Отговори
# 330
  • Мнения: 2 282
Кой е поканил З. на вечерята. Не ми се вярва Кузей. Май и него го няма. Идва по време на ареста.

# 331
  • Мнения: 3 547
че то на нея покана трябва ли и ...достатъчно е нахална сама да се занесе там... Mr. Green

а и тази сцена едва ли е от онази вечеря с родата на Бану...даже самият Гюней седи на вратата с книги в ръка, сигурно е наминал да си вземе учебници. Сами изобщо не го поглежда

# 332
  • Мнения: 75
Кой е поканил З. на вечерята. Не ми се вярва Кузей. Май и него го няма. Идва по време на ареста.
Най-вероятно сама се е поканила ,като я знаем колко  е нахална Peace
ОТносно фрагмана мисля че Кузей  никога няма да признае вината на Гюней и така няма как да докажат обратното. Но Г ще му се наложи да се подмазва около К за да спаси кожата Peace

# 333
  • Мнения: 75
че то на нея покана трябва ли и ...достатъчно е нахална сама да се занесе там... Mr. Green



Заедно сме писали Hug

# 334
  • Мнения: 2 282
Дами, имам предчувствие, че гробището ще ни се стори романтика в сравнение с това, което предстои. newsm78

# 335
  • Мнения: 0
dterziiska, сега ми се приядоха симити от фоторепортажа ти cook, ама нЕмааа...  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 16:27 от sara bri

# 336
  • Мнения: 2 282
че то на нея покана трябва ли и ...достатъчно е нахална сама да се занесе там... Mr. Green

а и тази сцена едва ли е от онази вечеря с родата на Бану...даже самият Гюней седи на вратата с книги в ръка, сигурно е наминал да си вземе учебници. Сами изобщо не го поглежда

Ако не е от тази вечеря, значи Кузей я е поканил.

# 337
  • Мнения: 3 547
тя Хаднан е по тия работи...бърза да замени едната снаха с другата Laughing Laughing

инак Сами никак не изглежда доволен Mr. Green Mr. Green

# 338
  • Мнения: 2 282
Дами, К. връща жеста на З. заради нейната покана. Значи, вечерята при З. не е била съвсем невинна,може да се е случило нещо по/така. Laughing

# 339
  • Мнения: 2 282
тя Хаднан е по тия работи...бърза да замени едната снаха с другата Laughing Laughing

инак Сами никак не изглежда доволен Mr. Green Mr. Green

Заради Г. се е намръщил.

# 340
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Има ли превод на анонса или пак само се гадае ако мога да попитам??? Thinking

# 341
  • Мнения: 75
Дами, К. връща жеста на З. заради нейната покана. Значи, вечерята при З. не е била съвсем невинна,може да се е случило нещо по/така. Laughing
Изчакай да видим серията да не се окаже че Зейнеб се самопоканва  Wink

# 342
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Дами, К. връща жеста на З. заради нейната покана. Значи, вечерята при З. не е била съвсем невинна,може да се е случило нещо по/така. Laughing
Изчакай да видим серията да не се окаже че Зейнеб се самопоканва  Wink


Многот типично за нея  Peace

# 343
  • Мнения: 75
Има ли превод на анонса или пак само се гадае ако мога да попитам??? Thinking
Гадаем  Wink и мечтаем Grinning

# 344
  • Мнения: 1
А Джемрето , никаква я няма  Sad
Тия откачени сценаристки , ще вземат наистина да я забъркат със Сюмер и
тогава не знам какво ще става , ама Кузей ще се развихри като бесен   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт