Отговори
# 675
  • Мнения: 3 547
Наистина е изненадващо каква визия са и измислили на Мерве в тоя филм...

В Малките тайни беше все по последна мода, с екстравагантни тоалети и хубава коса...много хубава я правеха...тук наистина ме объркват много с неподходящо облекло и прически.

Не ми е хубаво да я гледам така.

Там беше направо вдъхновяваща, тук е малко като повлекана с тия демодирани шарении

# 676
  • Мнения: 0
По непонятни за мен причини, едва сега, преди минута, завърши епизодът. Направи ми впечатление, че докато гледах - с доста добра скорост и качество, без никакво накъсване, вие преразказвахте неща, които при мен още ги нямаше. Това е някакъв ЕвроКанал. Имайте предвид, че върви с близо 20 минути закъснение, но качеството е много добро.
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod

# 677
  • Мнения: 1 012
Наистина е изненадващо каква визия са и измислили на Мерве в тоя филм...

В Малките тайни беше все по последна мода, с екстравагантни тоалети и хубава коса...много хубава я правеха...тук наистина ме объркват много с неподходящо облекло и прически.

Не ми е хубаво да я гледам така.

Там беше направо вдъхновяваща, тук е малко като повлекана с тия демодирани шарении


Ми на мен никак не ми харесва, едно ъгловато й е лицето, мже и от прическата да е  Thinking

# 678
  • Toronto
  • Мнения: 683
Ми на мен никак не ми харесва, едно ъгловато й е лицето, мже и от прическата да е  Thinking
Аз я намирам за хубава и харесвам излъчването й.
И все пак, по-добре ъгловато, отколкото криво. Mr. Green

# 679
  • Мнения: 3 371
Сега свърши и при мен !
Не мисля, че Гюней погледна Кузей обвинително . погледът му беше примирен, сякаш най- после му стана ясно, че няма да му се размине ! Peace Аз не мисля, че ще задълбаят много в тази посока, но е добре Гюней да осмисли най- после, че  безплатен обяд няма и че човек трябва да си понесе последствията от стореното, независимо колко време е минало !

Фенче,  Hug не мисля, че Кузей изревнува Джемре ! Ядоса се, защото знае, че тя лъже, зна е и защо лъже и му стана неприятно, така мисля !
Иначе, нямам обяснение, защо Джемре си причини всичко това! Нямаше място там тази вечер, сама го усети и трябваше да стане и да си тръгне, а може би най- добре щеше да е изобщо да не приема поканата!
Няма да коментирам красотата на двете, защото тя е много субективна, та не ми се иска да навлизам в подобни спорове ! Единственото, което не харесвам у Зейнеп, е гримът, но пък той не е по нейна вина !
И наш левент хубаво го подстригаха, ама защо пак го решат като олигофрен, не мога да разбера ! ooooh!
Беше много, много сладък, като целуна Зейнеп - такъв един срамежлив, смутен... но пък бяха много сладки двамата ! Когато е с нея, се чувства добре - спокоен, щастлив и някак омиротворен ! За първи път от доста време насам, го видях усмихнат и щастлив ! И това ми стига ! Peace

# 680
  • Мнения: 3 547
за сметка на това Кузей пък го върнаха към най-добрата му визия  - прави са момичетата, които казват, че така го харесват най-много...

наистина е перфектен така - много слаб и с много къса коса- това е най-добре изглеждащия Каванч от всичките му филми даже

Да си призная ужасно се опасявах да не остане  завинаги като онзи набит/ да не кажа дебел/  Секиз в Езел
... Joy Joy Joy

# 681
  • Мнения: 2 282
Половината филм ми беше само говор. Картината на стоп. Много диалози.
Не ми се състоя роматичната вечеря Laughing, но не ме яд затова. Не ми харесва, че ще окалпазанят образа на Зейнеп.
 Лигаво ми стоеше. А беше сериозно момиче. Кузей не е мъж, който ще спечелиш по този начин.
Не разбирах Дж какво говореше на вечерята,  изненада всички с приказките си. Но те бяха адресирани за Кузей.  Малко като злобни женски номерца ми се видя.Нарани го.Отмъсти му. Не и беше мястото там. Каквито и монолози да пише, все ще е до Кузей.
Симай има една задача да спаси Кузей от Фърат. Дотогава няма да пиша за нея.
Г. никак не е щастлив. И ме е много жал за него.
Сумер+Фърат комбина, пресолиха манджата.
Хубава серия.

# 682
  • Мнения: 3 371
Симай определено стигна дъното, не знам дали това момиче осъзнава колко много всъщност е загазила ! До такава степен е съсредоточена в усилията си да нарани Кузей, че почва да конкурира и Ферат ! А не знае, че е просто една разменна монета - чудя се на кого ли ще "пусне" после Ферат !

# 683
  • Мнения: 3 547
Какво толкова каза Джемре на вечерята, че едни смятат, че Кузей я бил изревнувал, а други, че тя пък искала да го нарани... newsm78 newsm78

На мен ми хареса, че тя на другия ден си изглеждаше много добре и че не се оставя болката и да я унижава пред хората, дори пред майка си не показва слабост.

Според мен тя се отказа да се бори за Кузей. Той достатъчно демонстрации и направи, не е нужно да търпи повече - по-добре да го зачерква изцяло, както направи с Гюней

# 684
  • Мнения: 1 012
Какво толкова каза Джемре на вечерята, че едни смятат, че Кузей я бил изревнувал, а други, че тя пък искала да го нарани... newsm78 newsm78

На мен ми хареса, че тя на другия ден си изглеждаше много добре и че не се оставя болката и да я унижава пред хората, дори пред майка си не показва слабост.

Според мен тя се отказа да се бори за Кузей. Той достатъчно демонстрации и направи, не е нужно да търпи повече - по-добре да го зачерква изцяло, както направи с Гюней

Ако има достойнство, ще се държи на разстояние. Ако целта му е да я нарани, проблемът е негов.
Беше ми много смешно като се заоглежда преди да целуне Зейнеп  Laughing

# 685
  • Мнения: 75

Според мен тя се отказа да се бори за Кузей. Той достатъчно демонстрации и направи, не е нужно да търпи повече - по-добре да го зачерква изцяло, както направи с Гюней
Да и аз така мисля, но едва ли ще успее изцяло. При Гюней беше лесно, защото не го обичаше, но тук е различно, според мен точно защото го обича ще го остави ,поне докато той не покаже че иска да е с нея Peace

# 686
  • Мнения: 0
ВУРАЛ ОБИЧАМ ТЕ !

Много добре изигра Буура ,образът на самотник.Това момче ,Гюней толкова страда влизам му в положението.Поне може да се замисли ,за брат и там за Сюмер.Не е лош ,просто е объркан два демона се борят в него.Трудно му е ГЮНЕЙ СУЦУ НЕ ?

Ферат е ужасен ,Симай също.Баръщ нямам думи ,дано Кузей го сложи на място.Всички завиждат на Кузей и на Гюней ,защото са успяващи .Баръш ,Ебру на Гюней.Ферат и чичото на Симай на Кузей ,Алито завижда за Зейнеп да не забравим погледа ,които прати на Кузей не беше много долюбчив.

# 687
  • Мнения: 2 282
Да поясня за З. В определени моменти ми се стори, че много фамилиарно се държи с К. , което не ми хареса. Но в други моменти налучка верния път към него. Стъпка по стъпка, К. почва да се отпуска пред нея.

# 688
  • Мнения: 3 371
Ако има достойнство, ще се държи на разстояние. Ако целта му е да я нарани, проблемът е негов.
Беше ми много смешно като се заоглежда преди да целуне Зейнеп  Laughing
Кой да се държи на разстояние, че не разбрах ? Кой кого иска да нарани ?

Доколкото разбрах, Джемре май каза, че и тя има някого, на което Кузей реагира така . Фенче мисли, че е израз на ревност, аз на досада и яд, заради лъжата ! Какво всъщност е казала, ще разберем след превода. Определено, обаче, целеше да го подразни, защото го гледаше твърде предизвикателно ! Даже Али я изгледа под вежди малко.

На мен не ми беше смешно, беше ми сладко ! Като че го беше срам малко, стеснителен го раздава ! Но този път,  отново той пожела да я целуне ! Изобщо двамата бяха големи сладури ! Crazy

# 689
  • Мнения: 3 547


Ако има достойнство, ще се държи на разстояние. Ако целта му е да я нарани, проблемът е негов.


Нали се сещаш, че като почнат в една връзка хората да си правят демонстрации и да се нараняват ефектът от цялата голяма любов е точно обратен - накрая се намразват.

Започвам да си мисля, че сценаристите наистина са решили да я направят невъзможна тази любов, вече и заради самите Кузей и Джемре, не само заради мнението на околните.
Дано само не стигнат до глупави изстъпления да изродят образа на Джемре и да я докарат до там да прави глупости като Симай, за да си го върне.

Пък на Кузей не му прави чест поведението му спрямо нея, толкова умишлено да и натрапва отношенията си със Зейнеб...

Права си, че Джемре трябва вече да стои на разстояние от него.

Общи условия

Активация на акаунт