iHerb-Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 32-а тема

  • 37 538
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 491
Много благодаря на всички, които се включиха по темата за колагена.


Аз също!  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 421
Нещо като запис  Wink


код за 10$отстъпка при поръчка над 40$ KUT353

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Благодаря за новата тема   bouquet



denis_d   bouquet търсих в гугъл какво е NAC - и виждам н-ацетил-цистеин

пише да се приема с много вит.С, предполагам няма да навреди на здрав човек  Rolling Eyes подходяща в сайта дали си мяркала  Embarassed



Код за 10$ отстъпка при първа поръчка над 40$ POP824  и 5$ отстъпка при поръчки под 40 $  bowuu Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 371
Ето и моят код - MUF903.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Вместо запис ще дама отзив за един продукт. Утре ще взема от митница поредна пратка та в нея за втори път поръчвам този ремувър. Много приятен , икомомичен и недразнещ почистващ гел за очи и лице. Препоръчвам.



 Kод KOV394 за отстъпка  в http://www.iherb.com

# 20
  • Мнения: X
http://www.iherb.com/Natrol-AcaiBerry-Diet-Acai-Green-Tea-Super- … psules/21475?at=0
Мнение за този продукт?За какво се използва?  bouquet

# 21
  • Мнения: 300
Да се самоцитирам от края на предишната тема
Здравейте   bouquet Имам нужда от компетентното ви мнение за мама  Simple Smile
На 69 години е и преди 18 дни си счупи ръката в китката/ наложи се операция/. Отделно от това често нощем получава крампи в областта на бедрените кости. В момента си е взела да пие  http://apteka.framar.bg/13001962/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B5- … D1%83%D0%BB%D0%B8,  но И се иска с нещо да помогне и на зарастването на ръката.
Някъде по темите бях чела за усвояването на магнезия и взаимодействието с калция и витамин D 3 newsm78.  Удачно ли е да взема комбиниран препарат или отделно магнезий+ витамини от групата В за крампите и нещо с калций за ръката ?  И ако може да ме насочите към нещо от сайта.
 Благодаря ви предварително   bouquet

# 22
  • Мнения: X
Повтарям си въпроса от предишната тема: някой може ли да препоръча дезодорант-стик?


Код за отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - SOV733

$10 за поръчка над $40
$5 за поръчка под $40

# 23
  • София
  • Мнения: 36 121
love79
Витекса няма толкова силно действие /да повиши нивото на ЛХ до степен на О./, а и той не е панацея за всички проблеми с О.
 Първо трябва да се разбере каква е причината за проблема при теб. Напр. ако си с ЛУФ / след като Прегнила ти помага/ - подхода трябва да е друг.
Правилното е първо диагноза, след това лечение. / а не да налучкваш какво би ти помогнало - и в повече случаи се получава някакво съвпадение и човек си прави грешни изводи, че нещо му помага - както случая с пастите и забременяването Simple Smile/

Посети клиника по стерилитет - там са най-добрите АГ и Ендокринолози.




Код за 10$ отстъпка при поръчка над 40$ :      YUL919     в    www.iherb.com

# 24
# 25
  • Мнения: 124
Защо е променено заглавието на темата newsm78Сума ти време се лутах докато я открия.
Не може ли да е по стария начин Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 36 121
a.l.e.n.a 
Ето ти NAC, но за какво ти е да го пиеш, след като нямаш проблем /нужда или диагноза, която изисква приема му /. Simple Smile



Код за 10$ отстъпка при поръчка над 40$ :      YUL919     в    www.iherb.com

# 27
  • Мнения: 2 231
Здравейте, не съм поръчвала никога от сайта. Сега смятам да се регистрирам, да прочета и поръчам.
Свекърва ми иска да й поръчам Акай Бери ( хем като антиоксидант, хем се отслабвало от него)
Прочетох разнии мнения в Гугъла и се прях на този
http://www.iherb.com/Sambazon-Freeze-Dried-Acai-Capsules-75-Capsules/5887?at=0
Какво ще кажете за него или да ми препоръчате друг.
Като се зачетох, че при повечето има ефект и тъй като съм бая надебеляла след двете бременности, смятам да си купя и за мен. Та ако може да ми препоръчате.
Имам и такъв въпрос. Аз като ще поръчам за първи път мога ли да ползвам някой от Вашите кодове за -10$.  newsm78
Всъщност видях, че точно от това Акай Бери е изчерпано, ако може да ми препоръчате друго  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 10:58 от ronisum

# 28
  • Мнения: 1 569
Защо е променено заглавието на темата newsm78Сума ти време се лутах докато я открия.
Не може ли да е по стария начин Peace

Присъединявам се към въпроса и предложението.  Peace Определено не става ясно, че темата е за iHerb.  Flutter

# 29
  • в един топъл дом
  • Мнения: 136
Благодаря за хубавата тема и за полезната информация в нея.
Аз получих навреме двете си поръчки без никакъв проблем  по пощата, и семейството вече пие витамини и рибено масло.

Понеже подхванахте темата за колагена да попитам. Рибният колаген ли е най-полезен за организма? Д-р Папазова от предаването на Гала препоръчва само него- полски рибен колаген. Тя не признава другите продукти колаген в нашите аптеки и казва, че са от остъргани животински черва.
Аз се интересувам, защото съпругът ви има хрускане на  капачката на десния крак, от травма преди години и се е получило изтъняване на хрущяла.
Моля ви изразете мнение и ми препоръчайте нещо подходящо.

Код за отстъпка при първа поръчка: DIJ314

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 10:48 от didi*74

Общи условия

Активация на акаунт