След неуспеха- да отпуснем душата 4

  • 20 584
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 737
Терен има, но не зная дали ще получим разрешение от властите  Mr. Green
Майтапа настрана- тук концерти и балети и други прояви дето се предполага, че представители на двата пола ще стоят на едно място в близост, не се разрешават  doh
Освен да танците само пред женска публика  Laughing

ама ние сме "тригъзата ламя" трябва да ни пуснат
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Аааа а мног ... ето с отделни визи ли ще сме  Joy Joy Joy

# 706
  • Мнения: 927
Освен в Дубай да го организираме- там дават
Визи - на летището  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 4 737
Освен в Дубай да го организираме- там дават
Визи - на летището  Mr. Green

ами ще дават я, де ще ходят Mr. Green а за Дубай  Peace няма да има нужда да ни навиваш даже  Joy Joy Joy Ох не мога ви изоставя, тряя ма изгоните вий  Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 927
Не моа те изгона душа  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 17 995
Освен в Дубай да го организираме- там дават
Визи - на летището  Mr. Green

убеди ме. значи от лондонско зацепваме към дубайско. ти само виж къде ще се изявяваме и дали ще понесе натоварването като тонаж, че то са скокове, салта, премятане......

пък там са и платежоспособни - бая пари ще дадат за да не ходим, че то след лондон ще се разчуе бързо

# 710
  • Мнения: 4 737
Освен в Дубай да го организираме- там дават
Визи - на летището  Mr. Green

убеди ме. значи от лондонско зацепваме към дубайско. ти само виж къде ще се изявяваме и дали ще понесе натоварването като тонаж, че то са скокове, салта, премятане......

И габарити Вико #Crazy и габарити Mr. Green на триг... и многог ... Joy Joy Joy Joy

Ма те и да дават ще идем да им дефилираме, може и там да си останем даже, че съм чувала, че си падали по триг... и многог ... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 711
  • Мнения: 17 995
аз ви изоставям за малко, че ми е крайно врем евече да си ходя. като се прибера и осигуря храната за днеска ще ви нагледам. ако ще отваряте нова тема да ми оставите табели, знаци и един да ръкомаха за правилната посока

# 712
  • Мнения: 927
Той терена песъчлив, но щом издържа Ким Кардашян на камила с токове и нас ще издържи

# 713
  • Мнения: 17 995
и недай си боже да ни е сготвила Алексчето бобец - невиждани бури пясъчни ще са  Joy

# 714
  • Мнения: 927
Тук бобеца го сервират от зарана. Тия нефтени кладенци как мислиш че са ги открили  Mr. Green
Може и да ни назначат на работа  Laughing

# 715
  • Мнения: 6 730
Ох, гугутки мили мои, прибирам се за малко само и пак тръгвам по задачи. Днес цял ден по радиата се спукаха да пускат една песен. От първия път, в който я чух, в съзнанието ми изплувахте вие. Особено ярко присъстваха няколко кукундрели Laughing И понеже всички тук в темата сме "чик-чирик" (не пее това, но така го чувам) по един или друг начин, ви поздравявам с нея.  По-късно като се прибера ще ви докладвам намерила ли съм терен за изява на не знам си колко гъзието с все антуража му.

# 716
  • София
  • Мнения: 3 669
Слънцеее, много забавна песничката  newsm44   dance

# 717
  • Мнения: 17 995
връз това ще е съчетанието!!!!!!!

Тъй, имам въпрос от особена важност - колко време трябва да варя свински език в херметика?

# 718
  • София
  • Мнения: 3 669
преди да се запътя към фризьорката и да ви кажа до довечера, една бърза смешка:

"Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч.
Караше го жена, лицето й съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки…
За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно,
все още занимавайки се с грима си. Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова,
че си ...изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка…
Като се опитах да върна колата на платното с коляно,
ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми.
Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а.
Фаса в устата успях да задържа с последни усилия… О, как мразя жени зад волана!!!!"

 Joy Joy Joy

# 719

Общи условия

Активация на акаунт