Къде са най ниските цени на памперсите

  • 63 378
  • 240
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 922
Коя е най-ниската цена на Прима 6-ца и къде в София? Аз ги купувам на 23 лв. Има ли по-евтино?

Прима нямат 6ца. Те са само до 5ца. А аз забелязах, че правят някакви промени в диапазона за килограмите.
Забелязах и друго - много отдавна не е имало тяхна мащабна промоция. До преди 1,5- 2г в Кауфланд имаше на месец по два пъти промоция на кашоните, а сега няма нищо.

# 121
  • Мнения: 3 843
Коя е най-ниската цена на Прима 6-ца и къде в София? Аз ги купувам на 23 лв. Има ли по-евтино?

Прима нямат 6ца. Те са само до 5ца. А аз забелязах, че правят някакви промени в диапазона за килограмите.
Забелязах и друго - много отдавна не е имало тяхна мащабна промоция. До преди 1,5- 2г в Кауфланд имаше на месец по два пъти промоция на кашоните, а сега няма нищо.

Напротив, има - 40 броя са и определено са по-големи от петицата. Не ме карай да ти снимам - но ще го направя ако трябва, защото с такава категоричност го казваш, сякаш аз не виждам какво купувам и какво ползвам  Laughing

А, намерих снимка в нета


Промяната на килограмите беше наложителна - досега беше някакъв абсурд петицата на актив бейби да се води 11-25 кг., а дете 18 кг не може да влезе в нея.  Shocked

Иначе в Кауфланд промоционалната цена е 20.99 лв - но са малки пакети предполагам - размер 4+ го дават 44 бр.

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 09:44 от Doro

# 122
  • Мнения: 2 339
Вчера ходих до Кауфланд аз,но като сметнах доста солено ще ми излязат-44ст. за бройка на размер 4+,а досега ги купувах за 37ст. от кашон,а от пакет 40-41ст.(бр.)Ще ме извиняват PeaceПри нас пък само 4-ки и 4+ имаше като размери newsm78 Нито 3-ки,нито 5-ци Thinking

agnesana,в шкафа имам 6-ца на Прима,останала от племеницата ми-40бр. са наистина,както е показала Doro Иначе си права,че скоро не са правили хубава промоция на Памперс в Кауфланд Naughty

Doro,идеята е детето като е 18кг да му купиш 6-ца` Wink
А както казах в момента промото в Кауфланд е за 4+-48бр.,другите не помня,но при нас само двата размера мярнах ooooh!

И последното,което щях да пиша:Последно като вземах Памперс се случиха немски и на пакета имаше показано,че има размер 5+,който е от 13кг,но явно само в Германия и по-големите страни ги има Thinking

# 123
  • Мнения: 4 922
 newsm78 аз дос ега съм намирала Прима на няколко места и никога не е имало 6ца и винаги са ми казвали, че нямат 6ца. За това го написах така категорично. Точно по тази причина Прима почти не сме ползвали, понеже теснееха на сина ми. И в Продавалник дори не съм засичала 6ца  newsm78

Вие ме оборихте и за "нероден Петко" ще знам вече като му дойде времето, че все пак има  Hug

# 124
# 125
  • Мнения: 4 922

Вече има, да  Mr. Green На мен като ми трябваха - нямаше.

# 126
  • Мнения: 2 339
newsm78 аз дос ега съм намирала Прима на няколко места и никога не е имало 6ца и винаги са ми казвали, че нямат 6ца. За това го написах така категорично. Точно по тази причина Прима почти не сме ползвали, понеже теснееха на сина ми. И в Продавалник дори не съм засичала 6ца  newsm78

Вие ме оборихте и за "нероден Петко" ще знам вече като му дойде времето, че все пак има  Hug

Ами нормално-някъде продавачките са толкова категорични,че чак може да им повярва човек.

agnesana ,пожелавам ти да не ти се налага да купуваш 6-ца Hug(смятам,че разбра какво искам да кажа) Wink

# 127
  • Мнения: 4 922
А дано  Hug моя син си върви едричък и ползвахме винаги по - големи памперси от останалите ни "набори". Иначе не е ползвал толкова дълго памперси. Роди се 4,500 и сега е около 20кг, но с тази разлика, че не е дебел, а просто и е по - едро дете (като майка си и баща си).
Сега бебето се очертава да е "нормално" голямо и ще поживеем и ще видим  Mr. Green

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 7 515
Някой, някъде да е виждал Хъджис размер 2?
Трябва ми спешно, но никъде не мога да открия, Sad а за поръчка от вън няма да има време...

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Някой може ли да ми каже памперсите на Билла,марка Clever как са като цена и бройки? става въпрос за №4.

# 130
  • Мнения: 11
Клевъра и аз ги гледам от известно време.Мисля,че бяха 16лв всички размери.4-ката не си спомням колко бройки беше но се хващаше около 32см /бр.Някой по-запознат да каже с точност.Аз мисля да ходя до била днес или утре и ще проверя.
Бях смятала,че когато Пуфиса са на промоция около 22лв -4-ка излиза на сметка.
Пробвах на Тужур и съм доволна.Купих след това на Ганчев,но няма да повторя.Пропускат ми,защото са малко по-изрязани отпред и не обхващат добре от двете страни.Може би проблема е,защото се ползват от момченце и там е "безразборна" работа

# 131
  • Мнения: 4 922
Аз ползвах няколко пъти на Била памперсите и като цяло не са особено лоши. Вършеха работа и са изгодни. Но изцяло си оставам на Памперс. За мен няма по - добри.

# 132
  • Мнения: 2 802
Някой, някъде да е виждал Хъджис размер 2?
Трябва ми спешно, но никъде не мога да открия, Sad а за поръчка от вън няма да има време...


В Кауфланд има от тях  Heart Eyes

# 133
  • У дома !
  • Мнения: 701
Една приятелка ми сподели на скоро,че памперсите на Памперс са най-евтини в магазините Т-Маркет Peace

# 134
  • Мнения: 2 339
Една приятелка ми сподели на скоро,че памперсите на Памперс са най-евтини в магазините Т-Маркет Peace

 NaughtyНе съм много съгласна...Имаме Т-маркет,но не съм забелязала да са по-евтини!По-скоро са като в другите вериги Thinking

Общи условия

Активация на акаунт