Нарекох те Фериха ~ 117 ~ Кекс, кекс олеле майко..... :)

  • 35 940
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27
Какъв отговор ще даде Фериха на въпроса на Емир:"ТИ КАКВО ЩЕ НАПРАВИШ,АКО АЗ СЪМ БАЩА НА БЕБЕТО."

# 691
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Какъв отговор ще даде Фериха на въпроса на Емир:"ТИ КАКВО ЩЕ НАПРАВИШ,АКО АЗ СЪМ БАЩА НА БЕБЕТО."
Оф

# 692
  • Мнения: 21 201
Ферда, Вяра, Неси, привет и на Вас Hug и Ви благодаря за фрагмана.
Ни от вестниците, ни от Емир, а направо от Руя разбра. Sick

# 693
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Това чакаме , да видим как ще отговори на въпроса му. Peace

# 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Мамка му, пак не се отваря.  ooooh!

# 695
  • Мнения: 21 201
Това чакаме , да видим как ще отговори на въпроса му. Peace
А може ли да не научим в предстоящия епизод и така да завърши серията?! newsm78

# 696
  • Мнения: 9
Превода на фрагмана:

Е: Много те обичам.
Ф: И аз теб.
Р: Не искаш ли да знаеш какво изживях със съпруга ти? Какво Емир ми каза онази вечер? Никога няма да научиш какво съм изживяла с него.
Ф: Кога щеше да ми кажеш? Когато бебето се роди ли? Знаеше ли когато се оженихме?
Е: Много съжалявам. Какво мога да кажа? Само една вечер направих една глупост.
Ф; Да не беше правил глупости.
Е: Извинявай!
Ф; Емир, а ако онова е твоето бебе? Какво ще правим?
Е: Ще правя всичко, което мога за това бебе през целия си живот. Ти какво ще правиш ако аз съм бащата на онова бебе?


# 697
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Това чакаме , да видим как ще отговори на въпроса му. Peace
А може ли да не научим в предстоящият епизод и така да завърши серията?! newsm78
Наде, Hug
Няма да се учудя и ако така стане, нищо не може да ме учуди вече в този сериал! newsm78

# 698
  • Мнения: 27
Тази Руя ще се окаже голяма мъсница да знаете,тя иска Емир и няма друг мъж в който да е влюбена,това са фенски измислици.
Руя:Не си ли любопитна да узнаеш какво изживяхме с Емир.Никога няма да разбереш какво ми каза и какво изживяхме."
Тава е РУЯ.

# 699
  • Мнения: 21 201
Неси. smile3525 newsm51
Голям метил е тази Руя. Cry Тя нестига, че е грозна като смъртта и се чудя на ума на Емир как въобще се е прежалил да бъде интимен с нея, ми излезна и нагла простакела.

# 700
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Неси newsm51
Тази пък/ Руя/ за една нощ какво ли толкова е изживяла, не ми е ясно!

# 701
  • Мнения: 11
Здравейте,

Има ли някой информация защо във ВИКИ са изтрити файловете? И ще бъдели решен проблема?

Епизодите са изтрити защото Вики няма лиценз за да качва сериала. От ръководството ни казаха , че се водят преговори , но не знаем нищо повече. Преводите ни се пазят , но докато сериала  не е лицензиран и да го качат наново ще бъде блокиран. Peace

Много ти благодаря, Саси.

# 702
  • Мнения: 9
Наде  Hug

А нали Фериха щеше да научи от вестниците?!



Мамка му, пак не се отваря.  ooooh!
И на мен не ми се отваряше, както винаги, но натискай F5 и ще стане. Аз го натисках и някъде към 4-тия път ми се отвори.

# 703
  • Мнения: 21 201
Тази Руя ще се окаже голяма мъсница да знаете,тя иска Емир и няма друг мъж в който да е влюбена,това са фенски измислици.
Руя:Не си ли любопитна да узнаеш какво изживяхме с Емир.Никога няма да разбереш какво ми каза и какво изживяхме."
Тава е РУЯ.
Вяра, дано не си права, че ако иска Емир и е влюбена в него, в такъв случай не отпада вероятността Емир наистина да е биологичния баща. Sad

# 704

Общи условия

Активация на акаунт