Мързеливи красавици - 5

  • 55 748
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 167
Тайра, в началото изобщо не бях доволна. Косата след маслото, вместо да е гладка и хидратирана, беше суха и хвърчаща(а винаги ползвам маска след това). По-принцип съм със суха коса и от едно масло очаквам, плътност, гладкост и блясък.

Снощи сложих малко повече, за да го свърша, но не мисля, че това е причината. Дано да е започнало да действа, защото смятам да си взема още един.

Икаров ми действа къде, къде по-добре, но пък от към миризма не ми харесва.

# 61
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Тайра, в началото изобщо не бях доволна. Косата след маслото, вместо да е гладка и хидратирана, беше суха и хвърчаща(а винаги ползвам маска след това).

Да, точно, твърда, суха и кофти ми става и на мен...май само двете сме с такива отзиви  Rolling Eyes Всички се хвалят с блясък и мекота  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 436
Юху Hug
Довечера съм планирала мацане с тричупа, че миналата седмица пропуснах.

Лейди, какви масла смесваш, за да получиш подобието на еластисайзър? Бадемово + глицерин + ? И кога се маже - след измиване с шампоан и след маска, или се пропуска маската? Извинявай, сигурно са ми много тъпи въпросите, просто съм свикнала с готовите мазила за коса и трудно се решавам на експерименти Wink  Благодаря   bouquet

От вчера съм с КА 946 и вече имам забелени връхчета, та мисля довечера да го махам и да сложа нещо по-шантаво Grinning


# 63
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Red Sonja, не съм Лейди, ама се разрових и четох съставките на еластисайзъра: Ключови съставки: рициново и маслиново масло, силикони, еластин и глицерин. Копирах го сайта.

Слага се преди да се мие косата

# 64
  • Мнения: 436
Мерси, МиаДжия  Hug
То близко до акъла да питам Гугъл, ама нали съм мързел Mr. Green предпочетох първо тук да попитам Grinning

# 65
  • На острова
  • Мнения: 1 275
 Laughing

Аз също мисля да забъркам една купешка смес и да мажа. Някак си ми се струва доста парит ези 50 лв. за 150 мл. еластизайзър, при положение, че съставките са съвсем обикновени и достъпни. Не е да речем глицериново масло добито на Марс, масло от австралийска костенурка и т.н.  Mr. Green

# 66
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Laughing

Аз също мисля да забъркам една купешка смес и да мажа. Някак си ми се струва доста парит ези 50 лв. за 150 мл. еластизайзър, при положение, че съставките са съвсем обикновени и достъпни. Не е да речем глицериново масло добито на Марс, масло от австралийска костенурка и т.н.  Mr. Green

Дам, по-евтинко ще ти излезе определено  Peace
Имай предвид обаче, че е хубаво да затоплиш бъркоча преди нанасяне, защото от глицерина и рициновото става тежка смес и е по-трудна за нанасяне.  Peace

# 67
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Мерси Тайра, ще го затоплям  Peace А ти ползвала ли си истинския еластайзър?

Преди малко си намазах си косата със зехтин, поради липса на други бъркочи  Mr. Green

# 68
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мерси Тайра, ще го затоплям  Peace А ти ползвала ли си истинския еластайзър?

ЦЪ, нИ съм  Sunglasses

# 69
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 412
И аз не съм го ползвала, този еластисайзер / на Филип Кингсли /, че ми идва доста скъп. Макар, че в темата за професионалните продукти за коса беше многократно хвален и прехвалван. Съдържанието му наистина не е нещо нечувано и може да се "забърка" в домашни условия.

Аз също не съм впечатлена от масло Тричуп, макар, че измазах 3 броя. В смисъл, че не мисля, че е някакво чудо невиждано. Установила съм, че например масло жожоба и кокосово масло действат по-добре на моята коса. В тричупа има и амла - тя може да доведе до изсушаване на косата.

# 70
  • Мнения: 71
Здравейте, мързеланки Hug
За Тривитаминола - от него косата ми расте бързо, има блясък, мекичка е и въобще съм доволна. Взимам си го за около 7 лв. Еластисайзера на Филип Кингсли и на мен ми се струва скъпичък, та може и аз да пробвам да забъркам нещо подобно.
Misslili, татуса както го описваш, звучи супер готино Peace И аз имам едно водно конче на десния хълбок, много си го харесвам Heart Eyes За болката - много пъти съм казвала, че епилирането ми е в пъти по-неприятно като усещане Laughing Докато ме татуираха имаше места, на които ми беше приятно, а по едно време дори задрямах Whistling За протокола - имам нисък праг на болка.

# 71
  • Мнения: 0
Мен когато ме татуираха, на  същото място като Misslili ,  ме беше гъдел и се смях дори. Татуировчикът горкият не знаеше как да реагира първо, та ми сложи упойка да не усещам нищо  Mr. Green

А преди години също ползвах Тривитаминол и бях първо много доволна, докато не установих, че явно е капнал на места  дето не трябва и.. Ами да кажем че ми порастна мноооого коса точно над ушите, а там никога не бях имала  косми преди да почна да се мажа. Навремето реших, че тривитаминолът прекалено добре ми се отразява на растежа на космите и го спрях. После известно време скубех въпросните новопорастнали косми с пинцета..

Накратко казано- и аз горещо препоръчвам маската с тривитаминол, просто внимавайте  да не се омажете и там където не искате коса  Peace

# 72
  • Мнения: 20
На мен Стимуланта на Икаров много ми харесва и как мирише  Crazy
и аз имам тату..значи "болката" мога да я определя като, когато за първи път се използва епилатор. Моята е на плешката- делфинче  Flutter

# 73
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз на Икаров ароматът хич не го харесвам, но ефектът му при мен е чудесен. Сега най-накрая започнах и на косата да го мажа редовно и си личи. Косата е много, много по-лъскава и жива.
Колкото до татуировките, май е от значение мястото. Аз имам три - на кръста, в основата на врата и една, която не мога да я обясня даже къде е - отстрани на венериния хълм  Laughing  Най-много болеше първата, а последната изобщо не я усетих  Crazy

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Записвам се при вас. Тази тема е само за мен, че и аз съм голям мързел.

Общи условия

Активация на акаунт