Пролет в Търново дойде - и играта ни зове!

  • 69 848
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 32
Здравейте!
Влизам с въпрос, който е коментиран и преди, но сега не мога да открия тези коментари.... Трябва ми добър детски стоматолог с добър подход към малки и изплашени деца. Благодаря предварително на тези, които ще успеят да ми дадат някакво инфо   bouquet

# 706
  • Мнения: 192
Здраевейте, момичета.  Разочерована съм от личната си докторка, която е и на децата ми. Можете ли да ми кажете някой личен лекър -ка, който да е в близост до квартал Триъгълника, или в самия квартал. Изискванията ми са ясни. Да си разбира от работата, да е внимателен и при всяко съмнение, да дава направление за специалист. Предпочитам да не е детски лекър, а винаги за децата да ходим при детски специалист. Благодаря ви ! Hug

# 707
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
vio_letka д-р Сиракова, стоматологията до Театъра в сградата където е БЧК-то, тел. 062 61 54 28. Препоръча ми я приятелка, форума и след като заведох щерката беше категорична, че това е нейната зъболекарка.

# 708
  • Мнения: 144
Относно записването,подочух,че другите училища в града вече приемали заявления,само "Бачо Киро" не,но не е много сигурно.Ще ходя другата седмица да питам и ще пиша,ако има нещо ново.
Иначе на първия работен ден от новата календарна година се ходи рано-рано.Една мама беше писала за 8-9 ч.,но според мен е късно.Моя позната е била там през януари 2012г. в 6ч. и каза че имало доста хора и даже една мама е спала в колата си пред училището,за да е първа.
За "Бачо Киро" съм сигурна, че не приемат заявления в момента, защото проверявах и това което разбрах е, че в първия работен ден на новата година се подават заявленията, а класирането ставало като първо се записват децата, които са били предучилищна група в училището, следват тези с братя и сестри в училището, за останалите се извършвало класиране като водещ бил териториалния принцип, а след това и реда на записване (т.е. номера на подаденото в първия работен ден заявление). Честно казано, така и не разбрах кой точно е териториалният сегмент на училището, оказа се че е доста разтегливо понятие /имам предвид, че знам за дете, което живее извън Търново и учи в училището (в което разбира се няма нищо лошо, а и едва ли е само това дете)/ .
Та от цялата работа и аз останах с впечатление, че ще трябва да се подава заявление и в друго училище, защото нещата с "Бачо Киро" не са много сигурни и не е много ясно от какво точно зависят. Shurly, ако ти си разбрала нещо ново или по-различно, моля да дадеш инфо, включително за другите училища, дали наистина там вече се приемат заявления за новата учебна година.
Благодаря на момичето, което е дало мнение за преподавател в "Бачо Киро"   bouquet

# 709
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Е, то това дете, което живее извън Търново може да е било предучилищна в училището и да е ползвало това предимство. С дъщеря ми и аз ползвах именно това предимство, а я записах предучилищна чак април месец в едно от последните останали места. Иначе по териториален сегмент попадам в територията на Славейков, въпреки че Бачо Киро реално се пада по-близо.

# 710
  • Мнения: 487
Здравейте момичета.Темичката за търновските мами едва сега я откривам,но смятам да се разписвам редовно вече в нея.Сега обаче имам нужда от помощ.От известно време неуспешно си търся домашна помощница.Тези за които съм се сетила,са все заети,затова имам нужда от жокер Wink
Накратко,търся жена за чистене вкъщи веднъж седмично,за предпочитане понеделник.Живея на ул.Ангел Кънчев,и етажа ни е около 100 м2.Освен почистването искам и да се глади.Пране и сушене са мое задължение.Ако знаете някой който търси такава работа,моля свържете се с мен.
Поздрави на всички  Hug

# 711
  • Мнения: 1 546
Здравейте!
Влизам с въпрос, който е коментиран и преди, но сега не мога да открия тези коментари.... Трябва ми добър детски стоматолог с добър подход към малки и изплашени деца. Благодаря предварително на тези, които ще успеят да ми дадат някакво инфо   bouquet

С две ръце  - д-р Мирослава Гунчева Simple Smile   Peace

# 712
  • Мнения: 192
Момичета, няма ли доктор в триъгълника, койдо да работи като личен лекър ?

# 713
  • Мнения: 1 427
Има-до Асклепий е-д-р Ани Здравкова  Peace

# 714
  • Мнения: 3 028
Относно записването,подочух,че другите училища в града вече приемали заявления,само "Бачо Киро" не,но не е много сигурно.Ще ходя другата седмица да питам и ще пиша,ако има нещо ново.
Иначе на първия работен ден от новата календарна година се ходи рано-рано.Една мама беше писала за 8-9 ч.,но според мен е късно.Моя позната е била там през януари 2012г. в 6ч. и каза че имало доста хора и даже една мама е спала в колата си пред училището,за да е първа.
За "Бачо Киро" съм сигурна, че не приемат заявления в момента, защото проверявах и това което разбрах е, че в първия работен ден на новата година се подават заявленията, а класирането ставало като първо се записват децата, които са били предучилищна група в училището, следват тези с братя и сестри в училището, за останалите се извършвало класиране като водещ бил териториалния принцип, а след това и реда на записване (т.е. номера на подаденото в първия работен ден заявление). Честно казано, така и не разбрах кой точно е териториалният сегмент на училището, оказа се че е доста разтегливо понятие /имам предвид, че знам за дете, което живее извън Търново и учи в училището (в което разбира се няма нищо лошо, а и едва ли е само това дете)/ .
Та от цялата работа и аз останах с впечатление, че ще трябва да се подава заявление и в друго училище, защото нещата с "Бачо Киро" не са много сигурни и не е много ясно от какво точно зависят. Shurly, ако ти си разбрала нещо ново или по-различно, моля да дадеш инфо, включително за другите училища, дали наистина там вече се приемат заявления за новата учебна година.
Благодаря на момичето, което е дало мнение за преподавател в "Бачо Киро"   bouquet

И ние живеем извън Търново, а дъщеря ми учи в Бачо Киро, но я записах във втори клас там, защото тогава се преместих в града, имаше свободни 2 места за втори клас и я взеха, бяхме и на квартира близо до училището, не знам кое е повлияло. Честно казано аз не съм много очарована от училището, но то може да е защото не случихме на класна след 4-ти клас. До тогава нещата бяха по-добре.

Искам да попитам някой знае ли дали това заведение още съществува и работи - http://veliko-tarnovo.net/razvlechenia/zavedeniya/holandski-pab-rembrand.html

# 715
  • Мнения: 32
Благодаря за бързите отговори Simple Smile
Ditta, къде преглежда д-р Гунчева? Някакви координати можеш ли да ми дадеш?
Tsv, утре сме на преглед в стоматологията при д-р Тихова, но честно казано съм доста разочарована от нея и ще се огледам за д-р Сиракова.

# 716
  • Мнения: 276
ЛекАр в кв.Триъгълника няма!
Здравкова вече го кара малко по течението и не обръща внимание на пациентите си достатъчно.За направление и дума не може да става!

# 717
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
ЛекАр в кв.Триъгълника няма!
Здравкова вече го кара малко по течението и не обръща внимание на пациентите си достатъчно.За направление и дума не може да става!
И аз имам позната,която бяха при нея и се махнаха,не са доволни.

# 718
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
И ние бяхме при д-р Здравкова навремето защото работеше с д-р Полендакова и тогава бях много доволна. Малко след като се разделиха се възползвах от възможността за смяна на личния лекар. Имах и малко административни проблеми, но се разрешиха.
very77 при големите разстояния във В. Търново не си ли склонна на лекар в поликлиниката? Друг освен д-р Здравкова не знам да има в квартала, а и тя не е точно в самия квартал. А и там имаше и други кабинети, но не знам с каква специалност са и съответно нямам и отзиви за тях.

# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Ние сме при д-р Златка Ангелова - тя е педиатър и общопрактикуващ. Намира се на ул. Габровски - точно до офисът на Експресбанк. Общо взето - доволни сме.

Общи условия

Активация на акаунт