Отговори
# 210
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Ду.
ДОРОМВиж в здравният ,дали ще ти препоръчат някой.  Peace
 Аз не познавам такива.

# 211
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 492
Иии, пролетно ДУ на всичкия зарзават! Hug

 Hug
Много ти е красиво пролетното оЧо, браво!

# 212
  • Мнения: 3
Вайо, каж си на офсите, дан' мъ гледат така!  Crossing Arms

 Mr. Green що мо! те тебе гледат, мене виждат  Crazy

# 213
  • Мнения: 1 446
A навън е гнусно мръсно....отвратително ми е, много мразя прах....вбесявам се как полепва навсякъде, живеем в отвратителна кочина..........не мога да понасям, супер съм се раздразнила нещо.....

# 214
  • Мнения: 3
A навън е гнусно мръсно....отвратително ми е, много мразя прах....вбесявам се как полепва навсякъде, живеем в отвратителна кочина..........не мога да понасям, супер съм се раздразнила нещо.....

 newsm43

# 215
  • Мнения: 599
Ох, умрях от глад. Снощи 'апнах една супичка сал и сега ше изям някой клиент. Отивам за храна, иначе не отговарям за следващия влязъл  Crazy

# 216
  • Мнения: 345
Правя крем супа от броколи, че малката си е вкъщи със сополки и требва да има супицка  Mr. Green

# 217
  • Мнения: 1 446
Аз сутринта замезих един чийз и един пилешки и един донът и ся нема да ям до довечера. Просто минах покрй Макдоналдс, беше грехота да не влезна, както бях ядосана.

Ама не знам, искам да живея в чистота, да няма прах никъде по дяволите........ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа, ще викам, пак некъв ПМС ме гони май, всичко ме дразни..........ааааааааааааааааааааааааааааа

# 218
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 492
Правя крем супа от броколи, че малката си е вкъщи със сополки и требва да има супицка  Mr. Green

 Laughing И аз много обичам Peaceобаче съпружеството хич не се доверява на зеленият й цвят на тази супа hahaha
"Какво има за вечеря? А, зелена супа и черен ориз...ами, аз май не съм гладен"
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 219
  • Мнения: 1 167
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Господи какви хора има. Влезе някаква и вика к'ви са тез ножици, за нещо специално ли са?

Почнах да отговарям и обяснявам. И тя взе най-голямата(а те са големи) и започна да си реже ноктите  Shocked и вика ми те не стават за нищо  Shocked Shocked Shocked Shocked Изгоних я!  Crossing Arms

# 220
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 492
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

...започна да си реже ноктите  ...

Близо до лудницата ли каза, че работиш Shocked Rolling Eyes ooooh!
сигурно имат дей офф

# 221
  • Мнения: 1 167
 hahaha hahaha

Не знам, вече ми мина..май..оммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм

# 222
  • Мнения: 3
 tooth
напускам ви! трайно, но не перманентно!  Heart Eyes ба-бай, пандели любими!

# 223
  • Мнения: 1 446
Правя крем супа от броколи, че малката си е вкъщи със сополки и требва да има супицка  Mr. Green

 Laughing И аз много обичам Peaceобаче съпружеството хич не се доверява на зеленият й цвят на тази супа hahaha
"Какво има за вечеря? А, зелена супа и черен ориз...ами, аз май не съм гладен"
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И при нас е така. Аз много обичам броколи и крем супа от броколи и топено сирене (ох,чак лиги ми потекоха), и изобщо всякакви крем супи....Правя една много хубава картофена с масло и мляко, рецептата е на един колега, уникална. Обаче милото не яде никакви крем супи, никакви пюрета, а от зелените неща--само зелена салата.

Не знам вече...

# 224
  • Мнения: 6
мразя броколи  Sick а фи-то умира за тях, е в годината веднъж му правя  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт