iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 7

  • 26 570
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
МелинаМел когато АИ разбере за Ерхан сам ще си облече ризката,а пък ако не иска ние можем да му помогнем hahaha

# 31
  • Мнения: 11
Абе Лис  Joy Joy това не  е подписа на Мел, тя само показва как ще се бият жените  Wink Joy
Joy Joy Joy Joy развеселихте ме ,но може и да не се разминат само с крясъци Laughing

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

олее, аз не виждам... да не съм се понапила  Joy Joy Joy пък може и щото вече ми се спи, ама чакам мъжо да се прибере, че излезе с приятели и докато не си дойде няма да лягам, ще 4акам на гюме  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 0

олее, аз не виждам... да не съм се понапила  Joy Joy Joy
от бейлиса ще да е  Embarassed

# 33
  • Мнения: 11

олее, аз не виждам... да не съм се понапила  Joy Joy Joy
от бейлиса ще да е  Embarassed

той така ми действа, че чак на другия ден имам бели петна в съзнанието Sick hahaha hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 11
аз ви казвам лека нощ момичета

# 35
  • Мнения: 371
Lis, много рано си се завила  Laughing мислех че ще го чакаш до посред нощите с точилката  Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 167

олее, аз не виждам... да не съм се понапила  Joy Joy Joy
от бейлиса ще да е  Embarassed

той така ми действа, че чак на другия ден имам бели петна в съзнанието Sick hahaha hahaha hahaha
Поспи си Лиско, хич не го чакай, пък като се прибере сънена ще си още по-чаровна Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 167
Lis, много рано си се завила  Laughing мислех че ще го чакаш до посред нощите с точилката  Mr. Green Mr. Green
Ех и ти Клю, тази вечер нещо ти бяга романтиката Embarassed Heart Eyes
Ако пък ще е точилка, поне да е готина hahaha


# 38
  • Мнения: 167
Спинкайте дечица,  че утре ни чака дълъг ден и тежка вечер, а  м`аа Божка отива в Долината на вълците Thinking
Скрит текст:
Клю, ти позна, утре пак ще мързелуваме с моята внучка Wink
[/b][/color]

# 39
  • Мнения: 371
Готина, готина ама човек може да се убие с нея  Shocked Mr. Green

Мел, ти си баба-мечта  Hug Heart Eyes аз отдавна не съм романтична... с този човек не ми се отдава...

Лека нощ и от мен   Hug

# 40
  • Мнения: 167
Ставайте дружина, че пролетта не чака Hug
А сценаристите на Иф нямат търпение да прочетат нашите
размисли Joy
Закускааааааа  chef

# 41
  • Мнения: 167
Ние тръгваме, бай до довечера Hug

# 42
  • Мнения: 11
Здравейте банда

Клюки, дочаках го аз как иначе Laughing Laughing Laughing Ама Мел, точилката не ми трябваше, но ще си я запазя за друг път hahaha hahaha hahaha
Мел, мерси за кафето и закуската Hug

# 43
  • Мнения: 31
Aз също следя филма и вас най вече  Hug
Добре че преразказвате та разбирам какво става ,че напоследък нета ми е слаб и не мога да сваля да гледам филма с превод.
Благодаря че  ви има  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 371
Здравейтееее  Laughing

Ира, добре дошла   bouquet

Мел, тази сутрин мама ми донесе пържени филийки в 8 сутринта  Tired

Дойдоха заедно с Малчо в 8 и едва сега се прибираме  Laughing и то защото брат ми нямаше търпение вече да ни види по скайпа  Laughing отново се омазах, но този път имаше повече покупки за Ивчо и Малчо  Laughing
В блока ни вече има залози на кого е това дете, дали на Иво от първи брак, или наше, пък сме били разделени и сега сме се събрали  Tired Tired  нямам думи...

Лис, търсих снощи онази снимка с чакащата жена, ама не успях да я намеря  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт