Откъде да купя...корсет?

  • 4 256
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
А къде видяхте цени, защото аз кликнах и видях само хубавите картинки???

# 16
  • Мнения: 6 214
По-надоу на страницата, която се отваря първоначално, излизат някои модели с цени - 45, 55 лв.

# 17
  • Мнения: 884
Аха, благодаря Simple Smile   bouquet

# 18
  • Мнения: 662
От линковете, които посочихте, корсетите са наистина страхотни. Проблемът е, че искам с метални банели, както преди векове. Embarassed
А ти как разбираш по картинките с какви банели са  Embarassed

Просто никъде не правят корсети с метални банели вече.Те са се използвали основно преди векове и не са препоръчителни, защото при редовна употреба могат да причинят проблеми.
Единственото място, на което видях такава опция беше в един готик магазин, но там моделите бяха много екстравагантни и доста скъпи-около 200лв.

Аз търся съвсем обикновен модел, може да е едноцветен и не държа на нищо друго, освен на металните или еквивалентни на тях банели.



# 19
# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 2 658
На мен сватбената ми рокля беше с такъв корсет. Даже беше и целия от дантела, но банелите мисля че са само пластмасови. Иначе корсетите им са точно като на балните рокли. Стегнати и с много връзки отзад. Много красиво стоят и мога да кажа, че изобщо не ме е притеснявал за цялото време, което бях с него. Фирмата е Одета, имат сайт, разгледай го. Много интересни корсети имат.  Peace

# 22
  • Мнения: 2 200
Виж тук дали нещо ще ти свърши работа:
http://corset-bg.com/

Общи условия

Активация на акаунт