Zabremenqvane sled priem na Diane 35

  • 4 730
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 342
и аз не можах да разбера защо така се случва. Моето обяснение - калпав лекар, когото смених. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 086
Потърси вноро мнение може да се е съмнявал за ИЯР.
Но от мен да знаеш противозачатъчните не са лечение.
Много е вероятно ако посетиш лекаря си по време на прием кистите ти да бъдат изчистени, защото докато се приема препарата, те не се образуват.
Знам за момичета, които пият ОК по няколко месеца с цел стопяване на голяма киста, аз за щастие имам късмета да изхвърлям всичко със следващият цикъл Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 569
Аз съм пила Диане 35 за кисти. Сега нямам, но пия Линданет 20 за да имам цикъл.
Вярно ли е че ако искам бебе трябва да спра хапчетата, да чакам три цикъла да минат и тогава да започвам опитите? не знам откъде съм го запомнила. Притеснява ме че три цикъла без хапчета ще ми отнемат една година.  Tired

# 18
  • Мнения: 2 052
Естел, аз преди да забременея бях на Линдинет 30. Лекарката каза, че не е необходимо да чакам и веднага започнахме опитите. Аз съм чувала, че трябва да се изчака първия цикъл без хапчета, но след като тя разреши не сме чакали. Може да се посъветваш с твоя гинеколог, за да си спокойна.

# 19
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен имам доста противоречиви виждания,но все пак искам да попитам Simple Smile На някоя от вас случвало ли се е да забременее месец след спиране на Диане 35

Общи условия

Активация на акаунт