Hellraiser... Ще се осмелите ли?

  • 7 097
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 630
О, да, запалената лампа, и аз бях така. Както казах по-горе - добре, че не е вечер Grinning

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Мда, и аз предпочитам денем да ги гледам тези филми. Rolling Eyes

Да сложим и картинка на Колоната на душите:

# 17
  • Мнения: 3 736
Супер, Апокалиптик! Гледай и за мен, че аз скоро няма да смогна.  Hug

Розе, мисълта ми беше, че и Рамщайн, които сами по себе си са доволно откачени, се вдъхновяват от бай Клайв, не от друг. Затуй кефствам.  Mr. Green

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Като едното нищо се вдъхновяват  Peace
Я дайте да си организираме едно групово гледане  Sunglasses
Да си пазим страх взаимно  Mr. Green
Ето, Апокалиптик (ей ся ще я нахендря!) ще донесе баница, че я бива много в тая работа, аз ще извъртя някакъв сладкиш, от Пуци (и нея да нахендря!) таратора или шопската салата.
Тоя филм никак не предразполага към ядене по време на гледането, но все пак да не сме на празна маса  Laughing

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 17:41 от Зимна роза

# 19
  • Мнения: 3 736
Трева?! От мен?! Върло и бездънно съм възмутена. Или пай с месо, или няма да идвам. Салати, боже! Crossing Arms

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ма аз съм вегетарианка, мрън, мрън, мрън... Weary
Аз мИсо не потребявам.
А и във филма бая мръвка се размята  Mr. Green та ще е достатъчно.

# 21
  • Мнения: 630
Е мое ли най-трудното на мен да оставите - да меса, да точа.  Grinning Шегувам се, но ако наистина се организираме, искам да дойдете у нас Mr. Green и в тоя случай може и да ядете точена баница. И ще ядем преди да гледаме, ясно ли е. Аз след филма няма да успея Joy

# 22
  • Мнения: 3 736
Нямаш проблем, Зарзаватке, аз и постно мога да готвя. Щом баньцата е заета, ще действам по сладкишата тема, хем да те отменя. Mr. Green Апокалиптик, ако мноу те мързи, кажи, ще разточа една масленица.

Как темата се обърна в обсъждане на манджи?  hahaha

# 23
  • Мнения: 630
Не, Пуци, обсъждаме кво да ни е менюто преди гледане Laughing Вече се разбрахме де.
Пуцинка, дай моля те на лични рецептата за това нещо, което не съм чувала - масленица.

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Как темата се обърна в обсъждане на манджи?  hahaha

Трай ся, че да не я преместят в готварския!  Mr. Green


Пуцинка, дай моля те на лични рецептата за това нещо, което не съм чувала - масленица.

Я и на мене  Grinning

Ето нещо И по темата: тук са сценариите на някои от филмите:
http://www.simplyscripts.com/h.html

# 25
  • Мнения: 630
Добре, че е Розето да ни върне у правия път. Mr. Green

# 26
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
 Joy Луди стеее  Hug
Не съм гледала, а и за сега не възнамерявам. Имам нужда от поне малко красота, за да понасям останалото. Видях, че сте тричките и минах да ви кажа здрасти  Wink

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Галченцееее  Hug

Веднага да изгледаш! Като за начинаеща ти препоръчвам да гледаш през деня и от време на време да натискаш паузата и да излизаш на терасата. Това сериозно. За в случай, че ти дойде много нанагорно (а то е почти сигурно). А иначе филмът дава поле за размисъл, не е само зрелище. Въпросът е, че понякога от многото зрелище на човек не му остава много възможност за размисъл (визирам себе си, щото след някои от частите съм така  #Shocked  newsm43Laughing

Добре, че е Розето да ни върне у правия път. Mr. Green

Тъй я!  Mr. Green
Между другото сценариите от горния линк са истински и са много инересни  Peace

# 28
  • Мнения: 3 736
Мараба, Краули. Красота има в доволни количества. Аз не разбирам какво те спира.  Flutter

Чакам си возилцето с нежно антилопско име, както е тръгнало.  Mr. Green

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Първият и вторият Хелрейзър са В някои отношения вторият е дори по-добър, нищо, че Баркър не участва като сценарист и режисьор. Третият и петият (3>5) също са много добри, макар че им отстъпват. Четвъртият става с известни уговорки. Останалите могат спокойно да не се гледат, особено последните два. Слава богу, Баркър няма нищо общо с тези недоразумения (участието му в поредицата приключва още с първия филм).

Първият Кендимен е култов, въпреки че е доста свободна екранизация на разказа на Баркър. Двете му продължения (третият ми хареса една идея повече от втория) са чувствително по-слаби и могат спокойно да бъдат пропуснати.

А другите филми на Баркър няма ли да коментираме? Или не сте ги гледали? Някои се намират трудно, но при желание мога да дам линк за всичките.

Съвсем навреме  ooooh! и аз да ти отговоря (понякога спя начи!).
Добре дошъл в темата  Grinning И аз като теб мисля, че най-новите филми от поредицата нямат много общо с истината и могат да не се гледат. За мен до Hellraiser: Hellworld са добре.
Кендимен съм гледала само първия, гадничък си е, но не мога да го сравня с Хелрайзерите.
За други филми на Баркър в момента не се сещам  Blush Но тук е чудесно място за тяхното обсъждане  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт