Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 83

  • 38 363
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
Пробуждане

Изгребана от длани и очи,
от думи и от погледи ранена,
в света на полуделите щурци,
 завръщам се сама и уморена.

В тревата, овлажнена от любов,
звезди свалени, бавно помътняват,
луната остри бледия си рог
и мъчи се в нощта да ме удави…

По дланите ми с тънки пипалца
калинки тайни пътища чертаят,
попива във очите ми съня
и спуска се по вените във тялото.

А вятърът ме буди сутринта
и ме напръсква със сълза на птица.
И ми прошепва, че накрай света
ме чака някой, който ме обича.

Нели Димитрова

# 16
  • Мнения: 1 413
Благодаря на Госпожата за новата тема!  bouquet



 И разпивки е имало тук, ама пустото време като не ми стига... Cry Cry Cry

# 17
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Нещо специално направено от мен този филм за мен си остава най-най -добрия нямам да има по добър от него ... страшно много харесвам песента и реших да направя нещо с нея точно с любимите си моменти ... за всички дами ... Надявам се да ви хареса  Heart Eyes


# 18
  • Мнения: 1 413
Лудостче, БРАВО!!! smile3501 smile3501 smile3501 Много ми хареса! Песента направо я бях забравила... newsm12
Върнах се в  спомените...Тъжно ми е... smile3518

# 19
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
радвам се че на някои му хареса Simple Smile Shanne мила никаква те няма липсват ми колажите ти Simple Smile  Heart Eyes

Искам да питам нещо ако има някои грамотен по този въпрос да ми помогне искам да си направя gif. или така наречените икони с движещи се обекти само че не знам как и нямам и програма дайте някакво инфо по въпроса моля? Компютара ми е с Windonws 7 и за него ми трябва програмката Simple Smile  Whistling

# 20
  • Мнения: 3 371
bezymnalydost,  newsm51  love001 newsm51 браво на теб ! Направо ме стисна за гърлото !
Любими кадри, невероятна песен - страхотен резултат !  bouquet

# 21
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
bezymnalydost,  newsm51  love001 newsm51 браво на теб ! Направо ме стисна за гърлото !
Любими кадри, невероятна песен - страхотен резултат !  bouquet

Благодаря много  Heart Eyes  Blush и мен ме хваща за гърлото като го гледам много го обичам тоя филм ей  Hug Two Hearts

# 22
  • Мнения: 3 371
Аз сутринта успях да изгледам само един епизод от повторението по БТВ . Беше епизодът, когато Бехлюл гледаше от градината как Аднан прегръща и целува неговата любима ! Толкова мъка, толкова болка имаше в очите му, разскъсваше се от ревност !

# 23
  • Мнения: 0
gospojata, RominaB, чудесна тема!Благодаря! newsm51 newsm51 newsm51

bezymnalydost, поздравления за клипчетата!Много са хубави! newsm51 newsm51 newsm51

И от мен нещо за новата тема. Hug



Предполагам, че и вие като мен имате нужда от нещо по- радостно, след травмиращия фрагман на Кузей.Една весела песничка.

http://www.youtube.com/watch?v=kDZYp4MJL0E

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 00:11 от sinq laguna

# 24
# 25
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Здравейте  Hug Hug Hug
Едно видео с Хазал
http://en-gb.connect.facebook.com/photo.php?v=231773833588018

Превод на Неси от темата за Фериха

До Хазал е бил някакъв мъж, а срещу тях две момичета и едно момче. По едно време едно от момичетата срещу тях стана и отиде и седна мъжду Хазал и момчето. И журналистите веднага" Седна помежду им. Да не би са да гаджета?". След като момичето седна между тях, Хазал се изсмя на висок глас. На излизане от заведението, журналистите питаха Хазал за момчето, а тя веднага каза(и повтори), че той е помощник-режисьора на сериала. После я питаха за Джахит...някои твърдят, че са се разделили заради сцените с Улусой, а други - заради изневяра. Журналистите я пита 'Не можем да видим Джахит Парс до вас. Разделихте ли се?", а тя отговори "Понякога стават такива неща."(не пряко потвърди раздялата), а после "Лека вечер. Спорна работа".

# 27
  • Мнения: 3 371
Привет, дружки ! Hug
Снощи изведнъж ми стана още по- зле и направо легнах, даже нямах сили да ви пожелая лека нощ! А и след този ужасяващ фрагман, съвсем ми призля ! Sick
Искам си красотата и романтиката, искам си Бехлюл пък ! Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 11 984
И аз си го искам ,рошавичък,пухкавичък,а не рагу и зализанко като Кузей  Crossing Arms

Госпожата,оправяй се джанъм  Hug

# 29
  • Мнения: 3 371
http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=10150661595427211&set=vb.97723227171&type=2&theater

Slawena,  Heart Eyes благодаря, мила ! Такава жестока хрема имам, че едва дишам ! Sad

Общи условия

Активация на акаунт