Как да обясня на бившия.....?

  • 2 125
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 458
Мила, не може ли да си останеш там, където сте, да вземеш резиденция/гражданство и изобщо да не се разправяш с родното безправство???

Ами аз точно за това се боря, но не става ей така за два дена. Вече ми мина интервюто за жителсво и след месец - два ще го получа надявам се.  За гражданство ще трябва да почакам още 4 години, но както се казва за никъде на бързам  Wink

Искрено съжелявам за твоята ситуация и се моля нещата да са по-благополучни от моите. От сърце ти го пожелава и много добре те разбирам. Ако имаш нужда да поговориш с някой минал по пътя не се притеснявай да ми пишеш.

................

Моя голям проблем сега е че "любящия баща" ми е поставил ултиматум да се свържа с него до края на месеца. Ако не ще почне дела  Close
Всичко останало (декларация, издръжки) можело да се поправи ако изпълня исканията му  #2gunfire

Добре, че една приятелка е попитала познати адвокати и ми каза че  е малко вероятно да може да ми направи нещо та днес ми падна какмък от плещите който ми тежеше вече сума време. Сега дишам малко по-свободно и виждам светлина в тунела...... до кога ли  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 1 752
Всичко останало (декларация, издръжки) можело да се поправи ако изпълня исканията му  #2gunfire

Ей, аман от кретеноиди!(милк, дай назаем) #Cussing out #Cussing out #Cussing out Нали не му се връзваш на измекярските (простете!) приказки?  CloseНадявам се, не разчиташ на парите му, защото, като чета постингите ти за него, звучи като оная категория хора, за които старите казват: "не стъпвай в рядко л..., че ще те изпръска".  #CrazyМоля за извинение за ужасния език и думи, ама някой път ми идва в повече безчовечието и егоизма на някои двуноги. Уж, се имам обръгнала и преживяла к'во ли не, но явно със злоботията и себичността примирение няма. kiara, тоя лумпен  #2gunfireняма ли как нЕкак си да го дискънектнеш от живота ви? Защото надали ще срещнеш разбиране, съдейки по емблематичните му приказки и поведение. С такова няма оправия. Сигурно умира от яд, че ти си там, където си и се справяш сама. Стискам ти палци Hug

# 17
  • Мнения: 4 458
Надявам се, не разчиташ на парите му,

Вече не за щастие. Съвсем съм си самостоятелна от момента в който ни е оставил - аз на майчинство от 120 лв. (само памперсите бяха 100лв. на месец, ама да не се сещам за това, че ще убия някой накрая)

kiara, тоя лумпен  #2gunfireняма ли как нЕкак си да го дискънектнеш от живота ви?

Има как някак си, но ми трябва някой за който да се омъжа и съответно да кажа на лумпена, че вече съм женена и да ме остави на мира. Ама аз като съм женена той сам ще ме остави щото целта му е да подпише с мен Close че видиш ли много ме обичал и не можел да живее без мен  Crossing Arms

Сигурно умира от яд, че ти си там, където си и се справяш сама. Стискам ти палци Hug

Ооооо убедена съм че се пръска по шевовете от яд защото пак ще цитирам : "нарочно не ти давам пари да те видим колко ще издържиш с тоя инат и кога пак ще ми клекнеш в краката да ме молиш да се върнеш при мен!" 
Ууууххххх, говедо  #2gunfire

А на думите на майка му че само ми гледали сеира и ми се смеели отговорих само : ще видим кой на кого сеира ще гледа и кой ще се смее последен Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 2 863
Ами хубаво преместих се в тая ти тема и какво виждам? Имала си интервю за резиденция, след 2 месеца ще я имаш-от какъв зор тогава е всичкото бързане да се жениш отново???
Тоя аргумент "ако се омъжа пак той ще ме остави " просто си го избий от главата, щото нямаш идея сама какво си постилаш. Не може да се омъжваш, за да те остави бившия на мира, това е пълен абсурд и накрая ще се окаже, че с години ще играеш в някакъв театър на абсурдите, но за жалост част от това  ще си  е лично твоя приумица. Дано не ти се сторя крайна, но това  е наистина  все едно да стоиш на релсите, товарния влак да идва срещу теб и ти да се надяваш, че някак си ще ти се размине. Бившия ти е в БГ доколкото си спомням, на теб ти е нужно да знаеш какво му позволява да предприеме срещу теб бг законодателството . Ами питай,  гледам,че Пела ти е писала изясни си какво можеш, направи си стратегия как да отблъскваш атаките му...и много интересно как точно ще те намери освен ако ти лично не му кажеш къде си, да не би с интерпол да те издирва, а дори и това да реши да прави, ще мине време и може да се окаже, че ти вече не си там, където те търси???
И най- накрая, дори и в БГ не е толкова лесно с пари  и подкупи да вземеш на една майка децата й...

# 19
  • Мнения: 4 458
Ами,  Jaly1, аз не съм се заженила още.
Опитвам се да удържам фронта до колкото мога, но не е лесно. А не е лошо да имаш някой по дръка да помогне при нужда (от другата тема  Wink )
Чакам отговор от Пела, разучавам и разпитвам запознати и адвокати...

Не съм оставила така нещата, но..... не си права, че не е лесно в Б-я да ти вземат детето или каквото и да било. Всичко зависи от човека и възможностите му.

Щом от ДАЗД, МВР, Митници, Социални и т.н. се бяха хванали за главата с мене и бяха единодушни, че единственото ми спасение е в чужбина..... значи не е толкова сигурно да си се върна просто ей така......

За това, че трябва да кажа на бившия къде съм за да ме намери... за съжаления някой вече се е постарал и затова ми е малко напечено понеже и ултиматуми имам вече..... абе не е една беля....

Общи условия

Активация на акаунт