Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема IV

  • 43 797
  • 728
  •   1
Отговори
# 315
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Срам, не срам, да попитам кой е този Доктор?  Embarassed

Doctor Who - британски сериал.

Не се срамувай. И аз доскоро го прескачах.
Абе и аз само този Доктор намерих в Замунда, ама да питам Simple Smile Благодаря   bouquet

# 316
  • София
  • Мнения: 5 828

Гледах, забавно е, че земните и извънземните семейства имат подобни проблеми  Grinning

# 317
  • Мнения: 534

Гледах, забавно е, че земните и извънземните семейства имат подобни проблеми  Grinning
Ще го тествам  Peace Има и букви вече  Simple Smile

# 318
  • Мнения: 9 144
Мда. Но следващата е по добра, мисля, че ще ти хареса. Simple Smile

 newsm10

Аз пък харесвам Марта, хареса ми и включването и в Торчууд.
Докато Роуз не толкова, може би защото никога не съм харесвала особено Били.

За мен най-яките половинки са тази от 4-ти сезон и Мелъди  Crazy

Едната, защото няма никакъв сексуален подтекст, а е най-чиста проба хумор,
а втората, защото всяка реплика е чист сексуален подтекст  Hug

BTW Мириел много се старая да не те спойлирам, но Мърморана да ме разбере  Joy

# 319
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз страшно харесвам Мелъди, както и актрисата още от едно време, като играеше в... Сещаш-се-къде, а що се отнася до тази от четвърти сезон, мда, беше разнообразие след Роуз и Марта, тя ми е на трето място след Роуз и Мелъди. Харесвам и Ейми долу горе толкова, а и трябва да й се признае че й се падна кофти Доктор без вежди, а тя си го харесва... Пети сезон не е лош, има добри истории, но си личат промените, и голяма част от историите са направени едни такива завъртяни, сложни, и накрая нещата се оправят или по някакъв безкрайно очевиден и простичък начин, или по начин, обяснен от Доктора бързо и неразбираемо, че ние да не схванем, че казаното няма кой знае какъв смисъл, ама звучи добре... Малко разочарована бях от историята с... Кутията... Ясно ми е, че тя не беше толкова свързана със самия Доктор, колкото с Рори, но все пак... Можеха да се постараят повече.

Мириел да не си посмяла да четеш спойлери! И коментрай повече. Simple Smile

Между другото, има тема за Доктора, може би няма да е зле да пишем там, но сигурно има спойлери, снимки...

# 320
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

Гледах, забавно е, че земните и извънземните семейства имат подобни проблеми  Grinning

И на мен ми хареса,беше забавен първия епизод  Crazy Peace

# 321
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 868
Не се притеснявайте за спойлерите. То е ясно, че нищо няма да му стане на Доктора, щом е в седми сезон, само си сменя придружителите и формата. Обаче като почна седми... там ще е по-сложно. Серия за серия. Докато гледам някои от сериите едно късче от мозъка ми направо го отписваше Laughing

Аз се разписах в темата там, но май не е много посещавана, а и съм доста назад. Ще трябва постоянно да ми слушате възклицанията. Минах серията, когато трябваше да се скрият от Кръвното семейство. Беше толкова... обикновен. Нямаше го викането, облещването от време на време.

# 322
  • Мнения: 9 144
Тогава можем направо да се пренесем в съответната тема да не спамим на останалите  Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488819.0;all

# 323
  • София
  • Мнения: 3 581
Тогава можем направо да се пренесем в съответната тема да не спамим на останалите  Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488819.0;all
Време беше Mr. Green

# 324
  • София
  • Мнения: 6 219
оу, изгледах 2-ри епизод на Революцията.
Дава данни да не я постигне съдбата на Тера нова.

# 325
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Дано оправдае очакванията!
666 Park Avenue:

http://DMCA-removal-from-Google/torrents/176597/

# 326
  • София
  • Мнения: 6 219
а, че то това фантастично ли е? аз го метнах в съседство.


Гледах втори епизод на Революцията - добре е. Има какво да стане и да се направи. Има идея.
Но може би след вчерашния Прометей (филмът) ще сваля очакванията си за отвъдокеанската фантастика.

# 327
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
а, че то това фантастично ли е? аз го метнах в съседство.

В Резюмето си пише бре:
Ако можехте да си пожелаете само едно нещо, какво би било то? И какво щяхте да направите, за да го получите? На Парк Авеню 666 всичките ви мечти и желания могат да се сбъднат: Заможност, секс, любов, власт, дори отмъщение. Но внимавайте какво си пожелавате, защото цената може да е… душата ви. Добре дошли в Дрейк, новата апартаментска сграда в квартала Горен Ийст Сайд в Манхатън.

Собственост на мистериозния Гавин Доран и сексапилната му жена Оливия, Дрейк е дом на много жители, които не предполагат, че живеят в тъмната прегръдка на свръхестествените сили. Те мислят, че мечтите им се сбъдват, но само, за да открият, че са примамени да направят, както изглежда, сделка с Дявола. Когато млада двойка от Средния Запад – Джейн Ван Вийн и Хенри Мартин е наета да управлява Дрейк, скоро открива, че злото, маниите и манипулациите си имат дом.

Сега го чувам тоя сериал,ще го тествам  Crazy Joy Joy Joy

# 328
  • София
  • Мнения: 5 828
666 Park Avenue го чаках с нетърпение  smile3508
Участват Тери О`Куин и Ванеса Уилямс.
Създателят Дейвид Улкокс има пръст и във Фриндж, Живот на Марс, Първата вълна.
Като жанр го дават - Genre: Horror/Supernatural  Grinning

Последна редакция: пн, 01 окт 2012, 15:48 от Amidala

# 329
  • София
  • Мнения: 3 581
Това horror май си го слагат ей така, за спорта. И Грим са го дали хорор Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт