относно издръжки на дете , минали по съдебен път

  • 2 960
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54 448
Виж сега , тази тема е за всички , затова коментираме .
За вещо лице ти предложих адвокатската тема . Peace

Освен това , тук , в този подфорум всички сме потърпевши от безотговорни БНД-та  И .....и сме чувствителни по темата с издръжките .

Очаквах го ! Sunglasses
В една друга тема , специално съм подчертала и МНД-та , заради теб ! Wink

# 16
  • Мнения: 1 809
. а и искам мнение от вещо лице, щом не може да дадете такова моля недейте коментирате!!!!!не си чешете езиците...!!!
Ок,тогава отиди при вещо лице,плати си за консултацията  и ще получиш мнение!Това тук е форум и всеки има право да си каже мнението,независимо на теб това харесвали ти или не!
Бонго,не към издръжките сме чувстивтелни,а към еднаквите дрънканици на БНД-та. PeaceАма как един не смени малко репертоара?!Ей така мъничко да го смени- за цвят и разнообразие поне?!Че и приятелките им еднакво загрижени Laughing

# 17
  • Мнения: 863
Приятелките са загрижени, че парите нямало да отидат при детето.Че и калкулират колко пари ще загуби "детето" за тези години. Joy

# 18
  • Мнения: 7 779
Очаквах го ! Sunglasses
В една друга тема , специално съм подчертала и МНД-та , заради теб ! Wink
... но в тази не си. и не само заради мен. просто и това го има  и е истина.   bouquet

# 19
  • Мнения: 54 448
Истина е , за съжаление ... Sad
Заради теб , защото тук си само ти , като талисман си ни !  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 809
Приятелките са загрижени, че парите нямало да отидат при детето.Че и калкулират колко пари ще загуби "детето" за тези години. Joy
Аааа и салоните на бившата брои Mr. GreenАбе все са едни математички JoyС една дума БНД-тата случили вече на жени- и умни ,и загрижени Laughing

# 21
  • Мнения: 7 779
Бонго,не към издръжките сме чувстивтелни,а към еднаквите дрънканици на БНД-та. PeaceАма как един не смени малко репертоара?!Ей така мъничко да го смени- за цвят и разнообразие поне?!Че и приятелките им еднакво загрижени Laughing
писах за едно , ти добавяш и друго - за дрънканиците.
казвал съм го вече - всички са еднакви когато са от страната на родител отглеждащ дете. и всички са еднакви когато са от другата страна. без  полова разлика.  ако знаеш само какви дрънкащи звънчета са жените .... мъжете вода ще им носят  Laughing

# 22
  • Мнения: 7 779
Истина е , за съжаление ... Sad
Заради теб , защото тук си само ти , като талисман си ни !  bouquet
точно заради мен тук не си го писала.

# 23
  • Мнения: 54 448
Подкрепям Бонго ! Peace
И за безотговорността и за дрънканиците има и такива МНД-та ... Sad

Ето , пиша , вече доволен ли си ? Grinning
Аз не , защото ума не ми го побира какви са тези "майки" ? Tired Tired

# 24
  • Мнения: 1 809
Бонго,не към издръжките сме чувстивтелни,а към еднаквите дрънканици на БНД-та. PeaceАма как един не смени малко репертоара?!Ей така мъничко да го смени- за цвят и разнообразие поне?!Че и приятелките им еднакво загрижени Laughing
писах за едно , ти добавяш и друго - за дрънканиците.
казвал съм го вече - всички са еднакви когато са от страната на родител отглеждащ дете. и всички са еднакви когато са от другата страна. без  полова разлика.  ако знаеш само какви дрънкащи звънчета са жените .... мъжете вода ще им носят  Laughing

Съгласна съм! PeaceМоже би ми дойде в повече "загрижеността'' на приятелката,затова така реагирах.

# 25
  • Мнения: 7 779
Подкрепям Бонго ! Peace
И за безотговорността и за дрънканиците има и такива МНД-та ... Sad

Ето , пиша , вече доволен ли си ? Grinning
Аз не , защото ума не ми го побира какви са тези "майки" ? Tired Tired
написах го защото си помислих, че си го пропуснала. а не трябва !!!
а дали съм доволен ?  newsm78 - не съм тук за удовлетворяване на някакъв нагон. така че .... важното е да е истина

# 26
  • Мнения: 7 779
гледам и не вярвам на ушите си  Joy
и двете сте съгласни с мен.  айде на ви по един   bouquet

# 27
  • Мнения: 54 448
гледам и не вярвам на ушите си  Joy
и двете сте съгласни с мен.  айде на ви по един   bouquet


Тъкмо щях да пиша , че този път ти се заяждаш , но си промених намеренията ! Grinning

Ето и за теб един   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 809
гледам и не вярвам на ушите си  Joy
и двете сте съгласни с мен.  айде на ви по един   bouquet

Тъкмо щях да пиша , че този път ти се заяждаш , но си промених намеренията ! Grinning
Ето и за теб един   bouquet
happy_mama,едни китки и ти замазаха очите до толкова,че да си промениш мнението! ooooh!
Шегувам се! Wink
Хайде мир да има! cheers

# 29

Общи условия

Активация на акаунт