата от моята и не й дадоха моята. Хората се смееха  hahaha

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз затова уточних, че говорим за наистина сериозни компании, обикновено- чужди.

Ето, сега приятелката ми ходи на едно интервю, чрез посредници, и на интервюто в прав текст са я посъветвали да иска 20% повече от посоченото от нея. Peace Продължи с конкурса, мина и второ интервю във фирмата вече, чака решението им в момента.

# 28
  • Мнения: 654
Ехее едва ви догоних  bouquet

# 29
  • Мнения: 654
Заплати не се обявяват,защото повечето работодатели имат бюджет. Ако кандидатът поиска по-малко,това е добре дошло...
Ама примери има.Вижте бонусите Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт