Зодиите на децата ни...

  • 25 339
  • 255
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Ние сме ясни, дайте да видим децата ни.
Моето е момче-Скорпионче. Нямам наблюдения върху Скорпионите, още по-малко мъже, уча се в движение.

# 1
  • Мнения: 2 697
Аз имам две момчета-лъвчета Heart Eyes Правила съм и на двамата натални карти (има си хас да не направя! Simple Smile) - по-големият е с лидерски качества и има много овенско в себе си, вторият е "чист" лъв. Изключително енергични са и двамата като типични лъвчета, но при големия много се усеща овнето и съм имала моменти на огромно желание да го метна през терасата при някой момент на инат, ей така за спорта.

Малкият като "чист" лъв е винаги нахилен и позитивен, и е моята награда след доста трудния за отглеждане батко  Wink

# 2
  • Мнения: 400
И моята госпожица е лъвица  с асцендент Дева и е голям инат с проява на характер. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 26 мар 2016, 18:05 от марина2014

# 3
  • София
  • Мнения: 12 551
Синът ми е Лъв.
Лъчезарен и общителен.
Но и спокоен, отговорен и уравновесен, защото е с асцендент Дева
Не ми се е случвало никога да се инати. Но пък е горделив и честолюбив. И когато е засегнат става от мъркащо - хапещо коте.

Баща му е Лъв с асцендент Овен, а аз съм Дева с асцендент Водолей.

Последна редакция: нд, 27 мар 2016, 12:50 от nana77

# 4
  • Мнения: 926
Привет. И аз да се тупна с една лъвица, с асцедент стрелец. Огнена госпожица, с изявен характер. Самостоятелна, волева и същевременно чувствителна и емоционална. Истиско забавление е да я наблюдавам. Брат и е водолей - по улегнал е, прави повече компромиси. И двамата имат развито въображение, но лъвицата видимо е по-инициативна и безкомпромисна.

# 5
  • Мнения: 471
Моето момиче е Скорпион - има си характер , трябва се да е на нейното като си науми нещо , голям инат , все прави нещата наобратно  Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 38 211
В една подобна предна тема бяхме забелязали, че зодиите на децата съвпадат с нашите асцеденти.

Моите са - дъщерята е зодия Козирог, но повече бие на Овен и си е характер!
Синът и той е Козирог, но е с асцедент Лъв /сега го видях за пръв път!/. Ама му личи - един щедър, един слънчев.

# 7
  • Мнения: 4 566
Ние сме ясни, дайте да видим децата ни.
Моето е момче-Скорпионче. Нямам наблюдения върху Скорпионите, още по-малко мъже, уча се в движение.

И  моето - уникални са...Питай, казвам 10г опит....

# 8
  • Мнения: X
Ние сме ясни, дайте да видим децата ни.
Моето е момче-Скорпионче. Нямам наблюдения върху Скорпионите, още по-малко мъже, уча се в движение.

И  моето - уникални са...Питай, казвам 10г опит....

Не мога да се оплача грам - разумен, балансиран, още на 13 се владее на моменти по-добре от мен - 47 год огнен Стрелец. Не ти ли прави впечатление че са някак си по своему наопаки и странни?

# 9
  • Мнения: X
Моето момиче е Скорпион - има си характер , трябва се да е на нейното като си науми нещо , голям инат , все прави нещата наобратно  Crazy

Те това им е странното на Скорпиончетата
Аз съм го оставил да го направи по неговия начин, нестандартното мислене трябва да се поощрява. Но ако е сбъркало идва и си казва

# 10
  • Мнения: 11
И аз сподялям също ,че зодиите или асцедентите на децата често съвпадат с тези на родителите и нашия 5 -ти дом за първото дете е отново нашия асцедент или зодията .7 -ми дом за второто,9   -ти за третото За Овнета ми прави впечатление ,са палави,но много чувствителни.

# 11
  • Мнения: 1 120
Малкия ми е роден със зодия моя асцедент, пък асцедента му е зодията на баща му,
а големия е с асцедент, асцедента на баща си.
Сладури са ми и двамата! Laughing
Имам си и скорпионче, странен е леко, но е готин! Креативен, творчески!
...и за овните имам наблюдение: прекрасни деца, каквото го поискаш- такова!

Последна редакция: сб, 26 мар 2016, 18:45 от ♥♥ Fiesta

# 12
  • София
  • Мнения: 12 374
Хе, готина тема  Laughing
Щерката е Рак, най-най-ужасната (за мен) зодия. Обаче не й знам асцендента, как точно се изчисляваше, че съм забравила  newsm78

Иначе аз съм лежерен, но много властен Козирог, с асцендент Риби. Двете не се траем  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 991
Синът ми е Телец с асцендент Дева. Мъжът ми е Стрелец с асцендент Лъв, а аз Рак с асцендент Рак.

За характер не знам дали да говоря или ще се повлияя от бебешкия пубертет, който го тресе  Crazy

# 14
  • Мнения: 46 437
Дъщеря ми е Лъв с асцендент Стрелец.
Положителни:
Видимо е кротка и чувствителна, но се оправя учудващо добре. Лесно се внедрява в компания и общува без проблем с всякакви възрасти и характери. Изпълнителна, може да не иска да направи нещо, но го прави, ако сме казали.
Отрицателни:
Мързелива и разхвърляна. Каквото и да прави го претупва, колкото да мине  Crazy

...Обаче не й знам асцендента, как точно се изчисляваше, че съм забравила  newsm78

Напиши в гугъл "изчисляване асцендент" и ще ти се покажат калкулатори Peace

Последна редакция: сб, 26 мар 2016, 21:52 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт