Къде ще сте през майските празници 2012г.?

  • 6 533
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
Аз още се чудя !

# 16
# 17
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Много се рових за предложения, но слабо присъствие на оферти в нета newsm78....търся само в Централна Стара планина - Троян, Чифлик, Рибарица....
Засега съм се спряла на един хотел в с. Орешак - Casa Art.
Моля за мнения за него Laughing....Иначе има какво да се види наоколо, три дена ще ги запълним, надявам се Wink.

Бяхме ноември 2011. Хареса ни много и организирахме фирменото събиране за Коледа там. Хотелът е като картинна галерия. Всяка стая е различна. Цените на нощувките не са много ниски, но в ресторанта са съвсем нормални /по-ниски от софийските/. Това, което не ми хареса е, че е на главната улица, но не е шумно. Собственикът е много готин. Храната е хубава.

# 18
  • Мнения: 3 271
Ние резервирахме за Мирамар Обзор

# 19
  • Мнения: 328
Обикновено за Великден или около 1ви май ходим някъде из съседните страни. Тази година ще сме си вкъщи...ще бъде голямо СПАне Laughing

# 20
# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Резервирах ме от 24-27 май в хотел Мирамар Обзор

# 22
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
какви са цените за празниците?

# 23
  • Мнения: 0
Една малка разходка до Венеция и Верона в началото на м.Май. Надявам се да бъде страхотно!

# 24
  • Мнения: 1 142
Същата дестинация края на април. Simple Smile

# 25
  • добрич
  • Мнения: 339
Кудашасъ в Aqua fantasy.

# 26
  • Мнения: 1 495
Една позната ми разказа невероятни неща за този комплекс Peace. И аз имах идея да ходим там лятото , но не мога да навия мъжа ми. Ако не е тайна колко излиза като пари?

# 27
  • Мнения: 904
Една малка разходка до Венеция и Верона в началото на м.Май. Надявам се да бъде страхотно!





Била съм преди няколко години през месец май във Венеция ,Верона и Падуа.Беше наистина страхотно!

# 28
  • добрич
  • Мнения: 339
Една позната ми разказа невероятни неща за този комплекс Peace. И аз имах идея да ходим там лятото , но не мога да навия мъжа ми. Ако не е тайна колко излиза като пари?
Ние купихме ваучери от Грабо още началото на февруари - общо двама възрастни с дете на 3,5 инклузив, с 4 нощувки в клубната част с автобус - 765 лева.Мъжът ми отива най-вече заради аква парка/дано да случим на време , че май е рано-макар че колегата ми е ходил точно по същото време е каза че е било лято/, а аз заради екскурзиите

# 29
  • София
  • Мнения: 2 846
Ние за 24 май в Гърция, в този хотел:
http://www.youtube.com/watch?v=X9r7iLPElNM&feature=related

Надявам се да е достатъчно топло за басейните. За морето едва ли.

Общи условия

Активация на акаунт