Бременост , помощ?!?!?

  • 3 784
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 106
Имам основания да смятам ,че съм ,защото цикълът ми е редовен и не избързва с повече от 2 дни никога.ПМС се прояви в случая 7-8 дни преди цикъл ,а обикновено болките са максимум два дни преди да ми дойде.Организмът ми просто не реагира така в такива ситуации.Да не говорим ,че снощи си направих тест и втората черта беше много много бледа , но все пак беше налице.Та ,въпросът ми е по-скоро принципен-дали бих могла със спорта да навредя на ембриончето. Thinking

# 31
  • Мнения: 334
Имам основания да смятам ,че съм ,защото цикълът ми е редовен и не избързва с повече от 2 дни никога.ПМС се прояви в случая 7-8 дни преди цикъл ,а обикновено болките са максимум два дни преди да ми дойде.Организмът ми просто не реагира така в такива ситуации.Да не говорим ,че снощи си направих тест и втората черта беше много много бледа , но все пак беше налице.Та ,въпросът ми е по-скоро принципен-дали бих могла със спорта да навредя на ембриончето. Thinking

Щом имаш някакъв дисконфорт поспри се с тези упражнения, разрови се в нета,има йога и упражнения за бременни, първия триместър е опасно за ембриона, така знам аз! Едно тихичко честито от мен, моята бледа чертичка е налице   bouquet Hug

# 32
  • Мнения: 106
Благодаря ,от сега нататък ще ги заменя с разходки и ще променя хранителния режим  Flutter Дано наистина да се окажа бременна и следващия път чертичката да е наситено-червена  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 334
Благодаря ,от сега нататък ще ги заменя с разходки и ще променя хранителния режим  Flutter Дано наистина да се окажа бременна и следващия път чертичката да е наситено-червена  Heart Eyes

Направи си кръвен, за да си сигурна

# 34
  • Мнения: 2 052
ElenaHristova моят съвет е да спреш да спортуваш, първите три месеца се водят рискови. Така или иначе после пък ще ти тежи и няма да можеш. Има време за спорт, сега заложи на разходките  Peace Тихичко честито и от мен и лека бременност.

# 35
  • Мнения: 48
Здравей, Елена!
Аз мисля, че е по-скоро от пренапрягането в спорта. Дай си малко релакс, след като имате реални съмнения. Иначе в начална бременност също знам, че понякога боли ниско долу, което се води като симптом... или поне така съм чела. Пък алкохола надали е навредил, то дефакто в момента наистина няма бебче още... Успех и да кажеш резултата! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт