След неуспеха- да отпуснем душата 4

  • 20 562
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 691
Вико, още ли не си заминала към Банско? Ски ли ще караш, я си признай Simple Smile

# 16
  • Мнения: 17 995
Иванката знам, че и аз не съм цвете за мирисане  hahaha hahaha и, че съзнателно или несъзнателно може да съм го направила .... но смятам, че не е необходимо да продължаваме да пълним темата с негативни неща/каквото било, било .... който иска да си взима поука от от "грешките" си който иска да продължава по същият начин Naughty Naughty Naughty/

И като запоследно ще кажа не съм се сърдила, просто ми дойдоха някой изказвания в повече и това е, но се убедих, че Форумът колкото и да ни помага толкова ни и вреди/лично мнение, не ангажирам никого с него ooooh!/ нищо, че вися постоянно в него  hahaha hahaha hahaha

зарад мен висиш нали, ние сериозно си ходим  Whistling

# 17
  • Мнения: 17 995
Вико, още ли не си заминала към Банско? Ски ли ще караш, я си признай Simple Smile

душа, аз само найлон мога да шофирам. даже сега няма да е толкова болезнено, щото съм тапицирана подходящо.

тая година вече го изшофирах веднъж. от Златните мостове до Княжево с найлон. вервайте, боляхаме места, които не съм подозирала че ги имам. ама беше супееееееер. а на следвящия ден бях на преглед. и като отидох и си викам: е са доктора като каже скачай на магарето....... аз не мог са мръдна

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
зарад мен висиш нали, ние сериозно си ходим     hahaha

Вико чумо такава, че зареди кой друг  hahaha hahaha hahaha
Малиии, малииии и с моторните превозни средства ли си на Вие newsm78 newsm78 кака ма верно си много смотана  hahaha hahaha не вервах, че и ти си от мойта партия екзепляр такъФ rotfImbo

# 19
  • Мнения: 17 995
Що бе, кво ми е? книжка имам, но не карам, щото ставам агресивна, но това с найлона е супер. много е готино, не мож да паднеш, щото си си на задника, хората бягат щото съм като лавина, абе много е готино

А що е техника - надалеч от мен.

# 20
  • Мнения: 473
Що бе, кво ми е? книжка имам, но не карам, щото ставам агресивна, но това с найлона е супер. много е готино, не мож да паднеш, щото си си на задника, хората бягат щото съм като лавина, абе много е готино

А що е техника - надалеч от мен.

 hahaha hahaha hahahaтуй с найлона и аз съм го пробала, верно Peace яко е и жестоко, ама гъзецо Mr. Green как боли послееееее особено ако терена е трънлив  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 39 339
Е, най-накрая си признафте, че сте си гадженца.
Само дет не знам утре на Миеринчето дали нема да и присяда винцето, дет ще го пие с мъжа и  hahaha

# 22
  • Мнения: 17 995
Алексче, кой какво прави кака, ти манджа предлагаш. и все гъзорасляци разни. дай неква мръвка барем

# 23
  • София
  • Мнения: 3 669
Добро утро, девойки     bouquet

Слънце, мила мноУ добре си започнала темата, за което благодарско, ама аз да питам:

Може ли под дъжда да денся с ей тия ???




Божкеее, трето висше изкарах докато кача снимка тук  smile3555

# 24
  • Мнения: 473
Ухааа Титкооо ма много са джиджени бря Mr. Green отде ги избара  hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 6 730
Добро утро, девойки     bouquet

Слънце, мила мноУ добре си започнала темата, за което благодарско, ама аз да питам:

Може ли под дъжда да денся с ей тия ???




Божкеее, трето висше изкарах докато кача снимка тук  smile3555

Mоже, душко, ама гледай да не се лъзнеш само hahaha

Вико, ко мислиш? Не за лъзгането, за друго та питам теб

# 26
  • София
  • Мнения: 23 165
запис, макар че трудно се следи тая тема  Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 16 691
Уникални са чепиците Laughing
Аз тамън си мислех днес да мързелувам и цял ден в чата, и ме изстреляха на една среща, тия хора незанят ли, че петък не е ден за работа ooooh! ooooh! ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 737
Уникални са чепиците Laughing
Аз тамън си мислех днес да мързелувам и цял ден в чата, и ме изстреляха на една среща, тия хора незанят ли, че петък не е ден за работа ooooh! ooooh! ooooh!

А е ден на майстора нали  hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 17 995
Слънце, и аз се вмнаниачих. има закономерност и според мен си на 101% права. само ходя и преплюнчвам и надничам

Общи условия

Активация на акаунт