Поглъщане на шампоан

  • 3 046
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 615
Няма страшно, най-много да се роди с чиста и хубава косица  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
rotfImao rotfImao rotfImao
Извинявам се, но много смешно ми стана. Както са ти отговорили момичетата, няма нищо страшно  Hug.
А какви неща ми идват на ума.....

# 16
  • София
  • Мнения: 2 217
Да, и аз взех да правя идиотски асоциации.... Mr. Green
Няма страшно мамче! Hug

# 17
  • Мнения: 334
Здравейте момичета!Много съм притеснена.Днес докато се къпех без да искам глътнах малко шампоан. ooooh! Опасно ли е за бебето.Направо не знам какво да права.

ти да не се будалкаш тука с мамите  Thinking

Като стана на въпрос, то и не би трябвало да се къпеш със шампоани и сапуни, защото кожата "диша" 30 %, а белия дроб- 70%, по тази логика ти попада в тялото всичко,което се допре до кожата  Grinning

 
Хапни повечко кисело мляко и не се шашкай. Всичко е наред. Той и бебчо, живот и здраве, ще поглъща шампоан, но те не са толкова опасни. Все пак за ползване в битови условия са пригодени. Peace

абе тя да не е близнала сода каустик  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 286
Хапни повечко кисело мляко и не се шашкай. Всичко е наред. Той и бебчо, живот и здраве, ще поглъща шампоан, но те не са толкова опасни. Все пак за ползване в битови условия са пригодени. Peace

абе тя да не е близнала сода каустик  ooooh!

Категорично неуместни емотикони използваш! За коментара - даже няма да коментирам...

# 19
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Няма страшно, няма как да навреди.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт