Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 155

  • 36 441
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 0
A тези кадри откъде са newsm78

Че от където пише бе , Софианска...

От ,,Попитай сърцето''. Ако го бяха написали на английски или френсски нямаше да питаш, ама...

А ако беше с арабски йероглифи- Надин щеше да се притече на помощ. Таман взе да го чатка.. Joy

# 19
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Този познахте ли го?  newsm78

ЛинкаThinking малко се вижда, но май е Джансел.  Peace
Остана много назад въпроса ти, ама реших  Peace все пак да ти обърна внимание, докато си още на линия.  Wink

# 20
# 21
  • Мнения: 4 535



Благодаря, за новата цветна къщичка! Hug Да си я напълнем с живот Peace Hug

# 22
# 23
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 24
  • Мнения: 4 535
Hello dear Friends don't forget to watch Cansel Elcin's interview Tomorrow at 9:15 Am live and here is the link of the channel
الاعضاء الاعزاء لا تنسوا غدا مشاهدة مقابلة جانسل التشين الساعة 9:15 صباحاً وهذا هو تردد القناة للمشاهدة الحية

http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV3&slv=0

Според скромния ми арабски език, напомнят утре  да гледаме на живо, интервю на Джансел от 9.15 часа Grinning
Приложение: линк  Joy Joy

# 25
  • Мнения: 2 116
Да взема да приключвам с еп.18-ти, това е последното по него, за сега... newsm78 Joy

Саиме и Салих...

Признавам си, ако съм била критична към екипа, то това бе по отношение на Салих... Mr. Green
И по-конкретно по повод напускането му...обаче ето, че сега след не знам кое по ред и брой повторение видях нещо, което съм пропуснала... ooooh! Crossing Arms Embarassed

Саиме, отиде на среща с него в Измир. Няма да се спирам на нея, макар, че много ми хареса това, че не обвини изцяло и само брат си за това, което беше й се случило. Пое и своята част и отговорност за вината, че е изоставила Хасрет.
Беше повече от ясна, категорична и твърдо решена да изпълни взетото от нея решение, да предостави всичко, което има на Хасрет. За целта й трябваше целия й дял от фирмата в брой.
Думите й...не съм длъжна да давам обяснения на никого, явно уплашиха Салих. Shocked
Опита му да промени това й решение срещна крайната категоричност в думите й...няма нужда от повече приказки! Казах това, което имах да казвам! Stop Naughty От тук нататък ще се занимава адвоката ми.

Предполагам в този момент Салих реши да я измами, фалшифицирайки подписа й в пълномощното, което предтави след това на адвоката Ръдван. Mr. Green
Този разговор между тях вече по-ясно и категорично ми дава възможност да приема за разбираем и логичен развоя на отношенията им занапред,  дори и пълната липса на срещи помежду им.

И ако Накие, не бе споменала, че Хасрет е напуснала конака, Саиме може би, би останала в Измир и би предодвратила измамата на брат си, по някакъв начин.
Но за Саиме, сега вече най-важна бе преди всичко Хасрет, тя и само тя. Навярно и затова се е върнала веднага в Истанбул, което пък е улеснило Салих в измамата... #2gunfire

Така, де...да ме извинят сценаристите  Praynig сега по-малко, не ги разбирам за Салих... newsm78 hahaha Joy Wink

Много пъти беше упреквана Саиме, че не действа, че е прекалено пасивна...мисля си, сега, че политиката и подхода й спрямо Хасрет и не само, бяха повече от правилните и подходящи към моментите.
Хасрет имаше нужда именно от нея, от Саиме, точно такава каквато бе...винаги до Хасрет!!!

Салих, не го открих нито на снимка, нито в колаж... #Crazy ама не съжалявам... Naughty
Затова една Саиме, която много, много харесвам! Heart Eyes Peace



Ами това е...при следващото повторение на еп.18-ти, може и повече... Peace Laughing

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 00:54 от margita9

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 27
  • Мнения: 2 116
Цитат
Честита нова ни землянка за клюки и обсъждания, на когото ни падне... Joy Joy

Габи,  Hug не мога да приема това за себе си... Naughty
Виждам, че има съответни емотикони/ Joy  Joy /...и все пак... Rolling Eyes

Но, като твое лично мнение, не ми пречи... Peace Laughing  Извинявай  Praynig знам, че ме разбираш... Peace Hug

# 28
# 29
  • Мнения: 2 116
Ааа, ама легнахте си/зачезнахте, без да пожелаете лека нощ/само Линка-не... Peace Heart Eyes/

Защо така, друг път не се е случвало... newsm78 Joy Тези дизита-мизита, май ви влияят не добре...  Shocked newsm78 hahaha Joy
Хайде утре, ще чета извиненията ви... Wink Hug

Gonulcelen Hasret Sensiz Y llar



Лека нощ, беше хубав, интересен и приятен ден в темата и с вас...благодаря ви!   bouquetHug

Общи условия

Активация на акаунт