Печати за нокти - 10

  • 48 474
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Казанлък
  • Мнения: 589

нов бъндъл монстър

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Лелеееее, много е красив. Особено с тези рози.  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 2
EliSing , страхотна колекция! ако са ти умръзнали шаблоните на есенс, свиркай да ги приютя Grinning

Мерси  Grinning
vili_koleva, понякога изпадат в dm.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 3
и аз сега ги видях тези рози във фейса....... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes мн са хубави....

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
EliSing , страхотна колекция! ако са ти умръзнали шаблоните на есенс, свиркай да ги приютя Grinning

Мерси  Grinning
vili_koleva, понякога изпадат в dm.


А такаааааааа. Това съм го проспала, не знаех, че в DM продават печати. Благодаря за инфото, ще разгледам подробно другия път тогава.

# 710
  • Мнения: 87
Изглежда и аз  Laughing.

EliSing , страхотна колекция! ако са ти умръзнали шаблоните на есенс, свиркай да ги приютя Grinning

Мерси  Grinning
vili_koleva, понякога изпадат в dm.


А такаааааааа. Това съм го проспала, не знаех, че в DM продават печати. Благодаря за инфото, ще разгледам подробно другия път тогава.

# 711
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Изглежда и аз  Laughing.

EliSing , страхотна колекция! ако са ти умръзнали шаблоните на есенс, свиркай да ги приютя Grinning

Мерси  Grinning
vili_koleva, понякога изпадат в dm.


А такаааааааа. Това съм го проспала, не знаех, че в DM продават печати. Благодаря за инфото, ще разгледам подробно другия път тогава.
момичета, ако намерите печати на есенс, дали ще е възможно да вземете и на мен Praynig Praynig Praynig? много искам да имам, но няма от къде да си купя в казанлък Cry ще съм ви много благодарна! ще ви изпратя паричките веднага.

# 712
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
кога и в кой ДМ е имало печати?аз често минавам през няколко от тях,но на печати до сега не съм попадала...

# 713
  • София
  • Мнения: 1 789
И аз никога не съм виждала шаблони на Есенс в ДМ. А не е като да не съм търсила и специално тях  newsm78. Знам, че шаблони има в Додис  Peace

# 714
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Знам, че шаблони има в Додис  Peace

а къде има Додис?

# 715
  • София
  • Мнения: 1 789
Додис е нещо като шоурум. Ето адреса:
Додис Интернационал ООД.
София, 1618. Овча купел ул.Костур, 14А.
Телефон: 02/8087840.

Има лакове Есенс, Катрис и съфорумки са си купували от там шаблони Есенс  Peace.
Аз не съм ходила никога.

# 716
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
благодаря  Hug

# 717
  • Мнения: 2
Изглежда и аз  Laughing.

EliSing , страхотна колекция! ако са ти умръзнали шаблоните на есенс, свиркай да ги приютя Grinning

Мерси  Grinning
vili_koleva, понякога изпадат в dm.


А такаааааааа. Това съм го проспала, не знаех, че в DM продават печати. Благодаря за инфото, ще разгледам подробно другия път тогава.
момичета, ако намерите печати на есенс, дали ще е възможно да вземете и на мен Praynig Praynig Praynig? много искам да имам, но няма от къде да си купя в казанлък Cry ще съм ви много благодарна! ще ви изпратя паричките веднага.
Да, и в Додис виждах преди време. От дм в Овча купел ми изпаднаха...Koфти е, че трябва и късмет защото зареждат малко бройки и бързо изчезват. Аз заварих само два и ги взех веднага. Там където има витрина на есенс има и шаблони Wink
Има и друг вариянт, много момичета предлагат размени на козметика в youtube.
Ако намеря повече няма проблем да пратя Wink

Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 20:31 от EliSing

# 718
  • Казанлък
  • Мнения: 589

Цитат
Има и друг вариянт, много момичета предлагат размени на козметика в youtube.
Ако намеря повече няма проблем да пратя Wink
ще съм ти много благодарна  bouquet  bouquet  bouquet
нещо не се оправям с цитатите

Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 22:32 от bubanka

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
И аз вече ще обръщам специално внимание като влизам в DM, пък да видим...

Общи условия

Активация на акаунт