Кашлица и бременност 3-ти месец вече. Моля съвети.

  • 9 635
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Аз кашлях ужасно през целия 3ти месец. Не бях го свързала с бременността Thinking Не можех дъх да си поема, пишех смс-и, защото не можех да говоря по телефона. От напъните прокървих, но закрепихме положението. Пих Оспамокс и Проспан /естествено предписани от гинеколога ми/. Оправих се, но доста бавно. После поне 5м. покашлях по малко.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 768
duhi_puhi към чая с мащерка и подбел прибави също и бъз и риган. Освен това не го послаждай с мед или захар, а с небет шекер. Същото може да пробва и сестрата на авторката

# 17
  • Мнения: 380
Имам от години проблем с алеригии и дихателните пътища. За запушен нос от алергичен ринит ползвам риномер джет. Помага ми много, обаче употребата му е малко неприятна. Стеримар също ми помага. И двете са изотоничен разтвор на морска вода.
Също така си мисля, че една консултация с добър пулмолог би била от полза. Все пак, говорим за кашлица, пулмологът ще преслуша дробовете и ще прецени дали пък не е от тях.

# 18
  • Мнения: 1 800
И аз бях така около месец. При мен се оказа недостиг на желязо. Имах задух и постоянна кашлица и не може да спя, нощем беше най-зле. Пих добавка с желязо-Ферофолгамма и се оправих след ден-два, веднага имаше подобрение.  Пия ги още де, и ще ги пия до края на бременноста, а може и след това. Не съм кашляла повече.

Общи условия

Активация на акаунт