Мързеливи красавици - 5

  • 55 805
  • 726
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 436
Аз също съм така с курсовете за шофЕри Grinning
Даже предната седмица се майтапехме с мъжа ми, че има световен заговор да ми пропречат Laughing Когато имах време - нямахме пари, после имах парите, ама нямах време Laughing Сега пак ще вдигат цените, а аз пак нямам време... Май така ще си бъда цял живот - куфар Laughing

# 331
  • в Кошера
  • Мнения: 2 233
Мравченце, успех! Ще се справиш! Hug
УеУеее, като се сетя преди колко години съм взела книжка...б@хти как лети времето.  Rolling Eyes И оттогава съм активен шофЕр.  Peace

# 332
  • София
  • Мнения: 1 594
Аз имам книжка, че и собствена кола, но пак съм си куфар. В София ми е много нервно да карам (особено след последната катастрофа докато бях бременна) и сега ползвам мъжа ми за шофьор  Laughing

# 333
  • Майнатаун
  • Мнения: 440
И аз имам книжка, кола и обожавам да шофирам!  Crazy
Най-обичам да карам вечер из града...чувствам се вълшебно да гледам заспалия град с мигащи светлинки, да слушам музика... Heart Eyes Е, навярно през деня си малко стресиращо и изнервящо, ама аз май съм се сраствала с колата си. Embarassed

# 334
  • Мнения: 243
Обожавам да шофирам, обаче! автомат и НЕ в София  Naughty Тука лудница, стрес  #Crazy
Ако трябва да седна да карам в София през деня изпадам в паника и просто не сядам да карам  Blush

# 335
  • Мнения: 261
Аз пък нямам книжка и хич нямам мерак да се уча да карам Blush
Ако се сдобия с кола може и да ми дойде желание , знам ли.

# 336
  • Мнения: 3
November Rain, честит рожден ден и от мен   bouquet Значи сме колеги с теб. Аз влача от сума време една почти завършена Славянска филология, та сега ще се прехвърлям Българска, за да завърша finally, че чешката лингвистика и пълното работно време се оказаха несъвместими  Naughty

Днес се боядисах с Лореал Кастинг и съм очарована от цвета (синя слива  Mr. Green). За първи път клепам безамонячна боица и ще я видим как ще се държи.

Поли, за протеин бих те насочила към продуктите на Афоджий - двустъпков протеин ако косата ти е много изтощена или двуминутен реконструктор ако е по-лек случая ти. Цените им също не са за пренебрегване. Намини през темата за професионалните продукти за коса, ще прочетеш интересни неща  Peace

# 337
  • На острова
  • Мнения: 1 276
УеУеее, като се сетя преди колко години съм взела книжка...б@хти как лети времето.  Rolling Eyes И оттогава съм активен шофЕр.  Peace
И аз така  Peace. Даже неочаквано бързо превключвам ляво и дясно движение (нали в Кипър сме с десен волан), онзи ден като се върнах и веднага се качих на колата.

Адри, да си жива и здрава!

Мрав, ще стискаме палци и на теб!

Бях на лекар - сдобила съм се и с колит, и с гастрит... Ясно е каква диета ще правя от тук насетне.

Цяла сутрин бяхме в градинката на НДК с малкия, той още спи, няма такова каталясване  Crazy

Лакът на Римел не ми е мръднал от събота. Доволна съм. Косата ми също е добре от събота. Трябва да се епилирам, обаче вече много ме мързи...

# 338
  • Мнения: 243
ях на лекар - сдобила съм се и с колит, и с гастрит...
Е как така  Shocked От какво?

# 339
  • На острова
  • Мнения: 1 276
ях на лекар - сдобила съм се и с колит, и с гастрит...
Е как така  Shocked От какво?
Ами аз съм си виновна, предполагам. То е станало с натрупване, от неправилно хранене, генетична предразположеност... Вечните ми режими на хранене, тази диета, онази диета, или по цял ден не ям... Според мен се засили когато постех преди Коледа.. Цял живот съм била с плосък корем, а напоследък все подут, болки.. Та ще си пусна и едни изследвания и ще видим как ще продължим. Докторът ми каза за някакво изследване, където ти бъркат с тръба в гърлото и да не казвам къде още  Sick Надявам се да не стигам до него...

# 340
  • Мнения: 243
Дано не се стига до там и с правилна диета да се оправиш  Praynig Hug

Аз не мога да пазя диети  Crossing Arms Хапвам си всичко, най- много някакво по-разделно хранене или да се огранича в яденето на джънк фууд  Rolling Eyes

# 341
  • Мнения: 0
Новембър - - нека твоите 29 да са най-малко толкова сладки!  bouquet

MiaGia - стискам палци да не е сериозно! Макар че звучи доста притеснително, ако се хване навреме, неудобствата са почти неусетни - казвам го, защото имам доста познати, които са със същия проблем. Дано всичко е наред при теб! Hug

Мравчице - ще се справиш, сигурна съм. Simple Smile Въпросът е да не се губи практиката после - като мен например. Laughing Книжка имам от около 4-5 години, а упорито си се изживявам като куфар и това е. Mr. Green

Купих си коралово червило, за да ми отива на кораловия лак. Напук на странното време, което не може да вземе решение да се цупи ли, да се усмихва ли. Утре ще съм цветна и това е! newsm18

# 342
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Мерси, момичета!  Hug И аз силно се надявам да се оправя с диета само!

Little Dream, каква марка е кораловото червило? Издирвам си червило - коралово, ама по-да оранжавее, в никакъв случай да не е перлено. Имам едно от 2 години и си го "цъцкам" по-малко, защото вече не го произвеждат. Сега го видях, Seventeen 311 Funky Peach. В нет-а не му е много реален цвета. Не мога да си намеря подобно.
 

# 343
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 257
Адри, честит рожден ден!
Винаги обичана, ухажвана и много щастлива!
MiaGia, стискам палци всичко да е ОК. Аз съм с язва от години - правили са ми изследването с "тръбата" - фиброгастроскопия - Представлява гъвкава тръба в камера на върха, с която се влиза в стомаха и се оглежда. Не е най-приятното изживяване.....
Хубава вечер!
Аз ще се отдам на мързел - след 7-8 км пеша и 1 час танци съм ...... изтощена!

# 344
  • Мнения: 540
Момичета, мерси за подкрепата  Hug Практика със сигурност ще има. А иначе и при мен беше така - когато можех, нямах пари, после можех да си го позволя, но нямах никакво време... а вече ме дразни куфарната ми роля в колата

Миа, отивай на изследването с тръбата  Hug мъжа ми така го оправиха. Не е болка за умиране, а всичко се вижда. При него беше гастрит, но на дванадесетопръстника  Crazy причинен от някаква бактерия. И това не се оправяло с диета, а само с антибиотик. ПРеди години и майка ми така се излекува от колит. Надявам се да нямаш повече дискомфорт  Hug

Little Dream, и ти си филолог, а  Mr. Green подозирам, че сме и набори  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт