Как се решихте да опитате отново след БНД

  • 3 710
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 327
Явно си по-нерешителна Simple Smile
И 10 години да го гледаш може пак накрая да те изненада. Но пък може изненадата да е и приятна.
Опитай се да разбереш защо се дърпаш, дали има нещо в човека с когото си или прекалено те е страх да не се повтори историята и всеки ти разправя истории с лош край.
Всъщност историята за приятелката дето е тръгнала с някой обвързан, дори и да не е брак - грешката си е нейна. Щом човекът е бил ок да е с 2 не може да се очква кой знае какво от него.

# 16
  • Мнения: 43
Вяра, реши ли се?  Peace

# 17
  • Мнения: 15 571
Още не съм, но работя на темата  Mr. Green
То и няма как да стана и да тръгна веднага нали, но поне се настройвам в тази посока
Ох много съм нерешителна - ужас  ooooh!

По темата - днес четох за бившия мъж на Мария - Митко Андонов, че чакал бебе от новата му приятелка. Мария също щели да си правят бебе с Гущеров - син. Като се сетя, минали са има няма 5 - 6 месеца, от както се разведоха, та се чудя - тези ли са много бързи или аз нещо съм от бавните  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 43
Недей да четеш за чуждите драми, едва ли имаш еднакъв живот с този на Мара Отварачката  Mr. Green Mr. Green Не зная, форумите са много стряскащи понякога, аз чета от няколко дне по един наболял за мене здравен въпрос и направо  Praynig Praynig Много важно за Мара, я си гледай теб! И бъди по-спокойна  Hug Hug

# 19
  • Мнения: 2 510
та се чудя - тези ли са много бързи или аз нещо съм от бавните  Rolling Eyes
То за това време определено няма, но не трябва и отлагане в безкрайността.
На теб вече ти е време.

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравей!  Hug

 Как съм се решила - не знам, просто се гмурнах и реших - каквото стане, стане! И да чакам и да мисля, нищо няма да измисля и няма как да предвидя кое как ще е, та действах на принципа проба-грешка. Преди сегашната си връзка имах и една кратка такава, от която нищо не излезе, но пък тогава и аз не исках нищо да излиза.
 Иначе съм като Бърди - с мъжа ми се събрахме преди 3 години, само дето ние не сме се женили, но пък имаме 1 дете, наборче на това на Бърди и чакаме следващо.  Mr. Green Какво ще стане в бъдеще - не знам, важното е, че за сега имаме своите прекрасни мигове.  Peace

А ти не гледай чуждите истории - едни чакат години, на други са им достатъчни и 2 дни за да се вземат. Важно е как ти чувстваш нещата и готова ли си да се хвърлиш в дълбокото, независимо от всичко!  Grinning

# 21
  • Мнения: 7 779
какво опитвате бре ?

# 22
  • Мнения: 2 510
Друг мъж дали става за съвместен живот и колко време трябва додето го изядем жив.

# 23
  • Мнения: 15 571
Ох незнам - времето ще покаже. С времето нещата, като че ли се случват от самосебеси и ако е писано да се случи нещо, ще се случи. Важното е и двамата да сме готови  Peace

С тази тема исках да разбера дали вие сте имали тревоги, при поемането по нов път в живота си, дали сте имали страхове и какви са били те, имали ли сте нужда от време за размисъл и колко е било това време, как сте разбрали, че това вече е мъжа, след като сте били убедени в същото и с БНД - все неща, от които сигурна съм се интересуват доста жени в моето положение. Защото колебанието и страха от повтарянето на една и съща грешка са доста сериозна причина, поради която много жени остават сами след развод/раздяла

# 24
  • Мнения: 43
Вяра, пожелавам ти следващият път като пишеш, да е в темата "Моите нови красиви мигове с нов човек до мен"  Hug Hug Peace

# 25
  • Мнения: 15 571
Благодаря ти миличка  Hug Hug Hug
Аз вече писах там  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 43
Еххааааа, изпуснала съм, тук следя предимно здравословния форум, че има нужното инфо. Успех!!!  Peace

# 27
  • Мнения: 1 309
Наистина,готов кратък отговор "Да,с този човек ще стане" или "Не,няма смисъл" никой не може да даде-единствено ти познаваш човека до себе си и можеш да прецениш струва ли си опитът или не.2 години не са много малък период за опознаване,така че за това време все нанякъде трябва да са наклонили везните.И ако смяташ,че предимствата му са повече от недостатъците(защото идеални хора няма,а има недостатъци,които могат да бъдат преглътнати Peace),то тогава не се крий зад страховете,а изживей пълноценно връзката си,защото"Смелите може и да не живеят дълго,но стахливите не живеят въобще!".Успех Peace!
П.П.А какво означава БНД?

# 28
  • Мнения: 54 435

П.П.А какво означава БНД?

Бащата На Детето  Wink

# 29
  • Мнения: 1 309

Благодаря!(и аз така предположих,но не бях сигурна Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт