Бременеене

  • 1 804
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 313
Влязох да раждам 98 кила и въобще не ми пукаше Laughing
Ми то така и трябва Grinning,това че ще си родиш дете е много по-важно от това колко си качила и как изглеждаш.После всичко си идва на мястото,важното е детето да е добре Hug
Определено не съм убедена, че за детето е добре мама да стане двойна  newsm78

мимка, 55кг са си направо супер за 6 месец!!! Аз в 6ия месеца бях 54кг и се чуствах прекрасно.... ех... сега съм 59кг.  Embarassed а не съм бременна  Mr. Green виж сега се чуствам като кит  Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Определено през цялата си бременност се чувствах красива и понеже не съм скромна, ще си призная, че наистина си бях красива Mr. GreenЕееех, каква кожа.....какъв тен....Качих само на корем и последните месеци ги изкарах с БЯЛ ленен панталон, супер модерен и гъзарски hahaha и прилепнали по тялото еластични потничета с дълбоко деколте FlutterФръц, фръц Joy
Всичко е в главата ти Simple Smile

Оправи си заглавието, защото си помислих, че питаш за някакво лекарство newsm78

# 17
  • Мнения: 3 861
Не се терзай, 55 са нищо...Аз 55 бях в 3-я месец при нормално състояние преди да забременея 49кг. Влязох да раждам към 74 кг. Shocked Важното е не колко ще качиш докато си бременна(без да се оливаш де), а да ги свалиш след това, ето това е трудна задача. Там ще ти трябва воля и тогава ще има за какво да се тръшкаш наистина. СЕга си гледай кфа, глези се, доколкото можеш и се радвай на предстоящото събитие.

Ако заглавието е грешка, поправи я! Wink

# 18
  • Мнения: 2 910
И аз се шашках от време на време, като виждах колко много надебелявам и се чудех след това как ще си възвърна килограмите-общо 30кг. за цялата бременност. Но като цяло се чувствах много добре и нямах търпение да започне да ми личи, за да мога да оправдая килограмите.
А ти защо се притесняваш, като толкоз малко си качила? Сигурна съм, че изглеждаш добре. Гордей се с коремчето си и да не ти пука.

# 19
  • Мнения: 7 640
радвай се на бременността си, това е един от най-хубавите периоди в живота на една жена. За съжаление рядко се случва повече от 2 пъти. Много бременни се намират за непривлекателни, но околните винаги ги намират за разхубавени. Учудвах се като ми го казваха, но сега като гледам бременни приятелки-точно така си е! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 46 526
Влязох да раждам 98 кила и въобще не ми пукаше Laughing
Ми то така и трябва Grinning,това че ще си родиш дете е много по-важно от това колко си качила и как изглеждаш.После всичко си идва на мястото,важното е детето да е добре Hug
Определено не съм убедена, че за детето е добре мама да стане двойна  newsm78....

Чакайте бре  Stop аз за цялата бременност качих 12 кг. /според мен нормално/, просто преди забременяването имах проблеми и качих над 20 кила от хапчета. Но това нямаше нищо общо с темата и реших, че е излишно да обяснявам. Съгласна съм с Надето, че не е добре нито за детето, нито за майката, ако жената стане двойна, освен проблеми, друго няма да си навлече, но авторката на темата няма такива проблеми  Peace

# 21
  • Мнения: 2 309
Аз дотук съм +10кг. и определено се чувствам по-красива от преди. Проблема е, че всичко ме боли и ходя като тюлен. Иначе за жени, които са слаби определено има психологически проблем с качването. Аз лично бях 55-56 като забременях /не казвам, че са малко, но аз си се чувствах перфектно/, но през живота си не съм качвала повече от 2 кг. и затова на моменти ми е кофти, но знам че като родя ще си ги върна, просто такава ми е структурата Grinning

# 22
  • Мнения: 280
  В никакъв случаи не се чувствам дебела или грозна, радвам се на коремчето си. След като родя ще се притеснявам за излишните килограми. Наслаждавай се на бременоста си  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 280
  В никакъв случаи не се чувствам дебела или грозна, радвам се на коремчето си. След като родя ще се притеснявам за излишните килограми. Наслаждавай се на бременоста си  Simple Smile

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз качих 35кг. и докато не родих, не ме притесняваше. Мъж ми пък въобще не даде признаци това да го притеснява. Даже напротив-била съм по-хубава. Само че след като родих, се притесних, защото нямаше женска дреха, която да ми стане. Година и половина след това си бях в изходна позиция с кг-те. Диети не съм пазила, никога не съм имала воля за това.

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хубаво е да си бременна! Косата става лъскава и буйна, кожата - страхотна, очите блестят, а пазвата прелива - какво й трябва повече на една жена?
"Талия!" - обажда се дяволчето в мен.
Е, няма пълно щастие.
Пълното щастие настъпва, когато за първи път видиш личицето на бебето си.  Hug

# 26
  • Мнения: 8 505
Чувствах се невероятно!Исках да си остана така и след раждането-да си запазя тези 2-3 кила от болницата...е,не стана,свалих ги Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 6 799
И аз съм от мамите, които през бременността са се чувствали на 7мото небе и нищо не е можело да ги свали от там. Още повече някакви килограми!!! Хубавото при мене беше,че ми пролича почти веднага, не знам защо,но още в 7ма седмица един приятел ме разкри,една седмица по-късно и една приятелка.  Wink Това при все, че се опитвах да се крия, защото исках да минем 12-та седмица, за да кажем новината. Обаче бях адски горда с корема си и цяло лято носек ниска талия и си показвах корема на воля. Като равносметка качих 17-18кг, което си е малалко множко, но родих бебе 4 кг. Laughing Не ме питайте с каква воля си върнах старите килограми. Сега се заканвам,че с второто дете няма да си позволя да кача толкова, но не съм убедена в това. Все пак, на първо място за мене пак ще бъде здравето на детето, а не кантара.
А, Надето беше казала,че не е добре майката да става двойна. Да, така е,ама ако стане двойна ще е съпътствано с медицински проблеми - гестационен диабет, прееклампсия. Ако гинекологът казва, че всичко е ОК, място за притеснение няма.     Докато бях бременна не съм се притеснявала от мъжа ми, защото не съм имала комплекс ,че съм дебела, но като родих...не ме питайте. Чудех се кога и как да се преобличам, за да не ме вижда гола. 

# 28
  • Мнения: 109
Аз качих 14-15 кг.В началото до 5 месец въобще не ми се ядеше и си бях почти същата, но после като почнах да качвам не ми беше съвсем комфортно.Важното е после като родиш да си върнеш формата,защото кофти ако си свикнал да виждаш едни форми пред огледалото.Аз още се боря с 2-3 кила Embarassedискам и поне още 2 ,но трудна работа се оказва.

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Бременността беше един от най-хубавите периоди в живота ми, да не кажа най-хубавия. Независимо, че качих 20 кила се чувствах много добре, знаех че съм пухкава и закръглена/ при ръст 150/, но чувствах прекрасно, даже ми отиваше. Е, след като родих и свалих много малко килца, без корема приличах на Пиги и не ми беше добре.
Изчакай до деветия месец. Сега нямаш причина да се чувстваш като тюлен. Бременей си спокойно, детенце е най-важно, а после с воля се свалят-не ги мисли.

Общи условия

Активация на акаунт