Дете от друг мъж

  • 18 820
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • София
  • Мнения: 2 734
Хм, мисля,че най-малкия й проблем в момента е дали пуска темите от свое име или от името на някой друг.

# 152
  • Мнения: 10 547
Аз наистина не разбрах за какво й беше на Чарли86 да се излага като кифладжийка във форума? На всичкото отгоре някой куку току виж и напакостил, защото в писанията й се откриват изключително много лични данни.

Момиче, спри се, помоли за ключ, редактирай си разните му там лични неща, които едва ли само мен са ме отвели до много-много излишно изнесена информация и данни и си бий камшика от форума, докато някоя извратена душа не се добара в"клюкарката" до мъжа ти.

# 153
  • Мнения: 1 310
Интересен въпрос зададе съпруга ми и то не в наш, личен разговор, а в такъв, в компания, която нищеше подобен казус. Попита мъжете, ако днес разберат, че децата им не са от тях, дали са от съседа, или сменени в родилния дом няма значение, какво ще направят?

Имаме роднинско семейство, което с години не можеше да има деца. Жената отиде на санаториум и се върна бременна. Роди бяло, русо, прекрасно бебе /мъжът е мургав, черноок, чернокос, тя е по-така беличка/. След две години жената пак отиде на санаториум - пак роди бяло и русо бебе. Децата станаха на 4 и 7 години и мъжът се сети да си прави някакъв тест за бащинство /защото се сетил, че като се борели за бебе, си правил спермограма и всичките му войници били умрели/. Нито едно от момичетата не беше негово. Не се разведе. Каза, че си обича децата и си остана с жената и си ги отгледаха. Crazy

# 154
  • Мнения: 12 687
Нали знаете как са лекували мъжки стерилитет - те ти , булка, Спасовден.

# 155
  • Мнения: 7 006
Аз наистина не разбрах за какво й беше на Чарли86 да се излага като кифладжийка във форума? На всичкото отгоре някой куку току виж и напакостил, защото в писанията й се откриват изключително много лични данни.

Момиче, спри се, помоли за ключ, редактирай си разните му там лични неща, които едва ли само мен са ме отвели до много-много излишно изнесена информация и данни и си бий камшика от форума, докато някоя извратена душа не се добара в"клюкарката" до мъжа ти.
newsm10


Имаме роднинско семейство, което с години не можеше да има деца. Жената отиде на санаториум и се върна бременна. Роди бяло, русо, прекрасно бебе /мъжът е мургав, черноок, чернокос, тя е по-така беличка/. След две години жената пак отиде на санаториум - пак роди бяло и русо бебе. Децата станаха на 4 и 7 години и мъжът се сети да си прави някакъв тест за бащинство /защото се сетил, че като се борели за бебе, си правил спермограма и всичките му войници били умрели/. Нито едно от момичетата не беше негово. Не се разведе. Каза, че си обича децата и си остана с жената и си ги отгледаха. Crazy
Егати пича!

# 156
  • София
  • Мнения: 23 128
Пипи, еваларка.  Joy
Ма то мъжът й като не може, жената му е носила подаръчета.  Grinning

# 157
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 902
Много късно се включвам, ама все пак...
Двамата мъже познават ли се? Защото ако не, как мъжа ѝ ще се сети на кого прилича бебето?

# 158
  • София
  • Мнения: 62 595
това го има още от време оно, макар да звучи като виц. Има народни ритуали, в които безплодните жени отиват на определен празник с вино и ядене на една поляна далеч извън селото "да се молят", или пък в определен ден ритуално и съвсем наистина всеки може да се търкаля в храстите с всеки, и никоя жена не може да бъде обвинена в невярност, нито санкционирана, нито мъжът й може да отхвърли детето. Та, не е от вчера, хората не са били будали, били са наясно, че понякога трябва чужда намеса, а и така се разнообразява генофондът - и без това са се женели помежду си, трябвало е привнасяне на свежа кръв.

# 159
  • Мнения: 186
той нали е бир на гурбет и  се е прибрал точно като е забременяла? Кога е имал време да я наблюдаава?
преди да замине, беше на два пъти за по месец в чужбина,вече си е тук за постоянно,заради бебето

# 160
  • Мнения: 186
и мъжът на авторката , която търси съвет , също е бил в чужбина .. Thinking
Да беше,за един месец в Италия, исе върна август. това няма нищо общо с темата.

# 161
  • Мнения: 186
Авторката, пардон-приятелката, работи ли?Може ли да се грижи сама за децата?
Да работеше,вече е по майчинство,взима майчинство,ако не се лъжа към 300-400 лв

# 162
  • Мнения: 1 310

Имаме роднинско семейство, което с години не можеше да има деца. Жената отиде на санаториум и се върна бременна. Роди бяло, русо, прекрасно бебе /мъжът е мургав, черноок, чернокос, тя е по-така беличка/. След две години жената пак отиде на санаториум - пак роди бяло и русо бебе. Децата станаха на 4 и 7 години и мъжът се сети да си прави някакъв тест за бащинство /защото се сетил, че като се борели за бебе, си правил спермограма и всичките му войници били умрели/. Нито едно от момичетата не беше негово. Не се разведе. Каза, че си обича децата и си остана с жената и си ги отгледаха. Crazy
Егати пича!
Пипи, еваларка.  Joy
Ма то мъжът й като не може, жената му е носила подаръчета.  Grinning
За мен братовчеда /защото той, мъжът, ни е роднина/ си е чехльо. Ама жена му казала, че го направила, за да спаси брака им. Wink
Както и да е. Важното е, че са щастливи. Crazy

# 163
  • Мнения: 186
Аз нещо изтървах, за какво я изловихте,че лъже в старите й публикации?
От 2 години мъжът и е в чужбина Laughing
Това какво доказва? Да не би само нейния мъж да е в чужбина?



Ми тя лъже,че той е в Бг.
Чети по нагоре де Wink
Неч че съм длъжна да ви давам обяснения,но ето
2007 мъжото бе за малко в Германия, сега 2011 от юни до август беше в Италия.Сега работи  Баухаус,който иска да вярва.

# 164
  • Мнения: 7 947
Чарли, остави това дали си ти или не си.

Кажи обаче по темата - как мъжа се усъмнява? Познава ли любовника - толкова добре, че да открие у едно бебе прилика с него? Как така?

Общи условия

Активация на акаунт