Мнения за 68 СОУ, 150 ОУ и 163 ОУ в Дружба 2

  • 19 668
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 224
Синът ми учи от 1 до 4 клас в 163 училище. Препоръча ни го г-жата от детската градина /по-точно ни препоръча г-жата, която между другото напусна още преди края на първи срок на първи клас/. Дойде нова г-жа. Невероятно харизматична личност и добър педагог. Децата много я обичаха и уважаваха. Сега отново ходят да я видят в училище. Не съжаляваме за избора си.

# 16
  • Мнения: 2
Дъщеря ми беше предучилищна тази година при Галя Божкова. Много сме доволни всички родители и деца от нея- страхотен човек и изключително кадърен педагог. Сега се двоумим при коя учителка да я запишем първи клас. Някой ако има мнение за Татяна Велкова или Сашка Крачунова моля да сподели.

# 17
  • Мнения: 66
Аз мога да дам мнение за 68 СОУ.
Детето ми тази година завърши първи клас там. Преди изобщо не съм си и мислела, че ще избера 68, но започнах да се интересувам за учител, който ще води първокласниците, и така избрахме класна. През учебната година 10 деца от класа участваха в състезанията по български и математика и изкараха максималният бр. точки. Има СИП компютри, йога, роден край и религия. Малките са в отделен кoридор, нямат контакт с големите. Според мен до 4 клас, ако е близо е ок, тъй като започват в 8 часа. А колкото до 163, на мен лично ми се стори много мрачно и запустяло, вътре е много тъмно и подтискащо. Смятам, че децата не би трябвало да имат негативно усещане, ходейки на училище.

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 13:50 от cypress

# 18
  • Мнения: 2
Напротив, въобще не е нито мрачно, нито запустяло 163 ОУ, даже напротив. Тази година даже ще имат нови тоалетни, което е супер, а класните стаи са много цветни и светли.

# 19
  • Мнения: 1
Още от първия път си казах, че ще запиша дъщеря си в 163 ОУ. Просто там е наистина приятно. Двора е в прекрасно състояние, както и игрището. Вътре може да е малко тъмно, но пък децата са много усмихнати през междучасията! Забелязвала съм го. Доволна съм от обстановката на класните стаи за 1-4 клас. Сега дъщеря ми ще е шести клас и посещават всеки ден госпожата си - Марияна Петкова. За бъдещите първокласници- предлагам ви 163 ОУ. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 47
Дъщеря ми беше предучилищна тази година при Галя Божкова. Много сме доволни всички родители и деца от нея- страхотен човек и изключително кадърен педагог. Сега се двоумим при коя учителка да я запишем първи клас. Някой ако има мнение за Татяна Велкова или Сашка Крачунова моля да сподели.
Здравейте, Сашка Крачунова е невероятен човек,педагог и учител.Тя е квачката с пиленцата за която говорих по-рано.Марианка Петкова ни беше на занималнята,но разбрах че вече води класове.Много мил и добър човек.

# 21
  • Мнения: 6
Дъщеря ми беше предучилищна тази година при Галя Божкова. Много сме доволни всички родители и деца от нея- страхотен човек и изключително кадърен педагог. Сега се двоумим при коя учителка да я запишем първи клас. Някой ако има мнение за Татяна Велкова или Сашка Крачунова моля да сподели.
Мога да кажа , че и двете са много добри.

# 22
  • Мнения: 47
Здравейте,
за всички родители на бъдещи първокласници искам да споделя, че утре 22.03.2014 в 163 ОУ ще се проведе Ден на отворените врати.Това е една много полезна среща, на която можете да се запознаете с учителите на бъдещите първокласници, да разгледате учищетото заедно с вашето дете.Тази среща не ви ангажира със записнване на детето в конкретното училище, но е много полезна както за вашето дете, така и за родителите

# 23
  • Мнения: 1 347
Здравейте! Обмисляме преместване в 163 ОУ. Направи ми изключително добро впечатление, но ми останаха някои въпроси, на които много ще се радвам, ако можете да ми отговорите.
Първо, как е нивото на сигурност? Много ми допадна, че родителите влизат без проблем,  но пък никой дори не ни попита къде отиваме. Т.е. без проблем и без контрол са две различни неща и се чудя кое важи в случая. И по-важното: има ли случаи на сбивания, тормозени деца  и др. подобни или ги следят достатъчно изкъсо?
Второто - миналата година имат отлично представяне на НВО след 7 клас, по-миналата - не толкова. Бихте ли споделили своето мнение за нивото на обучение, четат ли децата ви, интересно ли им е в у-ще?
И последно - какви допълнителни занимания (спортове, изкуства и пр.) имат и как се провеждат - след часовете или след занималнята?
Много благодаря предварително на всички, които могат да споделят каквито и да било впечатления от училището!

# 24
  • Мнения: 1 525
Аз съм споделяла за "нашето" училище, от което бяхме доволни.
Не знам сега как е, но преди три години и назад, мен не са ме пускали свободно в училището.
Не е имало случаи на проблеми между децата.
Като цяло мога само положителни неща да кажа за училището и да го препоръчам.
За представянето на НВО най-голямо значение имат децата. Е, и учителите, които ги водят.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 526
Здравейте, моля за информация за 163 и 150 за деца в пети клас. Ние досега сме учили в 150 ОУ при г-жа Тодорова. Изключително добър учител и педагог. Тази година би трябвало да поеме 1 клас. Препоръчвам я за тези родители, които биха си записали детето там. Ние не сме имали никакви проблеми с дисциплина, обстановка, храна в стола, занималня. За всички деца, които искат да посещават занималнята е до 4-ти клас и съм много доволна от г-н Ризов, който беше учител в занималнята. От пети до седми клас, обаче нямам много информация какво се случва и по-скоро противоречиви коментари...Леко ми е притеснено, защото смятах да си продължи там, но ако не са ОК нещата с подготовката и дисциплината ще я преместя. Затова моля за инфо какво е нивото на подготовка след 5-ти клас? Някои от съучениците й са преместени в 125-то и 119-то, но на мен не ми се иска да пътува с градския транспорт все още. Благодаря предварително за инфото.

Общи условия

Активация на акаунт