Шокираща йога за бебета

  • 2 828
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 365
Абе то за бебето че трябват упражнения- трябват, ама най-доброто е просто майката да го носи. Е, неудобно е за майката, но пък така няма да гледаме бебета, на които главите отзад са им плоски от лежане в количка.

Но това е просто култово, типично за руския подход към самоусъвършенстването- супер екстремно, на практика опасно. За пораснали дава резултати, но от много домашна водка са изтрещели и го прилагат на деца...

Сис сигурност има топла връзка с психото, "учителя" Иванов.

# 16
  • Мнения: 273
Това е безумие  Sick

# 17
  • Мнения: 7

Малките бебета по нищо не се различват от малките животинчета, затова им е добре да бъдат отглеждани по инстинкт, а не по инструкции. Не съм виждала някоя котка да си размахва така поколението.
[/quote]

Именно,това е ненормално и против всякакви закони на природата.Докато гледах видеото,не че  го изгледах цялото,имах чувството,че тая жена  подготвя  детенце или за астронавт или за пилот на боен кораб.

# 18
  • Мнения: 1 610
наскоро гледах един филм за индийски лечители - аюрведа... Видях точно такива движения/масаж на бебе от една възрастна индийска баба/акушерка ... Повече обясни колко важно е масажът на майката/родилка...

Peace аз съм за практикуване на йога - Всяка майка да реши от каква възраст да започне детето...

Бебетата от филма  са свикнали с такива екстремни гимнастики. Естествено, че от първия път този ефект не се получава... руснаците са жилав народ и екстремното си ги влече Laughing

# 19
  • Мнения: 14 654
Екстремно - добре, но не и като говорим за бебета. Пък и ако иска екстремно, като порасне малко ще се запише на скално катерене или ще кара сноуборд, какво ще ми се лигави с йога.

# 20
  • Мнения: 1 610
като порасне малко ще се запише на скално катерене или ще кара сноуборд, какво ще ми се лигави с йога.
от горе посочените  newsm78 екстремни удоволствия живота ти окачен на пирона на късмета...там е разликата...

от йога живота се подобрява/продължава без риск за здравето...въобще знаеш ли какво е йога..? newsm78

# 21
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
В йогата няма нищо лошо, но когато сам си направил този избор.
А не да подмяташ бебе на няколко седмици по този безумен начин...

# 22
  • Мнения: 273
В йогата няма нищо лошо, но когато сам си направил този избор.
А не да подмяташ бебе на няколко седмици по този безумен начин...

Абсолютно си права  Peace

# 23
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 091
В йогата няма нищо лошо, но когато сам си направил този избор.
А не да подмяташ бебе на няколко седмици по този безумен начин...
Peace
като порасне малко ще се запише на скално катерене или ще кара сноуборд, какво ще ми се лигави с йога.
от горе посочените  newsm78 екстремни удоволствия живота ти окачен на пирона на късмета...там е разликата...

от йога живота се подобрява/продължава без риск за здравето...въобще знаеш ли какво е йога..? newsm78
Поредният промит мозък.. ooooh!

# 24
  • Мнения: 273


от йога живота се подобрява/продължава без риск за здравето...въобще знаеш ли какво е йога..? newsm78

Аз само не мога да разбера тук за какво говориш-за йогата като цяло или за тази "йога" за бебета. Thinking

# 25
  • Мнения: 1 610
йога като гимнастика- поддържане тялото в добра физическа форма/гъвкавост...
защо винаги приемате нещата в крайности newsm78...

# 26
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 091
йога като гимнастика- поддържане тялото в добра физическа форма/гъвкавост...
защо винаги приемате нещата в крайности newsm78...


Големите хора правят своя избор дали да я практикуват или не,но бебе на 2 седмици няма как да каже до колко това подмятане му е приятно.Разбираш ли?За това е глупаво да ни обясняваш колко е полезна йогата..Няма нужда. Wink

# 27
  • Мнения: 14 654
...въобще знаеш ли какво е йога..? newsm78

Знам, дори мога да изпълнявам някои доста сложни асани. Само че тръскането и подмятането на бебе дори не мога да нарека йога. Това, че жената, която го мята е инструктор по йога, не гарантира безопасността на действията й.
За скалното катерене си в голяма грешка, много подходящ спорт за енергични натури, които имат нужда от адреналин. Йогата е за заспи.

# 28
  • Мнения: 1 610
много се палите бе ... Laughing
човек да не каже нещо... различно от вашето "компетентно" мнение... относно йога- щом изпълнявате няколко трудни асани... smile3501
Щом ще говорим за йога при новородени само, то ще се съглася напълно с теб , че скалното катерене е най-подходящия спорт от най ранна възраст... много си права... newsm78
Зарежи заспите ku-ku дето посрещат изгрева  jump и се връзват на възел с глави у задника... Joy
http://search.babylon.com/imageres.php?iu=http://blog-yoga.com/w … images?q=tbn:ANd9  ...ей още малко инфо тука некви каки и батковци не ги познавам...ама и те нещо закъсали ми се виждат...

# 29
  • Мнения: 7 006
йога като гимнастика- поддържане тялото в добра физическа форма/гъвкавост...
защо винаги приемате нещата в крайности newsm78...



Ми щото и показаното е крайност в йогата..Айде холан..Да не би всеки що практикува йога да ходи да ходи да се върти и на астронавтски тренажор?!?

Общи условия

Активация на акаунт