Нарекох те Фериха ~ 117 ~ Кекс, кекс олеле майко..... :)

  • 35 973
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 21 201
Ясно е, като бял ден, че работата на майката и дъщерята не е читава и, че има нещо, което прикриват и го правят с цел, но дори и Емир да е бащата на детето(имам съмнения) си мисля, че Фери, ще е с Емир и то най вече заради думите й в края на фрагмана. Ако, ще се разделят окончателно, то, ще е ако клюката с кончината на Фери се сбъдне.

# 721
  • Мнения: 21 201
Вяра, до тук, ще е с кекса, или по-скоро с показването му. От тук нататък само, ще се загатва за него. Не очаквам да ни го покажат отново, даже въобще игнорирвам от съзнанието си подобна мисъл.

# 722
  • Мнения: 0
Дано поне вторият фрагман да е хубав  Praynig



Може пак да имаме КЕКС.

МЕЧТАТЕЛКА, май много ти се иска , но според мен това беше.Даже и това ни беше много. #Crazy

# 723
  • Мнения: 0
Вяра Hug
Тази сцена, за която говориш, мисля че трябва да се падне в 8-мата част за превода във викито, но е блокирана. Така че, като я разблокират ще видя, точно какво си казват и какви са им реакцийте, нали ще я превеждам. Ти си отивай при семейството си, там те очакват прекрасни мигове.

Неси, можеш ли да ми кажеш, на превода на последното изречение от страна на Емир към Ферито, той я пита "какво ще правиш", а може ли да се използва "какво ще направиш".
Благодаря ти предварително. Hug

# 724
  • Мнения: 0
Ясно е, като бял ден, че работата на майката и дъщерята не е читава и, че има нещо, което прикриват и го правят с цел, но дори и Емир да е бащата на детето(имам съмнения) си мисля, че Фери, ще е с Емир и то най вече заради думите й в края на фрагмана. Ако, ще се разделят окончателно, то, ще е ако клюката с кончината на Фери се сбъдне.

Наде, тази клюка е за Финала на АФК, т.з ако се случи нещо такова, така ще свърши филма. Аз говоря до тогава, като действие. Hug

# 725
  • Мнения: 21 201
Ясно е, като бял ден, че работата на майката и дъщерята не е читава и, че има нещо, което прикриват и го правят с цел, но дори и Емир да е бащата на детето(имам съмнения) си мисля, че Фери, ще е с Емир и то най вече заради думите й в края на фрагмана. Ако, ще се разделят окончателно, то, ще е ако клюката с кончината на Фери се сбъдне.

Наде, тази клюка е за Финала на АФК, т.з ако се случи нещо такова, така ще свърши филма. Аз говоря до тогава, като действие. Hug
Ради, разбрах те.  Дори и да ги разделят, ще го преживеем. Та ние толкова раздели преживяхме с ФЕмир, една в повече или в по-малко все, ще изтърпим. Мисълта ми е, че искаме да останат и на финала заедно и дано тази черна клюка не се сбъдне.

# 726
  • Мнения: 21 201

FRAGMAN ÖZETİ :

Feriha ve Emir oturuyor.
Emir: Seni çok seviyorum.
Feriha: Bende seni.
... öpüşüyorlar.
Feriha kapıyı açıyor karşısında rüya vardır.
Rüya: Kocanla neler yaşadığımı merak etmiyormusun ? Emirin o gece bana neler söylediğini ? onunla neler yaşadığımı asla öğrenemeyeceksin.
Başka bir sahnede Emir ve Feriha;
Feriha: Ne zaman söyleyecektin bana ? çocuk doğunca mı ? Evlenirken biliyormuydun ?
Emir: Feriha çok üzgünüm. ne diyebilirim ki ?
Feriha: saçmalamasaydın.
Feriha emiri itiyor.
Emir: özürdilerim.
Başka bir sahnede;
Feriha: ya o senin bebeğinse emir ? napıcaz ?
Emir: o bebek için ömrüm boyunca her şeyi yapacağım. Sen ne yapacaksın ben o bebeğin babasıysam ?

# 727
  • Мнения: 0
Ясно е, като бял ден, че работата на майката и дъщерята не е читава и, че има нещо, което прикриват и го правят с цел, но дори и Емир да е бащата на детето(имам съмнения) си мисля, че Фери, ще е с Емир и то най вече заради думите й в края на фрагмана. Ако, ще се разделят окончателно, то, ще е ако клюката с кончината на Фери се сбъдне.

Наде, тази клюка е за Финала на АФК, т.з ако се случи нещо такова, така ще свърши филма. Аз говоря до тогава, като действие. Hug
Ради, разбрах те.  Дори и да ги разделят, ще го преживеем. Та ние толкова раздели преживяхме с ФЕмир, една в повече или в по-малко все, ще изтърпим. Мисълта ми е, че искаме да останат и на финала заедно и дано тази черна клюка не се сбъдне.

Дано, Наде!  Hug Но, си мисля, че прекалено много вече се спряга тази клюка, за да я оставят за финала.

# 728
  • Мнения: 21 201
Ако наистина някой следи какви клюки излизат в нета, би трябвало да са наясно и с тази черна клюка, като предполагаем край. В крайна сметка дано никой от тях не умре.

# 729
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мене  Hug HugРадвам се че ви хареса клипчето ми   Hug Hug а за фрагмана Фериха може би сега няма но ако би чула че това бебе е на Емир щ си тръгне и повече няма да се върне пак му вика гаранция са спестили доста от виковете и  hahaha hahaha а Руя няма какво да я коментирам тя е нагла в червата си какво е изживяла с Емир айде да не казвам че ще излезна проста , той дори не помни какво са правили ама тя си спомня няма просто какво да коментирам били изживяли никога няма да научи за изживяванията им  hahaha hahaha Втора Джансу плачеща за кукувелника  ooooh! Whistling Whistling

# 730
  • Мнения: 21 201
 newsm78




Бату не само стойки прави, но и муцки. Joy

# 731
  • Мнения: 0
Наде, ако се чудиш снимките от къде са, без първата всички са от Истинието. Там, не снимат, предимно хапват, че и им близко до унито и до Хилса. / снимки прававят в Сафира - в предния епизод, където ходиха на кино, но мисля, че те са едни от спонсорите и за това са там/.

# 732
  • Мнения: 21 201
Наде, ако се чудиш снимките от къде са, без първата всички са от Истинието. Там, не снимат, предимно хапват, че и им близко до унито и до Хилса. / снимки прававят в Сафира - в предния епизод, където ходиха на кино, но мисля, че те са едни от спонсорите и за това са там/.
Не, зачудих се коя е дамата на първата снимка, а не къде са правени снимките. Прилича ми маааалко на Селин, но не съм сигурна.

# 733
  • Мнения: 0
Наде, ако се чудиш снимките от къде са, без първата всички са от Истинието. Там, не снимат, предимно хапват, че и им близко до унито и до Хилса. / снимки прававят в Сафира - в предния епизод, където ходиха на кино, но мисля, че те са едни от спонсорите и за това са там/.
Не, зачудих се коя е дамата на първата снимка, а не къде са правени снимките. Прилича ми маааалко на Селин, но не съм сигурна.

Наде, не съм те разбрала правилно!

# 734
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Хванали са Хазал май с новото й гадже, което викаше на журналистите "Защо снимате?"
То нашето момиче , много бързо действа , кога остави единия , кога се залюби с другия. newsm78 newsm78
Е-хее, какъв въпрос?! А нали уж тука бяхме спец по клоните... Нали знаеш: най-напред се хващаш за новия клон и чак после се пускаш от първия... щот' иначе нали знаеш къде може да "полетиш"?... Joy Joy Joy Joy Joy

Лека нощ и от мен!

Ферда , то ние си оставаме големи спецове по клоните в това спор няма ,  Naughty
но като стане на въпрос за Хазалчето , единодушно решава ме , че единствения друг клон ,
на които  може да седне е този на Чаги. ooooh! ooooh!
 hahaha hahaha hahaha Joy

Хриси , снимките са много хубави. newsm51

Венцислава,  Hug
Само се притеснявам Хазалчето  от много акробатика по клоновете да не вземе да му го счупи на Чаги ... клона... Пък и нека все пак оставим и Чагито да се погрижи за клона си... а той още не се е произнесъл по въпроса.  Wink Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт