Zabremenqvane sled priem na Diane 35

  • 4 735
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3
Zdraveite

Izpisaha mi Diane 35 za 6 meseza zaradi polikistoza. Zelta mi e da zabremeneq sled kato go spra. Moje li da go spra sled 5tiq mesez:) Chuvstvam se gotova:) Tokova sym "nabybnala". Zikyla mi idva redovno...a predi hapcheta lipsvashe po 6meseza!
Ta , dali da go spra sega ili oshte edin mesez da iztraq?
Blagodarq



Здравейте,
Изписаха ми Диана 35 за 6 месеца заради поликистоза. Целта ми е да забременея след като го спра. Може ли да го спра след 5-тия месец?Чувствам се "набубнала". Цикълът ми идва редевно...а преди хапчетата липсваше по 6 месеца
Та дали да го спра сега или още един месец да изтрая

Последна редакция: нд, 18 мар 2012, 21:52 от Хера

# 1
  • Мнения: 615
Честно казано не се мъчих да чета поста ти. Ако го напишеш на кирилица, може да го прочета и да ти отговоря Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 714
За тази Zel най-добре попитай този, който ти е изписал Диане и ти следи Zikyla.
Успех и в бъдеще пиши на кирилица!

# 3
  • София
  • Мнения: 8 000
След като си имала проблеми и лекуващ лекар, е хубаво да се обърнеш към него. Предполагам, че се консултираш и с ендокринолог, който също ще реши какво е общото ти състояние.

# 4
  • Мнения: 646
Първо попитай лекуващият те лекар,виж какво ти е състоянието и до къде е стигнало лечението, чак след което можеш да мислиш за дете щом се чувстваш готова.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Попитай лекаря си за това.

# 6
  • Мнения: 1 086
Защо не попиташ лекаря си? newsm78

Какъв беше проблема преди това?

Аз след спирането на диане, не забременях, а и цикъла ми не се нормализира особено...

# 7
  • Мнения: 3
Извинявам се за латиницата  Blush

Ми проблема ми главно е хормонален дисбаланс и поликистозни яйчници.
До сега не съм ходила на ендокринолог. Още утре ще отида.
Бях днеска на годишен преглед от работата и гинеколожката там ми каза,че е
важно да изпълня лечението до край и да отида да ме види моя лекар.
Ще го пия това Диане още един месец и ще отида да ме види лекаря ми:)

Много ви благодаря за отговорите  bouquet

# 8
  • Мнения: 615
 Hug И аз имам ПКЯ, но не са ми изписвали за това нищо. Сега ми откриха киста и като ми дойде цикълът ако не се е махнала доки каза, че 2 месеца ще ми изпише противозач. Успех.

# 9
  • Мнения: 342
всички предписват Диане-то за поликистоза, но не знам дали има ефект забременяването след това... на мен ми казаха да забравя да имам деца след 30

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 3 714
всички предписват Диане-то за поликистоза, но не знам дали има ефект забременяването след това... на мен ми казаха да забравя да имам деца след 30

Е такива лозунги и етикети направо ми убиват пролетната нагласа за света...
Всеки организъм и всеки случай е толкова различен, обикновено придружен с детайли и подробности, които не стават ясни веднага и не блясват във форумите...Моля ви не обобщавайте така лесно- има си лекари и предписани терапии. За гадаенето сигурно съществуват теми за жените-скенери...
Честита пролет!

# 12
  • Мнения: 3

Aу да, е този направо те  е разбил!
Особено пък в днешни дни много жени раждат след 30. А извън България приятелките ми даже не си помислят за деца преди около 30-35:)
Както и да е, успех на всички...Simple Smile
И Честита Пролет:)

# 13
  • Мнения: 2 052
Какъв е проблема да изтраеш още един месец? Задължително посети и гинеколога си, за да види дали още имаш кисти. За цикъла, аз също съм с нередовен поради същата причина, пила съм и Диане и какви ли не противозачатъчни, след спирането им е същата работа. Пак нередовен цикъл и отново кисти. За щастие последния път успях да забременея докато не са се появили отново. Не взимай решения на своя глава, посъветвай се с лекаря си.  Peace

# 14
  • Мнения: 856
А аз бих те посъветвала да се насочиш направо към репродуктивна клиника. И на мен ми предписваха противозачатъчни и чакахме, и пробвахме, и нищо. Така изгубих една цяла година.
И след 30 с поликистоза си се забременява, така както и преди 30. Wink

# 15
  • Мнения: 342
и аз не можах да разбера защо така се случва. Моето обяснение - калпав лекар, когото смених. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 086
Потърси вноро мнение може да се е съмнявал за ИЯР.
Но от мен да знаеш противозачатъчните не са лечение.
Много е вероятно ако посетиш лекаря си по време на прием кистите ти да бъдат изчистени, защото докато се приема препарата, те не се образуват.
Знам за момичета, които пият ОК по няколко месеца с цел стопяване на голяма киста, аз за щастие имам късмета да изхвърлям всичко със следващият цикъл Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 569
Аз съм пила Диане 35 за кисти. Сега нямам, но пия Линданет 20 за да имам цикъл.
Вярно ли е че ако искам бебе трябва да спра хапчетата, да чакам три цикъла да минат и тогава да започвам опитите? не знам откъде съм го запомнила. Притеснява ме че три цикъла без хапчета ще ми отнемат една година.  Tired

# 18
  • Мнения: 2 052
Естел, аз преди да забременея бях на Линдинет 30. Лекарката каза, че не е необходимо да чакам и веднага започнахме опитите. Аз съм чувала, че трябва да се изчака първия цикъл без хапчета, но след като тя разреши не сме чакали. Може да се посъветваш с твоя гинеколог, за да си спокойна.

# 19
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен имам доста противоречиви виждания,но все пак искам да попитам Simple Smile На някоя от вас случвало ли се е да забременее месец след спиране на Диане 35

Общи условия

Активация на акаунт