След неуспеха - да отпуснем душата 3

  • 16 488
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 737

Никъде не ходя. Изгарям калории с нерви, упражнения и шах Whistling А и освен това се правя на инспектор Дюдю. Скоро ще разконспирирам някого, дет ма дразни много.[/quote]


Кой тоз  Mr. Green Кой тоз  hahaha hahaha hahaha

# 706
  • Мнения: 6 730
Ух, Вико, направо в десятката си, душа newsm10 newsm20 newsm19 newsm19

# 707
  • София
  • Мнения: 3 050
Специален поздрав за всички, на които би им харесала тази музика.
Тази песен е велика, според мен.
http://www.vbox7.com/play:cbcf6932

# 708
  • Мнения: 1 625
Елдорадо страхотна песничка, а текста е още по-готин.  smile3501

# 709
  • София
  • Мнения: 3 050
Обожавам ги тези момчета, Алексче. Невероятни гласове  са.

# 710
  • Мнения: 4 737
Обожавам ги тези момчета, Алексче. Невероятни гласове  са.
Специален поздрав за всички, на които би им харесала тази музика.
Тази песен е велика, според мен.
http://www.vbox7.com/play:cbcf6932

Страшна е! Peace Hug

# 711
  • Мнения: 1 625
Да, наистина са много много добри, а като са и 4-ма още повече въздействат.

# 712
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Извинете ме, надявам се да не съм Ви обезпокойла .... Сърдитка днес посети местната детска градина но за Ваше съжаление не я приеха  hahaha hahaha hahaha първо не отговарям на изискванията и второ то си имало ред  hahaha та ще ме извинят някой съфорумки но ще трябва чат-пат т.е. когато влизам да ме търпят  Thinking Thinking Thinking За да не създавам излишно напрежение, няма да коментирам някой постове, но само едно ще кажа има си хора който да ме съдят каква съм и за какво се боря в този живот, но тези хора не сте Вие  Naughty Naughty Naughty не е ли така Вико ??2
И ще Ви помоля спокойно да си поствате без да трябва да обсъждате моята така сърдита и скромна личност, Сигме, Алекс, Вико, Слънце, Румка вие сте душата на Форума ако и вие се ръзсърдите не знам rotfImbo rotfImbo rotfImbo ..... тоя форум ще трабва да го затворят, така, че дръжте се на ниво..... а наздраве  Wine Glass Wine Glass Wine Glass и седам да си гледам "пепел от рози"  hahaha hahaha hahaha и по тихо, че да не изпусна нещо, че си е..... майката  hahaha hahaha
Лека и спокойна вечер         

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 21:58 от mierin

# 713
  • Мнения: 4 737
Извинете ме, надявам се да не съм Ви обезпокойла .... Сърдитка днес посети местната детска градина но за Ваше съжаление не я приеха  hahaha hahaha hahaha първо не отговарям на изискванията и второ то си имало ред  hahaha та ще ме извинят някой съфорумки но ще трябва чат-пат т.е. когато влизам да ме търпят  Thinking Thinking Thinking За да не създавам излишно напрежение, няма да коментирам някой постове, но само едно ще кажа има си хора който да ме съдят каква съм и за какво се боря в този живот, но тези хора не сте Вие  Naughty Naughty Naughty не е ли така Вико ??2
И ще Ви помоля спокойно да си поствате без да трябва да обсъждате моята така сърдита и скромна личност, Сигме, Алекс, Вико, Слънце, Румка вие сте душата на Форума ако и вие се ръзсърдите не знам rotfImbo rotfImbo rotfImbo ..... тоя форум ще трабва да го затворят, така, че дръжте се на ниво..... а наздраве  Wine Glass Wine Glass Wine Glass
Лека и спокойна вечер         

Разбрахме посланието!  bouquet

# 714
  • Мнения: 1 625
Миеринката се завърна  newsm44 newsm44 newsm44. И да те предупредя  smile3513 никакво напускане докато не се види положителен тест, че и след това-ще бъдеш кът мен нахална.
Много много ми липсваш тук!

# 715
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Миеринката се завърна  newsm44 newsm44 newsm44. И да те предупредя  smile3513 никакво напускане докато не се види положителен тест, че и след това-ще бъдеш кът мен нахална.
Много много ми липсваш тук!

 Hug Hug Hug Hug Hug Обещавам най отговорно  Naughty Naughty Naughty

# 716
  • Мнения: 6 730
Оооох, всички ли спите? Не мога да заспа аз таз нощ.. нещо ми е тегаво много Tired
Ходя кат сомнамбул из къщата newsm46
Миеринче, много се радвам да те видя тук и се надявам да си седиш на дупето, без да мислиш лоши неща. Липсваш, душицо Hug
И по телевизията нищо интересно няма..
Май ще се пробвам пак да заспа  1countingsheep ако не успея ще си дръпна някой филм да гледам
Утре вече трябва да е хубав ден.

# 717
  • Мнения: 1 089
слънце, будна ли си още  Hug Да ти препоръчам някой филм (щото много гледам такива  Wink)
Миеринче, душицо, къде си скиторила ти? Аз мислех, че ви чета и следя, ама нещо съм изпуснала. Ще се върна в старите постове да разбера какво се е случвало тук ... Ако някой прекалява с идеите, му кажи да се постави на твое място за няколко седмици и после пак ще си поговорите  Wink Hug

Прегръдки и палчета на всички  Hug

# 718
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Добро утро ,бубенцаааа!Надявам се да сте се наспинкали! Hug Hug Hug Hug
Оооооо,Миеринче,радвам се,че размисли! Party Party Party Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 6 730
Добро утроооо!
Аз снощи си дръпнах филм и заспах hahaha
Хубав, усмихнат и спокоен ден на всички Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт