Красиво ли е името Габрина, как го възприемате?

  • 4 337
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 892
И на мен ми е странно защо се пуска втора такава тема, но...  Пък не ми прилича на пързалка.
По-странна ми е реакцията обаче. Отдавна име не беше събирало толкова негативни мнения. Далеч по-шантави предложения са се радвали на голям /и странен за мен/ успех. Може би сме много субективни.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 114
С Г  - Габриела от анкетата, харесвам Герда и Гардения дори....до някъде Галя и Гергана.
За Габрина в другата тема писах - не ми харесва и то не защото не съм го чувала, спънато ми е при произношението.

Не знам и аз защо е нова тема...може би се надяваш на други отговори или да се включат нови хора....може би заради анкетата, но надали нещата ще изглеждат по-различно, общо взето едни и същи хора сме в този подфорум.... Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 15 379
Не ми харесват имената в анкетата.
Гласувах за Габриела, но с уговорки.

# 18
  • Мнения: 0
С Г  - Габриела от анкетата, харесвам Герда и Гардения дори....до някъде Галя и Гергана.
За Габрина в другата тема писах - не ми харесва и то не защото не съм го чувала, спънато ми е при произношението.

Не знам и аз защо е нова тема...може би се надяваш на други отговори или да се включат нови хора....може би заради анкетата, но надали нещата ще изглеждат по-различно, общо взето едни и същи хора сме в този подфорум.... Rolling Eyes

Здравей  Wink темата я отразих в друг подфорум, но тази вечер видях че е била преместена с идеята да получа инфо от други майки, тъй като вече разбрах вашето мнение на група от вас и виждам че в подфорум "имена" сте приблизително едни и същи  Flutter , но както и да е няма значение явно мястото на темата трябва да бъде тук и никъде другаде  Hug

ОК лека и благодаря за мнението  Peace

# 19
  • Мнения: 0
P.S. сондирах мнения по тази тема и в други подфоруми в този сайт, голяма част от хората са на различно мнение от това което се налага в този подфорум, но това няма значение ! Немисля че е толкова важно Party всеки има различен вкус та те и за това хората са различни, за да имат различни мнения  Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 372
Сега, предполагам, че ще се засегнеш отново, но ще ти кажа какво мисля. Явно на теб името ти харесва много и ти е на сърце. Защо тогава пускаш тема? Тук не получи одобрение от всички, което е напълно нормално, няма как да е иначе. Някои харесват името, други не. Точно както е при всички други имена. Пускаш втора тема в друг подфорум, търсейки там пълно одобрение. Такова обаче никъде няма да намериш. Гарантирам, че няма нито едно име, което да се харесва на всички хора. Та, след като тук не получи достатъчно одобрение, реши да го потърсиш другаде. Няма лошо, просто харесваш името и ти се иска подкрепа. Но всичко това говори, че явно на теб името много ти харесва и много ти се иска и другите да го харесват. Ако е така, не търси ничие мнение, просто се довери на собствения си вкус Grinning. Ако за теб името е красиво и усещаш, че това е името на твоето дете, няма какво да се чудиш. И това го казвам с най-добри чувства Hug.

Сега по темата - гласувах за Габриела. Габрина също ми харесва, възприемам името като нормално, малко по-грубо е, но не е лошо. Peace

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 00:10 от елфчето

# 21
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
P.S. сондирах мнения по тази тема и в други подфоруми в този сайт, голяма част от хората са на различно мнение от това което се налага в този подфорум, но това няма значение ! Немисля че е толкова важно Party всеки има различен вкус та те и за това хората са различни, за да имат различни мнения  Hug

Силве, никой на никого не се налага в подфорум Имена, няма всеобщ заговор срещу името Габрина или срещу което и да било друго име, нямаме тайни сбирки, на които да се наговаряме кое име ще харесаме и кое не. И в старата, и в новата тема виждам и положителни, и отрицателни мнения за името. Ако ти харесва, кръсти я така, както ти е казала елфчето - никога няма да получиш одобрението на всички.
И няма нищо подозрително, че пишем едни и същи хора във подфорума, явно просто нас ни вълнува най-много темата за имената. Всеки може свободно да пише и изразява мнение тук, не сме виновни, че не влизат повече потребители.

Леко раждане от мен!  Peace

# 22
  • Мнения: 0
 Благодаря ви момичета  Peace Party Flutter

# 23
  • Мнения: 6 993
Аз пак ще ти кажа, че ми харесва  Grinning
Георгия също.
Но само тези двете от анкетата.

# 24
  • Мнения: 1 615
Аз не бих дала на детето си име, което буди толкова съмнения у мен. Странните имена винаги будят повечко емоции у околните. Ако те тревожат, груба грешка е да се опитваш да убедиш света, че изборът ти е правилен. Твърде много убеждаване говори само едно - искаш сам себе си да убедиш. Ако си вярваше, нямаше толкова настойчиво да се опитваш да събереш одобрението на непознати. Ако ти самата не си в мир с името на детето си, как очакваш то да бъде?!?!?!
Габриела на мен никога не ми е харесвало, отделно имам съпротива към твърде масовите имена. Но това е чисто субективно, въпрос на личен вкус. А името си е обичайно и е доста вървежно в момента, и горещо ти препоръчвам да се върнеш към него - явно то е било първият ти избор, а Габрина - опит да избягаш от "клишето". Но смятам, че нямаш кураж да бъдеш твърде оригинална, затова моят съвсем добронамерен съвет е да не го причиняваш на детето си.
Успех! Желая ти леко раждане и здраво бебенце!!!

# 25
  • Мнения: 1 897
Габрина от тези в анкетата. Peace
Габриела е прекалено масово и затова го отхвърлям. Грета не е по мой вкус. Георгия е грубо и изчанчено - 1000 пъти бих предпочела Гергана пред него. Всъщност, аз бих предпочела Гергана пред което и да е друго женско име с Г.  Wink
За Галияна ще се въздържа от коментар. smile3505

# 26
  • Sf
  • Мнения: 978
Преди време едно майче набързо ни строи в две редици, когато се оказа че името Бисерина не е достатъчно харесано.  Wink

Не знам защо държиш околните да одобрят твоя избор. Важното е ти и таткото да сте в хармония с решението си. 

# 27
  • Мнения: 7 947
Аз се чудя целия подфорум за имена за какво е, ама това друга тема  Whistling

# 28
  • Мнения: 1 207
Присъединявам се към мнението на Уилма!
Иначе продължавам да харесвам Грета най-много.
В предишната тема някой беше предложил Габриана, което също много ми хареса.

# 29
  • София
  • Мнения: 291
Гласувах за Габрина.
Ако се вникне в символиката на името, не е трудно да се хареса.
Аз разбирам, че едно име има, както своите привърженици, така и своите противници.
Но не разбирам тези, които се изредиха отново да кажат, колко много името не им харесва, като вече знаят, колко много авторката го харесва и колко много важно е за нея това име да се хареса.
И е в последните дни на бременността си жената ...
Малко повече такт на някои няма да им бъде излишен.

Общи условия

Активация на акаунт