American Horror Story - 3

  • 16 895
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Малко интервюта с каста  Hug Увеличете си звука, че е почти на Mute и наоколо всички говорят  Hug

http://www.thefutoncritic.com/video/2012/04/19/video-a-few-minut … 5/20120419_ohare/

"Murphy also confirmed that the second season will be an entirely new set of characters, location and time period and the returning actors - Jessica Lange, Zachary Quinto, Sarah Paulson, Lily Rabe and Evan Peters - would be playing the opposite of the characters they played in season one. He added that there would not be any mention of season one."

Какво пък ще рече, че старите актьори, които се завръщат за 2ри сезон, ще играят противоположни на героите си в 1ви сезон  newsm78 

# 16
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Уааа, това звучи супер интересно! Party

# 17
  • Мнения: 3 736
Това си го помислих, между другото - Ланг ще е нещастна жертва, например, Евън и той, а Веждалин сигурно ще е някакъв мачест герой. Кои са Сара Полсън и Лили Рейб? Едната е медиумката, а другата?

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Лили Рейб е Нора.

# 19
  • Мнения: 3 736
Аха. Е, като начало сигурно ще е жива, а не дух.  hahaha Може да сестра в лудницата, знам ли. А Ланг да е зъл дух или вампирица. Млъквам, че усещам как твърде много Уинчестър съм гледала. hahaha

# 20
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
На мен Нора ми е много симпатична. Радвам се, че ще я гледаме пак. Иска ми се Джесика Ланг да бъде жертва, ще ми е интересно да се направи паралел меджу играта й в двете роли.

# 21
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Щом Джесика, червенокосата и особено Тейт ще участват, нареждам се сред чакащите втори сезон  Peace Ох, малкият колко ли ще е пораснал  Heart Eyes
 hahaha

# 22
  • Мнения: 3 736
 Joy Joy Joy

Ти ги разбираш нещата с младежите дето порастват.  Mr. Green

# 23
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Галче,а така няма се отказваш от това добро сериалче.....знаеш,че ме бива с наказанията  Mr. Green Whistling Whistling Whistling

# 24
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Плами, няма да се отказвам. Требе си две-три метадончета между основната дозичка.

Ти ги разбираш нещата с младежите дето порастват.  Mr. Green

Да бе, щот' само аз ги разбирам  Whistling Ама ей на, излезе ми име  Tired

# 25
  • Мнения: 3 736
 newsm03 Ма не, не си само ти, но аз специализирам в Англия, твойта територия е по-обширничка. hahaha

# 26
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Дет' се вика - не подбирам  Joy

# 27
  • Мнения: 3 736
 hahaha Не, бе! Имаш широко поле за действие. Глей я.  Mr. Green

Абе първия сезон кога почна?  newsm78 Тотално съм забравила.

# 28
  • Мнения: 322
Ама защо не съм се пльоснала тук?  Whistling

# 29
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Оооууу, пропуснАла съм новата тема.  Blush

Не съм чела, ма Слънчова казА, че сте коментирали това:

Who’s returning for AHS Season 2? Jessica Lange, Zachary Quinto, Evan Peters, Sarah Paulson, and Lily Rabe. All as different characters.


Демек - запис!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт