Как да отслабнем тази пролет?

  • 6 621
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 274
Реклама ... дрън дрън все едно аз съм ги измислил тези добавки! ("киселее ли е гроздето" )
Значи какъв е съвета яж плодове (захар) зеленчуци, хляб и билки намали мазнините и не приемай белтъци( дотук предимно въглехидрати) и всичко е 6 ??? УСПЕХ!
-3кг за 1 месец и то с толкова глад .... ooooh!

Едва ли си чувал за Д-р Еселстин, но той лекува сърдечни заболявание с ограничена веган диета без олио - нещо като строг пост
http://www.heartattackproof.com/qanda.htm

Също се информирай за диетата на японците, най-дълголетната нация на земята. Основните им калории идват от ориз. Ядат малко месо, предимно риба.

Определено не гладувам.

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 20:56 от adiba

# 31
  • Мнения: 1 274
adiba аз от постите се страхувам малко ,доста тестени неща ...еднообразно ...
за зеленчуците съм  newsm10 ,но не пия достатъчно вода май newsm78
един кг съм свалила за последната седмица доста работа предстои. Confused
За притеснение си е тестяното. Аз затова много внимавам какво ям през постите, от тесто и бобови дебелея. Затова правя този хляб от трици и ям много малко от него всеки ден. Много добре ми регулира червата. През тези пости забелязах, че още от началото започна да ми се пие много вода. Постепенно апетитът ми намаля и тази седмица махнах и олиото (строг пост), защото така го чувствам. Много хора казват че през пости постепенно им намалява апетитът. Наблягам на марули, домати, китайско зеле, праз, спанак, редовно гъби. Също ям круши, ябълки, по малко ягоди, някой грейпфрут. Чувствам се отлично.
Мисля, че отслабване с 1 кг. на седмица е много здравословно, за да няма йо-йо ефект после и да не се стресира организмът прекалено.
Е да не ти досаждам повече, ще оставя други да ти пишат с техните идеи!

# 32
  • Мнения: 25 749
adiba,
долу горе и аз следвам твоя режим, само не правя хляб , че няма да мога да го опазя от себе си  Embarassed
но ям овесени трици по една две лъжици всеки ден( от Дюкян само триците Rolling Eyes)
гъбите знам че са трудносмилаема храна ,но пък са нискокалорични от времена време слагам в салатите ,по малко( правя ооооогромни салати много леко овкусени).

искам да сваля10-15кг Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 1 324
Препоръките за купешки продукти и двете силно ми намирисват на реклама.
Аз ли съм другата дистрибуторка?
Защото нямам време да бъркам шейкове в блендера?

# 34
  • Мнения: 3
за 10-15кг ти трябват много мазнини, а не въглехидрати!!!!! Мазнините трябва да са животински!
Почни да ядеш мазно, салати (със зехтин, не с олио) и месо за предпочитане свинско и почти никакви въглехидтрати.
Килограмите са стопени за месец два с повечко движение. Направи така, че 60% от яденето да е мазнини. Мазнина се топи с мазнина! Тези животински мазнини ще ти дават енергия и ще се чувстваш сита. Не знам защо си причинявате това на тялото да ядете само салати и да си мислете, че с глад ще стане работата.  Аз след като изчистих с оксито съм на високо мазнинна - ниско въглехидратна и никакви мазнини не ми се лепят, а се тъпча със сланина като за последно на 2-3 дни над половин кг:D (сланината е 2-3лв/кг, маслото е към 5-6лв/кг)

# 35
  • Мнения: 15 572
Подкрепям поста на simpat. Ниско въглехидратната диета е най-добра за сваляне на повече килограми - Добре е да се яде предимно месо и зеленчуци. За мазнините това е вярно, също така е добре да се ядат белтъци, защото за обработването им, организма изразходва повече енергия, по този начин се задвижва метаболизма и се изгарят мазнини
Но е хубаво поне един ден в седмицата да се прави леко захранване с въглехидрати, защото те са важни за организма и не е добре да се лишаваш съвсем от тях  Peace

# 36
  • Мнения: 25 749
Значи аз нещо съм сбъркана... Вече 12-13 години отслабвам най- лесничко през пролетта ,със много салати и малко плодове. Не обичам месо и консумирам малки количества. Преди 3-4 години бях се
 "освинила" ,и ги свалих тези 20 кг точно със суровоядство( мазнините изгорих със конюгирана линолеева киселина )и без да се потя във фитнеса. Сега имам 10 излишни кг които искам да махна без да натоварвам черния дроб.

# 37
  • Мнения: 94
Вяра - А ,благодаря ти за отговора.Аз имам за сваляне 8 килограма.От днес започнах японското чудо(диетата).Значи и за мен ще е добре да наблягам на свинско и салатка за сваляне на килограми.По принцип дават вечерите с месо и салата,но според разделното хранене на месото му е нужно 4-6 часа за да се обработи в организма.Малко противоречи за вечеря,ама явно трябва щом така пишат.Вярно че и съотношението на мтъвка и салата е 1:4

# 38
  • Мнения: 15 572
fyrty, то всяка диета противоречи на някоя друга, защото всяка диета е направена така, че да се сваля по дадения начин. например разделното хранене и ниско въглехидратната диета противоречи на монодиетата и т.н.
важното е да си избереш една диета и да я почнеш - резултатите си идват сами. зависи много, разбира се и колко кг. имаш да сваляш.
успех ти желая с чудото  Hug

# 39
  • Мнения: 1 274
Значи аз нещо съм сбъркана... Вече 12-13 години отслабвам най- лесничко през пролетта ,със много салати и малко плодове. Не обичам месо и консумирам малки количества. Преди 3-4 години бях се
 "освинила" ,и ги свалих тези 20 кг точно със суровоядство( мазнините изгорих със конюгирана линолеева киселина )и без да се потя във фитнеса. Сега имам 10 излишни кг които искам да махна без да натоварвам черния дроб.
И аз съм сбъркана. За последно отслабнах през Коледните пости. След това пробвах и аз ниско-въглехидратната диета. Задържах отслабнатото, но не свалих нито грам повече. Освен това започнах да се запичам и ми се обадиха хемороидите. Едва сега, през Великденския пост наново отслабвам. От както махнах олиото, няма и седмица съм 1,5 кг. надолу. Чувствам облекчение откак престанах НВД. Храносмилателната ми система разботи отлично. Аз също съм практикувала суровоядство и сега го практикувам не рядко - с кълнове, плодове, зеленчуци. Но дори да не съм 100 % суровоядка се старая в ежедневното ми меню да има максимално количество сурови и по-леко сготвени храни.
И аз ям малко плодове и много зеленчуци. За черния дроб си много права.

# 40
  • Мнения: 25 749
Идеятя е да отслабваме здравословно. За това аз отричан Дюкан като цяло, но ползвам отделни елементи от схемата иначе протеинов режим запича ...и така задържаме токсини !
Свидетел съм на слебеещи дето си навличат хронични заболявания, затова да четем внимателно и да не си играем със здравето.

# 41
  • Мнения: 3
Вяра - А ,благодаря ти за отговора.Аз имам за сваляне 8 килограма.От днес започнах японското чудо(диетата).Значи и за мен ще е добре да наблягам на свинско и салатка за сваляне на килограми.По принцип дават вечерите с месо и салата,но според разделното хранене на месото му е нужно 4-6 часа за да се обработи в организма.Малко противоречи за вечеря,ама явно трябва щом така пишат.Вярно че и съотношението на мтъвка и салата е 1:4
не само месо, може да го заместваш с кашкавал, сланина, масло, риба, сметана, филета,зехтин,мас ...
Ако сланината и маслото не са ти вкусни пробвай със сметаната. Малко мръвка или салата и повечко мазно Wink

# 42
  • Мнения: 1 274
за 10-15кг ти трябват много мазнини, а не въглехидрати!!!!! Мазнините трябва да са животински!
Знаеш ли, сега тъкмо оперираха една приятелка - махнаха и жлъчката заради камъни. Поинтересувай се от причините за тези камъни (основно са съставени от холестерол). Поинтересувай се и от причините за сърдечните болести и инсултите. И после си помисли за тези животински мазнини. Аткинс умря от сърце. Това което ме удиви обаче беше, когато тази моя приятелка вегетарианка, която по принцип яде от време на време риба и малко млечни продукти и яйца, но основно растителна храна, се оперира от камъни в жлъчката. Каза ми че имала друга приятелка вегетарианка с висок холестерол. Това ме удиви. Лекарят който я оперирал и казал че така ставало с всички вегетарианци.
Тогава се разрових и открих този Д-р Еселстин, а преди него така е смятал Джон Макдугъл, и други, които сочат научни изследвания че мазнините, растителни или животински причиняват завишен холестерол, вкл. зехтинът. Японците, които традиционно не страдат от рак, мъжете живеят 79, а жените 86 години, консумират минимално количество мазнина. Не ядат млечни продукти и месо. Ядат риба, към 200 грама на ден, боб, соя, зеленчуци и водорасли и малко плодове, на всяко хранене купичка ориз. Много са слаби.
Дано не съм досадила на някого!

# 43
  • Мнения: 3
Потърси в nova.play предаването на Гала където и гостува Милко и отдели 40 мин да послушаш обесненията и резултатите от изследванията. Има две последователни предавания. Интересно ми е какво ще ти е мнението след като ги изгледаш за инсулина ти, за захарта и ориза Simple Smile

П.С. постарах се да ги намеря   http://play.novatv.bg/play/262737/  и   http://play.novatv.bg/play/263274/

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 11:34 от simpat

# 44
  • в колонките
  • Мнения: 510
Идеятя е да отслабваме здравословно. За това аз отричан Дюкан като цяло, но ползвам отделни елементи от схемата иначе протеинов режим запича ...и така задържаме токсини !
Свидетел съм на слебеещи дето си навличат хронични заболявания, затова да четем внимателно и да не си играем със здравето.
       
       Споделям напълно постинга ти,най-важното за здравето ни е здравословното отслабване.   bouquet
       Аз също не съм привърженик на тлъстини,мазни меса и т.н - повръща ми се само като изписвам думите. Sick,също не харесвам и Аткинс.Моя приятелка преди 2 години свали много килограми с него и спорт също,но елате да я видите сега как е. Rolling Eyes
    Лично за мен е много важно калорииният баланс да е отрицателен,също и движението.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт