Лакове за нокти - тема 56

  • 36 174
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 420
Дами, къде мога да си намеря "духчето" на Катрис или версията на She - то, че напрова вече втори ден сънувам този лак Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 691
  • Мнения: 556
Дами, къде мога да си намеря "духчето" на Катрис или версията на She - то, че напрова вече втори ден сънувам този лак Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Катрис в Лили, а Ши-то в ДМ. Peace

# 692
  • Мнения: 1 420
  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря, още днес ще ходя да го търся

# 693
  • София
  • Мнения: 1 509
Честито на всички момичета, които имат нови придобивки Peace
Днес е цъфнала пролет на моите пръсти. Много нежно и красиво стои този sweet hook.

Минах и видях Зоичките от представителството, наредили се като войници и ми викат: вземи мен, вземи мен Laughing
Те всички цветове много хубави, дори електриковите ми харесаха. И все пак затвърдих мнението си, че искам едно розовко sweet. Много ми хареса на палитра и Nova, един такъв блестящ, каквито са ми любимите. Привлече вниманието ми е един блестящо жълт лак, въобще има какво човек да хареса. Не видях обаче лаковете със скейл ефект, явно още не са ги внесли.

# 694
  • Мнения: 15
Как се казва този лилав на Есенс с синия шимър от предишната страница? Мнооого ми хареса. Heart Eyes
Офф, толкова ужасен ден на работа, че едва се сдържам да не си купя някой лак на тръгване от нашто Лили. Mr. Green

# 695
  • Мнения: 0
Аз съм твърдо за OPI

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Как се казва този лилав на Есенс с синия шимър от предишната страница? Мнооого ми хареса. Heart Eyes
Офф, толкова ужасен ден на работа, че едва се сдържам да не си купя някой лак на тръгване от нашто Лили. Mr. Green

A lovely secret  Peace

# 697
  • Мнения: 26

Момичета, почерпете се "виртуално" Mr. Green

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Нашият велик художник има рожден ден днес!  Crazy Честит празник, Ели!  Hug  newsm59

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Момичета, преди време бях обещала да направя лаков календар. Пускам го тук, но не е довършен. на по-късен етап ще сложа картинка към всеки лак, както и ще допълвам списъка. Като си изберете месец календарът ще се  покаже по-надолу. Поставяйки курсора на мишката върху датата ще ви излязат подробности за съответния лак. Скоро ще направя опция за запомняне на месечния календар в пдф Simple Smile
Месечен лаков календар

# 700
  • София
  • Мнения: 3 328
Честито на всички момичета, които имат нови придобивки Peace
Днес е цъфнала пролет на моите пръсти. Много нежно и красиво стои този sweet hook.

Така го харесвам този цвят, а толкова малко ми отива!  Sad

# 701
  • Мнения: 557

И един въпрос : Някоя от вас взе ли си оранжевото от Холандската колекция да го покаже как стои на нокти? Или да каже това реално ли е ?
http://www.nikkietutorials.com/web/wp-content/uploads/2011/11/HOLLAND02.jpg
ОPI A  roll in the hague

Имам го  bowuu- пробвах го но не съм го снимала- цвета е  страхотен  Crazy Crazy точно като на  снимката и е много покривен .

Ивче като пробваш този Kiss On Top Of The Rock  от новите есенси  щракни го за мен - че нещо това червено с оранжево -розов глитер не ми се връзва. Thinking
Аз сега сложих този без ефекта http://farm8.staticflickr.com/7053/6987772599_4b4f3ae456_b.jpg
покри на един пласт -но ще има  и  втори.

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Плачи, нямаш никакъв проблем.  Hug Пускам 2 снимки от нета, докато го сефтосам аз.



На мен ми изглежда много добре иначе, ефекта само ще му придаде блясък, мисля че няма да промени цвета на червеното.  Laughing

# 703
  • Мнения: 557
Ивчееее много си лоша  Twisted Evil- тия снимки ли намери  ?Аз гледах едни нескопосани и се бях отказала. Crossing Arms Whistling

Маришка страхотен календар ще стане. Heart Eyes Hug

Честит рожден ден Ели   bouquet newsm59 newsm67- как ми се прияде торта  Whistling-а уж ще отслабвам. ooooh! Tired

# 704
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз съм така


Вдович, а с какво го разбърка КА 800. В момента твоето ми прилича повече на 677, но с по-малко количество, ми могло да не оранжевее толкова, но пак да е червено.

Изобщо не оранжевее, имам въпросния лак 677 и не си приличат. Просто кофти светлина и цвета не е излязъл напълно реален. Иначе не помня вече с какво го забърках.  Mr. Green Мисля, че му сложиш вишнаво и още нещо, но второто ми се губи.

Кари, много сладък рошав маникюр.Супер оригинално!

Ели, честит рожден ден мило!  Hug

Мариша, много обещаващо изглежда, нямам търпение за крайният резултат. Това беше онази идея с марката и номера/имена на лакове, нали? Ако е така ще вкараш доста съфорумки в грях.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт