Нарекох те Фериха ~ 119 ~Животът е като детска дрешка - къс и наакан.

  • 24 252
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Неси,Меги,Звезде Hug
Звезде честита премяна.

# 16
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ще ме сметнете за луда , но сами си го пожелахте. Peace

Мисля, че шамара и за двамата ще подейства отрезвяващо. Вместо Фериха да си тръгне , а Емир да се затвори в себе си ще започнат един на друг да се извиняват. След този шамар ще се опомнят и по здраво ще се хванат един за друг.Няма да го напусне  Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 27
Цитат
Ще ме сметнете за луда , но сами си го пожелахте. Peace

Мисля, че шамара и за двамата ще подейства отрезвяващо. Вместо Фериха да си тръгне , а Емир да се затвори в себе си ще започнат един на друг да се извиняват. След този шамар ще се опомнят и по здраво ще се хванат един за друг.Няма да го напусне  Peace

newsm10 newsm10Дай боже Тинче Hug.Боже какво правя да се моля на бог за Фемир,май съм полудяла.Тинче няма мила да те сметнем за луда,защото и ние сме такива.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Здравейте Hug
Какъв е този фрагмент?Нали нямаше да има 3 фрагмент тази седмица?Тези найстина ни изненадаха,влизам в дизито да си търся фрагмента на другия си сериал и какво да видя.Този път за мен бомба имаше и то голяма с тази изненада.
За мое най голямо съжаление това което чустваш снощи,че ще стане е вече реалност.Очаквах го и не съм изненадана,но ми стана жал и то много за Фериха.Това момиче един път си пое свободно въздох и всичко се стовари с огромна сила върху нея.Не отричам,че и Емир е в много трудна ситуация и големият му страх,че губи Фериха го изцежда изцяло,но за Фериха е по трудно положение в момента и нейната съвест е прояждана допълнително от всички верни "защитници"на Емир.Те не искат да я съсипят,те искат да я унищожат,да я заличат и танцуват върху трупа й.Колкото и да е силна,колкото и да иска да вярва на Емир тя ще се подаде и ще сгреши,така както Емир се подаде и сгреши изпускайки си нервите.Грешки и пак грешки водещи до болки и наранени души,а тази там със самодоволната физиономия стояща с гордо вдигната глава кога ще прозре какво причинява на собственото си дете.Айсун бе до тук,за нея вече всичко като майка приключи тя загуби единственото нещо за което толкова много плака-сина си.Когато всичко блесне и Емир се изправи Айсун никога повече няма да може да протегне дори ръка към него и тогава ще видим колко е хубаво да вдигаш глава и да обичаш повече себе си отколкото детето късано от теб.Ще дойде ден Майко Айсун.Очакват ни много трудни моменти,но всичко ще се оправи и ФЕмир ще имат своя ден и своето бъдеще заедно.А внучето на Айсун е в друг корем и Айсун никога няма да има шанса да го прегърне и почуства плата на сина си защото да си майка е да чустваш детето си,а не да е на върха на езика ти.
Извинявам се ,че така нахлух,отивам да Ви чета и да разбера какви са вашите позиции.Макак,че всичко е ясно и всички се чустваме по един и същи начин.
newsm10 newsm51 newsm10

# 20
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Цитат
Ще ме сметнете за луда , но сами си го пожелахте. Peace

Мисля, че шамара и за двамата ще подейства отрезвяващо. Вместо Фериха да си тръгне , а Емир да се затвори в себе си ще започнат един на друг да се извиняват. След този шамар ще се опомнят и по здраво ще се хванат един за друг.Няма да го напусне  Peace

newsm10 newsm10Дай боже Тинче Hug.Боже какво правя да се моля на бог за Фемир,май съм полудяла.Тинче няма мила да те сметнем за луда,защото и ние сме такива.
Дано, дано  newsm10 newsm10 newsm10

# 21
  • Враца
  • Мнения: 791
Благодаря за темичката  Hug Hug Hug
Лека вечер на всички  Hug

# 22
  • Мнения: 180
Цитат
Ще ме сметнете за луда , но сами си го пожелахте. Peace

Мисля, че шамара и за двамата ще подейства отрезвяващо. Вместо Фериха да си тръгне , а Емир да се затвори в себе си ще започнат един на друг да се извиняват. След този шамар ще се опомнят и по здраво ще се хванат един за друг.Няма да го напусне  Peace

newsm10 newsm10Дай боже Тинче Hug.Боже какво правя да се моля на бог за Фемир,май съм полудяла.Тинче няма мила да те сметнем за луда,защото и ние сме такива.
Защо?Може този път да сме свидетели на тази реакция на Е и Ф. Peace

# 23
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Меги Hug
Надеждата умира последна!

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте и на появилите се след мен Hug

Тинче, smile3525 за темата

Венцислава, да ти е живо и здраво детето! Желая ви да имате много поводи за радост.

Звезде, честита премяна!Много си хубава.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Ще ме сметнете за луда , но сами си го пожелахте. Peace

Мисля, че шамара и за двамата ще подейства отрезвяващо. Вместо Фериха да си тръгне , а Емир да се затвори в себе си ще започнат един на друг да се извиняват. След този шамар ще се опомнят и по здраво ще се хванат един за друг.Няма да го напусне  Peace

Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 180
Еси здраве Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Я малко хубави моменти че ни се скапа настроението http://vbox7.com/play:d01ee6f673

# 28
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Еси Hug

Ще бягам при Фатмето!

# 29
  • Мнения: 0
Еси мерси ,мила Hug Hug Hug

А на Тинчето и Вяра мога да кажа само едно , от вашите мисли в главите на онези наградените.
 #Crazy #Crazy #Crazy

Хриси ,  Hug хубави са... Hug

Общи условия

Активация на акаунт